piątek, 11 stycznia 2019

Nawet 180 zł w bonach w promocji Skacz z radości za założenie konta w Paribas ;)


Właśnie ruszyła nowa promocja Banku Paribas - gdzie zyskać możemy nawet 180 zł w bonach do sieci sklepów Żabka i Fresh Market. Jak to zwykle bywa oferta ta jest skierowana tylko dla nowych klientów. Do zyskania mają oni jednak dość znaczną kwotę w bonach - do bardzo popularnych sklepów, więc warto się temu bliżej przyjrzeć :)


Kto może przystąpić do tej promocji? Niestety tylko nowi klienci, którzy nie mieli tutaj konta od ostatnich 24 miesięcy. I ta definicja nie zmienia się w tym banku już od jakiegoś czasu. Ograniczenie to dotyczy również przejętego Raiffeisena o czym więcej w regulaminie na dole. Zatem tylko Ci, którzy nigdy nie byli klientami Paribasa, bądź tacy, którzy byli, ale przynajmniej na 2 lata się z nim rozstali ;) 

Sama nagroda - to 36 bonów o wartości 5 zł każdy. Można je będzie wykorzystać podczas robienia zakupów w sklepach Żabka lub Freshmarket. Daje to łącznie tytułowe 180 zł w bonach. Mają mieć one ważność do 10.01.2020 r. (zatem dość długo) i będzie można je wykorzystać do płatności za zakupy zrobione w w/w sklepach.

Zarejestruj się w promocji "Skocz po premię" aby zyskać nawet 180 zł w bonach

Oferta jest limitowana dlatego należy się spieszyć - aby do niej przystąpić. Pod uwagę brane jest bowiem tylko 1500 pierwszych rejestracji. Dodatkowym ograniczeniem jest tu czas przystąpienia - wyznaczony do końca stycznia tego roku!


Co należy zrobić aby wziąć udział w promocji w rysunkowym skrócie przedstawia poniższy wykres:

Zgłoszenia na stronie promocji należy dokonać poprzez kliknięcie niebieskiego linku: "Zarejestruj się w promocji", który to przekieruje Was do strony promocji. Tam należy wypełnić Formularz rejestracyjny wpisując swoje dane, złożyć wymagane oświadczenia do wzięcia w nim udziału i przeprowadzenia promocji oraz przesłaniu tego formularza wciskając przycisk rejestracji. (szczegóły w regulaminie na dole artykułu)

Po przesłaniu tego formularza rejestracyjnego uczestnik otrzyma informację o objęciu go promocją, w postaci potwierdzenia na komputerze oraz e-maila zawierającego Link promocyjny, który przesłany będzie na adres podany przez uczestnika w Formularzu rejestracyjnym. UWAGA Z tego właśnie linku wypełniamy wniosek o konto!

Następnie należy złożyć wniosek o konto osobiste, wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Wszystko to już po rejestracji, której należy dokonać najpóźniej do 31 stycznia 2019 r., zaś samą umowę tego konta osobistego trzeba podpisać w nieprzekraczalnym terminie do 14 lutego 2019 r.! a więc Walentynek ;)

Zarejestruj się w promocji "Skocz po premię" aby zyskać nawet 180 zł w bonach

Kiedy i w jakiej kolejności otrzymasz obiecaną łączną premię 180 zł przedstawia opis poniżej:

Należy tu zwrócić uwagę, że druga część promocji jest uzależniona od spełnienia tej pierwszej, zaś ta 3-cia od spełnienia 2-ej - itd. aż do 6-ej! (więcej o tym w regulaminie)

Warto przypomnieć też, że Konto Optymalne - to w praktyce brak opłat za to konto :)

Podsumowując to fajna oferta dla nowych klientów oraz dla tych, którzy mieli do czynienia z tym bankiem ponad dwa lata temu i za bardzo się na nim nie zawiedli ;)

Zarejestruj się w promocji "Skocz po premię" aby zyskać nawet 180 zł w bonach

Regulamin:
REGULAMIN PROMOCJI „Skocz po premię"

19 komentarzy:

 1. Czy klienci BGZ Optimy sa wykluczeni z tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Czy klienci BGZ Optimy sa wykluczeni z tej promocji?"

   Moim zdaniem nie. Regulamin nic o tym nie mówi, a jak wcześniej przy promocjach Paribasa padało już takie pytanie jak Twoje - wyjaśniałem na infolinii promocji, że Optima rządzi się swoimi prawami. Ma osobną umowę ramową i jej klienci mogą korzystać z tych Paribasa :)

   Usuń
 2. A ja dzisiaj miałem miły telefon z IB. Konsultant po raz pierwszy w histori zadzwonił z fajną propozycją lokaty bodaj „telefoniczna okazja”. Wszystkie lokaty (6) kończące się u mnie w ciągu miesiąca zostaną automatycznie odnowione na 3,8% na 3 M.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No proszę, widać że za wszelką cenę chcą zatrzymać kasę z kończących się właśnie lokat ;) To były jeszcze czasy Zawrotnych na 3%, a teraz ponownie pojawiła się lokata Zawrotna na dużo lepszy procent i jeszcze ta nowość, o której piszesz.

   Usuń
  2. Przeciez to zadna supwr oferta. 3,8% mozna sobie zabookowac na dwa razy dłużej na lokacie numer1.
   Do mnie tez dzwonili, ale jak zobaczyli, ze mam wnioski na numer1 to juz nic nie zaproponowali

   Usuń
  3. "Przeciez to zadna supwr oferta. 3,8% mozna sobie zabookowac na dwa razy dłużej na lokacie numer1."

   Raczej nie. 3,8% na lokacie nr 1 jest tylko dla okresu 3 m-ego - czyli takiego samego jak zaproponowali Arkowi. Tak ma chociaż spokój i z automatu przedłużane na ten sam okres i procent. Jedynie lepszą opcją (i to tylko o 0,1%) - byłaby w Jego przypadku zabawa z próbnym przelewem do propozycji lokaty Zawrotnej i to też tylko w przypadku, że każda z tych lokat przekraczałaby 10 tys. zł.

   Usuń
  4. Wiec numer1 to identyczna oferta jak ta telefoniczna. Czas waznosci wniosku identyczny.

   Usuń
  5. Zgadzam się z Anonimowy 12 stycznia 2019 10:36.
   Gdyby zaproponowali więcej od Lokaty Nr 1 przynajmniej o 0,10% tj. na 3,90% to byłaby "telefoniczna okazja", a tak to żadna okazja.

   Usuń
 3. Aby móc skorzystać z kolejnej lokaty zawrotnej, kończącą się dotychczasową lokatę zawrotną należy ustawić jako nieodnawialną. Wówczas pieniądze z odsetkami z zakończonej lokaty wpływają na konto w IdeaBank. Następnie robimy "symulacyjny" - zgodnie z wielokrotnie opisywaną na blogu instrukcją.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odnawialna tez mozesz zerwac i wyjdzie na to samo

   Usuń
  2. W przypadku zerwania lokaty zawrotnej tracisz odsetki.

   Usuń
  3. W przypadku zerwania przez Posiadacza Rachunku Lokaty zawrotnej przez upływem Okresu umownego Bank nie nalicza ani nie wypłaca odsetek.

   Usuń
  4. Nic nie tracisz. W dniu odnowienia ją zrywasz i zakladasz następną .

   Usuń
  5. do Anonimowy 12 stycznia 2019 20.43: Na początku stycznia Bank automatycznie wrzucił (odnowił) kapitał i odsetki z zakończonej lokaty zawrotnej na nową – też o nazwie zawrotna na 3,5% (wcześniej tak nie było – kapitał i odsetki zakończonej zawrotnej wracały na konto w IdeaBank). Gdy tę nową zawrotną - odnowioną automatycznie (tę na 3,5%) zerwałem i próbowałem zrobić „symulację przelewu”, nie dostałem już propozycji zawrotnej (wszak Bank zapewne uznał, że nie jestem już zainteresowany).

   Usuń
  6. Nie myślę że to był powód.Nikt do końca nie wie na jakiej zasadzie pojawia się propozycja zawrotnej.A jeżeli tak jak piszesz zmieniasz ją najpierw na nieodnawialną to bank również powinien uznać że nie jesteś już zainteresowany.

   Usuń
 4. A Polcon w City banku masz tylko kartę kredytową? Czy konto jest potrzebne?

  OdpowiedzUsuń
 5. No i „telefoniczny zysk” to ściema ib. Dziś sprawdziłem konto i żadna z zakończonych lokat nie odnowiła się na obiecywany %. Złożyłem oczywiście reklamacje ale na rozpatrzenie trzeba czekać do 30 dni. Ewidentne konsultant wprowadza klientów w błąd UWAŻAJCIE !!!
  Dzisiaj po złożeniu reklamacji konsultant zalecił zerwanie lokaty i założenie samemu na 3,8%. W tym przypadku lokaty są zakładane 6x dzielenie co kilka godzin. Ostatnia okazja to przed 22. Jeżeli zerwiemy i założymy lokatę po 22 założy się ona następnego dnia rano.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Arek@13 stycznia 2019 17:42:
   Sprawdz dokładnie co Ci się wysietwla w nazwie tych lokat, lokaty odnawiają się dość fikuśnie np. jeśli miałeś poprzednio nazwe: "LOKATA ZAWROTNA 3,8% 3,8%" to po odnowieniu (na warunkach lokaty standardowej) pojawie się nazwa:
   "LOKATA ZAWROTNA 3,8% 3,5%"
   Zatem jedyna roznica jest druga wartość % - reszta nazwy nie ulega zmianie

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...