sobota, 10 listopada 2018

Łatwe do zgarnięcia 100 zł w mBanku z gwarancją darmowości przez 2 lata


Dziś ukłon w stronę przedsiębiorców, którzy też czytają bloga i lubią podkręcić swojej zyski otwierając nowe konto. W mBanku ruszyła 4 już promocja konta firmowego na którym można bardzo łatwo zgarnąć 100 zł.

Dodatkowo bank gwarantuje przez 24 miesiące darmowość podstawowych usług na swoim mBiznes Koncie Standard. Darmowe będą prowadzenie rachunku dowolną kartę płatniczą i przelewy co w przypadku konto firmowych na pewno ma znaczenie.


Kto może skorzystać z promocji? jak zwykle zakres jest szeroki i regulamin szczegółowo wypisuje wszystkie rodzaje spółek, fundacji, stowarzyszeń oraz osób prowadzących firmę w pojedynkę. Jest jednak istotna nowość: przedsiębiorcy nie mogą osiągać przychody ze sprzedaży nie większe niż 10.000 zł

Tutaj zgarniesz 100 zł za przelew w promocji mBiznes Konta w mBanku

Oferta ma być ważna dość długo bo do 8 stycznia 2019. Ważne by na dzień 29 października 2018 nie posiadaliście żadnego rachunku w mBanku dla danego numeru NIP. Kto nie miał, może zgłosić się po stówkę.A co trzeba zrobić by ją zdobyć?
Niewiele. mBank wymaga spełnienie tylko dwóch banalnych warunków:
  • opłacenia przelewu do ZUS w wysokości minimum 250 zł 
  • dokonania jednej płatności kartą na dowolną kwotę.
Koniec. Na te dwie banalne czynności mamy 30 dni czasu od momentu uruchomienia rachunku, zaś ich wykonanie może zająć tylko chwilkę. 
Niektórzy zwracają uwagę na wygląd karty płatniczej uważając, że jest to wizytówka firmy. Dla takich osób bank robi ukłon oferując jedną z wielu kart Visa Foto Business. Można tam nawet umieścić swoje zdjęcie.

Tutaj zgarniesz 100 zł za przelew w promocji mBiznes Konta w mBanku

 
Regulamin promocji Proste konto i 100 zł zwrotu w mBanku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...