czwartek, 22 listopada 2018

3,50% na koncie oszczędnościowym w Getin oraz łatwe 50 zł na start


Rozszalały nam się ostatnio banki Czarneckiego:) Od dziś mamy już 3,50% na koncie oszczędnościowym w nowej XIV już edycji bez wątpienia najlepszego KO na rynku. To o 0,5pp więcej niż było do wczoraj.
Co więcej dwukrotnie zwiększono także pulę objętą oprocentowaniem. Już nie 200 tysięcy, a 400 tysięcy można wpakować na bardzo fajną stawkę. 

Tutaj założysz konto oszczędnościowe w Getin na 3,50% do 400k

Nowa oferta tym razem ma potrwać praktycznie do świąt, a ściślej do 23 grudnia 2018. Przesunięto rzecz jasna termin dla nowych środków. Jak zwykle musimy bankowi dać nowe środki by były one objęte promocyjnym oprocentowaniem.

Nowa data to 19 listopada 2018 czyli miniony poniedziałek. Kto ewakuował wcześniej środki do Idea bank może wracać po nową stawkę. 3,50% będzie gwarantowane przez 3 miesiące.

Do KO trzeba jak zwykle posiadać konto osobiste, a na tym też dodatkowo można zarobić:) Wystarczy skorzystać z programu poleceń, potrwa znacznie dłużej bo do 31 stycznia 2019.

Dla przypomnienia nowy klient banku może zgarnąć dodatkowo 50 zł jeśli skorzysta z kodu polecającego. Jeśli nie masz kodu, możesz jak zwykle pisać na tzielak1@gmail.com lub  marszr1@gmail.com a przekażemy Ci taki kod.

Na start można łatwo zgarnąć 50 zł:)
Jak zgarnąć dodatkowe 50 zł?
Getin bije rekordy pod względem łatwości zdobywania nagród. Wystarczy bowiem przelać sobie na konto 1000 zł z innego banku, nie trzeba robić nic ponadto. Warunek przelewu należy wykonać 3 razy w 3 kolejnych miesiącach po miesiącu w którym założyliśmy konto.

Innymi słowy jak założymy konto w grudniu, to w styczniu, lutym oraz marcu wystarczy przelać 1000 zł by zgarnąć za te banalne czynności 50 zł. Można też zostać polecającym i samemu zgarniać kasę za polecanie bodaj najfajniejszego konta na rynku.

Kod dla 50 zł na start wykorzystasz w niniejszym linku

Czemu najfajniejszego? Bo jeden jedyny wymóg to jedna płatność kartą na dowolną kwotę. I to wszytko nie trzeba robić nawet przelewu, co jest normą w innych bankach. A w dodatku mamy tutaj najlepsze konto na rynku ze stawką 3,50% o czym pisałem na początku.
 
Dodatkowe korzyści konta w Getin1. Regulamin konta oszczędnościowego w Getin edycja XIV
2. Regulamin programu poleceń Polecam proste zasady - II edycja 

34 komentarze:

 1. Błąd do poprawki 1000 zł, a nie 50 zł cyt:
  "Innymi słowy jak założymy konto w grudniu, to w styczniu, lutym oraz marcu wystarczy przelać 50 zł by zgarnąć za te banalne czynności 50 zł."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już poprawiłem. Dzięki, fajnie wiedzieć, że ktoś jeszcze czyta artykuły;)

   Usuń
 2. blędne koło. Bank w kłopotach musi jeszcze pogarszać bilans aby kapitał mu nie odpłynął. I będzie musiał to robić bardzo długo. ufff.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "I będzie musiał to robić bardzo długo. ufff."

   I to właśnie powinno nas cieszyć. Teraz jeszcze dodatkowo będzie wykańczająca wojna wewnętrzna o naszą kasę - między Getinem, a IB ;)

   Usuń
  2. tak... tylko wszystko ma swój limit. Słowa które napisałem o 'długości' usłyszałem od jednego z lepszych analityków w tym kraju więc chyba wie co mówi . Z jednej strony można się cieszyć a z drugiej to tak średnio to mówi o kondycji banku. Getin jest po prostu trędowaty. A to dlatego że poszły w swiat obrazki z ludźmi stojącymi w okienkach. Dziennikarze jak zwykle nakręcili panikę i jak się połapali równie szybko temat Getinów zniknął z mediów. na szczęście bo to nakręcanie sensacji było jak zbiorowe, narodowe pchanie palca między drzwi. Poważny run na banki i wszystkim paluszki przytrzaśnie.

   Usuń
 3. Trzeba przyznać, że grubo pojechali. Limit prawie pod korek BFG i 3,5% na KO! Oj odpłynęło trochę kaski Getinkowi, ale to tylko dobrze dla nas ciułaczy ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla nas to jest bardzo dobra wiadomość. Myślę, że po 2-3 miesiącach, jak nic niespodziewanego się nie wydarzy ludzie zaczną wracać i skończy się tym, że pozostałe banki, też będą musiały podnieść oprocentowanie. Czego sobie i nas wszystkim życzę;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zobaczcie co się dzieje dzisiaj na giełdzie?! Obydwa banki po ponad 30% na plusie! Na tą chwilę w niecałe dwa dni GNB +69%, a IB +56%. Ładny wynik, nie ma co ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jednego dnia -50%, czwartego +50%. Strach dotykać ze względu na możliwe konsekwencje zdrowotne jeżeli nie trafi się w odpowiednią, spekulacyjną, kilkudniową falę wzrostową.

   Usuń
 6. Musi się dziać bo to szulernia jest w najczystszej postaci.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapomniałeś polcon dopisać.Że prócz 19 XI-data badania salda jest też ważne by zgodnie z punktem 5 Z niniejszej Oferty nie może skorzystać uczestnik biorący udział w poprzednich edycjach Na nowe środki, któremu w okresie od 22.11.2018 r. do 23.12.2018 r.zakończył się Okres trwania poprzednich edycji Oferty Specjalnej „Na nowe środki”.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I nie tylko to, gdyż ja uczestniczę w XII Edycji, która kończy mi się 14.01.2019r. i też z niej nie mogę skorzystać.

   Usuń
  2. "I nie tylko to, gdyż ja uczestniczę w XII Edycji, która kończy mi się 14.01.2019r. i też z niej nie mogę skorzystać."

   Ponieważ nie da się jednocześnie korzystać z 2 promocji na raz. Jeśli tamta jeszcze trwa - to raczej logiczne, że nie przystąpi się do tej nowej, a szkoda :( Bodajże w Millennium da się zrezygnować z obecnej promocji - żeby przystąpić do tej nowej.

   Usuń
 8. Cytuję siebie: "Zobaczcie co się dzieje dzisiaj na giełdzie?! Obydwa banki po ponad 30% na plusie! Na tą chwilę w niecałe dwa dni GNB +69%, a IB +56%."

  GNB tylko dziś wzrost 43%. Z dniem wczorajszym daje to +76% w dwa dni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pamietasz moj pierwszy komentarz w ktorym wyrokowalem .ze tak bedzie?
   Pewien miliarder zaciera rece ;-)

   Usuń
  2. "Pamietasz moj pierwszy komentarz w ktorym wyrokowalem .ze tak bedzie?"

   Tak, pamiętam ;) Napisałem wtedy, że coś w tym jest.

   Usuń
 9. A po co konto oszczednosciowe jak w IB na 3,9% mozna bezkarna w kazdej chwili zerwac, bo KO ma limit darmowych wyplat.

  OdpowiedzUsuń
 10. Polcan. Wracając do przelewów z Millenium to info z banku jest takie że trzeba miec środki na ROR dzień wczesniej niż zlecone przelewy czyli jeden dzień jest bez odsetek niestety. To wada tego konta - limity dzienne, ale i tak lepiej niż w innych bankach gdzie są jakieś śmieszne sumy. Przerzuciłem sobie wiecej kasy niż na dwa zlecone przelewy - oba na max limitu i jeszcze zostanie mi na trzeci - mam nadzieję że ten też pójdzie bo dwa zlecone wczoraj i przedwczoraj na 23 i jutro jeszcze ten jeden do zrobienia

  OdpowiedzUsuń
 11. Uwaga: Santander rozdaje kasę klientom! Kto chętny?
  https://santander.pl/ms/ofertapromo/index.html

  OdpowiedzUsuń
 12. Już nie rozdaje:
  "Ilość nagród w konkursie została wyczerpana, więc zakończyliśmy promocję."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze rano jak dawałem tego linka promocja była aktywna. Cieszę się, że od razu zareagowaliście i dzięki mi jeszcze ktoś się załapał. Cała przyjemność po mojej stronie :)

   Usuń
 13. a optima dalej śpi z 0.7% na koncie. Oni chyba już zakończyli cykl promocji. Konto całkowicie bezużyteczne. Czasem przydawało się na kilka dni gdy trzeba było przezimować. A teraz to lipa całkowita

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niech śpi na zdrowie. Ja zimuję na kontach oszczędnościowych Santander 2,7% i w Mille i czekam na rozwój wypadków w sensie Idea B.
   Trochę się boję, nerwy mam słabe.

   Usuń
  2. kto się boi, ten nie zarabia.

   Usuń
 14. Czy wszystkie zgody marketingowe trzeba zaznaczyć, żeby uzyskać promocyjne oprocentowanie. Ewentualnie jakie jest minimum?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ponumerowałem zgody, żeby było łatwiej odpowiedzieć na moje pytanie:

   1. Zgoda na marketing SMS i telefoniczny Banku ?

   2. Zgoda na marketing elektroniczny Banku ?

   3. Zgoda na oferty marketingowe spółek powiązanych i podmiotów współpracujących z Bankiem ?

   3.1. oraz przesyłanie informacji handlowych za pomocą:
   a) środków komunikacji elektronicznej, w tym poczty elektronicznej ?
   b) urządzeń telekomunikacyjnych, w tym telefonu ?

   4. Zgoda na marketing przez Grupę kapitałową ?

   Usuń
  2. Tylko zgody numer 1 i 2

   Usuń
 15. https://www.getinbank.pl/oferta-specjalna

  https://www.getinbank.pl/storage/file/core_files/2018/11/23/1b5a457e9145c74882b26a427d4c64e7/Regulamin%20oferty%20Lokata%20Specjalny%20Procent%20II%20-%20edycja%20II.pdf

  OdpowiedzUsuń
 16. Polecam ile masz konta ROR w Santander Bank Polska? Wydaje mi się iż ostatnio ograniczyli możliwość zakładania wielu kont.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konta zakładałem w dawnym WBK jeszcze w 2017. Nie zakładałem nowych w tym roku.

   Usuń
 17. Ile sztuk masz o ile to nie tajemnica?

  OdpowiedzUsuń
 18. Getin nie płaci za leasingi oplu...

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...