piątek, 4 stycznia 2019

200 zł do zgarnięcia w promocji konta Zimowy Bonus w Paribas


Nowy Rok zacząłem od zamykania starych, bezdochodowych kont by zrobić miejsce na otwarcie kolejnych. A okazji ku temu nie brakuje, bowiem już dziś rusza kolejna promocja w popularnym ostatnio Paribasie, gdzie do zgarnięcia jest znów 200 zł.

Warto od razu zaznaczyć, że promocja jest limitowana jak to ma w zwyczaju ostatnio Paribas, gdzie niemal wszystkie promocje kończą się przed czasem. Tym razem bank przewidział tylko 1500 rejestracji wniosków.

Nowy rok - nowa promocja

Definicja nowego klienta jest tutaj jak zwykle dynamiczna. Nowy klient to taki, co nie miał tutaj konta od ostatnich 2 lat, więc kto zamknął konto jeszcze w 2016 roku może spokojnie wracać po nową premię:)

Tutaj zgarniesz 200 zł w promocji darmowego konta Zimowy Bonus

Promocja ma w teorii potrwać do końca stycznia 2019. Ze względu jednak na zliczanie każdego złożonego wniosku, nawet źle wypełnionego można śmiało założyć, że dostępna pula 1500 wniosków skończy się przed czasem. Jak zwykle kto pierwszy, ten lepszy.

Co trzeba zrobić by zgarnąć 200 zł? Paribas lubi zmieniać warunki i nie jest tak sztywny jak ma to w zwyczaju omówiony dwa dni temu ING, gdzie warunki są te same od wielu lat.W Paribasie bez względu na to kiedy złożymy wniosek ważne jest by konto założyć do 15 lutego 2019. Potem trzeba będzie spełniać następujące warunki:
W lutym:
 • 1 przelew aplikacją GOmobile
 • wykonać transakcje kartą na 300 zł
Warto zatem założyć konto wcześniej by mieć więcej czasu na spełnienie warunków z pierwszego pełnego miesiąca. Dostaniemy za to 100 zł:)

W marcu i kwietniu:
 • przelać na konto 1000 zł
 • wykonać transakcje kartą na 300 zł
Jak widzimy kartą w każdym miesiącu należy zrobić to samo czyli wydać po 300 zł, zmienia się jedynie warunek pierwszy. Paribasowska apka potrzebna jest tylko w lutym do wykonania przelewu, potem można ją odinstalować. W kolejnych miesiącach wystarczy już zwykły przelew na konto. Za kolejne 2 miesiące dostaniemy drugie 100 zł.
Kiedy bank wypłaci nagrody? 
Jak wspomniałem są dwie po 100 zł. Pierwszą za czynności lutowe dostaniemy do końca marca, zaś drugą za czynności marcowo-kwietniowe do końca maja.

Tutaj zgarniesz 200 zł w promocji darmowego konta Zimowy Bonus

Dużym plusem jest bezproblemowość konta. Do niedawna Paribas premiował konto Maksymalne, które darmowe nie było, od dłuższego czasu stawia jednak na całkowicie darmowe konto Optymalne, gdzie tak prowadzenie konta jak i karta do niego są za 0 zł
Regulamin promocji Zimowy Bonus - 200 zł za konto w Paribas

7 komentarzy:

 1. Trzeba przyznać, że Paribas ostatnio szaleje z tymi promocjami. Szkoda tylko, że nie skraca - jak ostatnio mBank tej dwuletniej karencji i limituje ilość wniosków, ale i tak daje trochę zarobić ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. czy konto mozna otworzyc w placowce czy koniecznie kurierem?, tzn. czy jest opcja podpisania w placowce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aby zarejestrować się i wziąć udział w tej promocji pozostaje tylko opcja z kurierem. Mówi o tym jeden z punktów jej regulaminu.

   Usuń
 3. Tylko ja mam konto wymarzone które jest oprocentowane i darmowe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie tylko Ty. Poza tym to konto z kupionego Raiffeisena

   Usuń
  2. Krzysiek KOCHAMY TWOJE KOMENTARZE ! Jesteś bogiem finansów.

   Usuń
 4. Czy strona promocji przestanie działać po złożeniu wszystkich 1500 wniosków?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...