sobota, 26 stycznia 2019

4% na lokacie mobilnej w Getinie oraz ostatni już dzwonek na 50 zł w programie poleceń

Getin Bank w ostatnim czasie stał się jednym z najlepszych dla oszczędzających. W swojej ofercie ma zarówno dobre lokaty jak i chyba najlepsze KO na rynku. Dodatkowo od wczoraj - o miesiąc przedłużył okres lokaty mobilnej dostępnej po pobraniu aplikacji na urządzenia mobilne. 
Co prawda jest na niej ograniczenie kwotowe 20 tys. zł, ale jej pozostałe parametry są imponujące :)


W obecnym wydaniu już na 3 miesiące! :)
4% jest rzadkością jeśli chodzi o oprocentowanie lokat i występuje w innych bankach wyłącznie dla całkowicie nowych klientów. Getin daje tą stawkę już od pewnego czasu, ale obecnie wydłużył - aż do 3 miesięcy okres jej trwania! 

To jednorazowa oferta, ale 4% na 3 m-ce dla 20 tys. zł - to już coś i sam zamierzam przy zakończeniu jakiejś lokaty w Idei z niej skorzystać. Można bowiem mieć już tutaj konto założone wcześniej i jeśli nie skorzystało się z tej lokaty - zrobić to właśnie teraz. Jej parametry przedstawia poniższy grafik:
Oczywiście dla większych kwot lub osób, które nie chcą instalować aplikacji mobilnej pozostaje i tak rewelacyjna oferta Getin banku, o której więcej przeczytacie w tym artykule.

To właśnie ten bank oferuje m. in. najlepsze KO na 3,5% na rynku, a dodatkowo w ostatniej jego edycji aż do 5-ciu miesięcy wydłużył okres jego trwania! Należy jednak pamiętać, że ta promocja potrwa już tylko tydzień (do 3 lutego) i najprawdopodobniej jej parametry się pogorszą :(

Tutaj założysz konto oszczędnościowe w Getin na 3,50% do 400k

Na wspomnianym wyżej KO limit jest naprawdę wysoki - bo możemy na 3,5% ulokować kwotę nawet 400 tys. zł - co przy tym oprocentowaniu jest rekordem na rynku! Do udziału w promocji bank wymaga jednak posiadania lub założenia u nich ROR-u.

Jeśli jeszcze nie masz tu jeszcze konta osobistego i chcesz dodatkowo zarobić przy jego zakładaniu 50 zł w programie poleceń - to jest na to już ostatni moment! Tylko bowiem do końca tego miesiąca - czyli do 31 stycznia można wziąć w nim udział.


Jeśli jesteś nowym klientem - to poza rewelacyjną stawką na KO możesz zgarnąć w/w 50 zł jeśli skorzystasz z KOD-u polecającego
Jeśli go jeszcze nie masz, możesz jak zwykle pisać na nasze maile: tzielak1@gmail.com lub  marszr1@gmail.com a my przekażemy Ci taki kod.

Kod dla 50 zł na start wykorzystasz w niniejszym linku

Jak zgarnąć dodatkowe 50 zł?
Getin bije rekordy pod względem łatwości zdobywania nagród. Wystarczy bowiem przelać sobie na konto 1000 zł z innego banku, nie trzeba robić nic ponadto. Warunek przelewu należy wykonać 3 razy w 3 kolejnych miesiącach po miesiącu w którym założyliśmy konto. Należ również pamiętać o zgodach marketingowych!
Innymi słowy jak założymy konto w styczniu - to w lutym, marcu oraz kwietniu - wystarczy przelać 1000 zł by zgarnąć za te banalne czynności 50 zł. Można też zostać polecającym i samemu zgarniać kasę za polecanie bodaj najfajniejszego konta na rynku.

Kod dla 50 zł na start wykorzystasz w niniejszym linku


Do KO na 3,5% nie trzeba specjalnie przekonywać - bo bije na głowę oprocentowaniem, dużym limitem, a teraz i okresem trwania - całą swoją konkurencję, a przy okazji może wpaść parę stówek za polecenie konta ;)


Regulaminy:


1) Regulamin Oferty Specjalnej "Na nowe środki" - XVI edycja
2) Karta produktu - Lokata Mobilna
3) Regulamin Promocji "Polecam Proste Zasady - 2 edycja"

84 komentarze:

 1. Czy jeśli ktoś miał kilka lat temu lokatę mobilną na 10K to już teraz nie może skorzystać z tej oferty lokaty mobilnej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W karcie produktu jest napisane, że tylko nieopłacenie lub zerwanie wcześniejszej uprawnia do złożenia kolejnego wniosku. Jak masz tą aplikację - to może widnieje w możliwych do założenia?

   Usuń
  2. Pare miesiecy temu skorzystalem z Lokaty Mobilnej. Pozniej mi zniknela z listy dostepnych lokat, a teraz znowu jest dostepna. Wiec raczej mozesz skorzystac ;)

   Usuń
  3. "Pozniej mi zniknela z listy dostepnych lokat, a teraz znowu jest dostepna. Wiec raczej mozesz skorzystac ;)"
   To byłaby super sprawa! Szczególnie, że przedłużyli teraz do tych 3 m-cy :)

   Usuń
  4. faktycznie, dostępna:)

   Usuń
 2. Z karty produktu lokaty mobilnej wynika że nie muszę posiadać konta w GB i lokatę mogę zasilić z konta w innym banku. Czy dobrze to zrozumiałem? I jeszcze jedno. Czy po założeniu lokaty mogę usunąć aplikację bankowości mobilnej z telefonu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Z karty produktu lokaty mobilnej wynika że nie muszę posiadać konta w GB i lokatę mogę zasilić z konta w innym banku. Czy dobrze to zrozumiałem?"

   To prawda, ale warto mieć to konto bo jest naprawdę dobre. Zakładając je z linka w artykule z podaniem KOD-u w banalny sposób może wpaść 50 zł, a ROR tam jest również niezbędny do otwarcia w Getin KO na 3,5% - aż do 400 tys. zł i to na 5 m-cy.

   Usuń
  2. W bankowosci mobilnej te lokate mozna opłacić tylko z konta w GNB, wiec regulamin swoje, a zycie swoje

   Usuń
 3. No ale chyba niezbędny jest rachunek w GB, żeby z tej lokaty skorzystać, tak? Na ten temat nic nie wyczytałem powyżej...

  OdpowiedzUsuń
 4. Ludzie banki pana Czarneckiego sa nie wypacalne i chcą zrobić jeden bank i go później sprzedać go komuś z zagranicy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a były niewypłacalne? Czy kiedyś nie chcieli wypłacić ci kasy ?

   Usuń
  2. Stanowczo za dużo ćpasz.

   Usuń
  3. "Ludzie banki pana Czarneckiego sa nie wypacalne i chcą zrobić jeden bank i go później sprzedać go komuś z zagranicy"

   Panie Krzysztofie, proszę nie siać niepotrzebnej paniki. Co za różnica kto będzie właścicielem i tak założone lokaty zachowają swoje terminy i procent. Dla nas tylko ważne, aby ewentualne przejęcie nastąpiło jak najpóźniej - bo o takim procencie jak teraz u nich na lokatach, będziemy już mogli zapomnieć :(

   Usuń
  4. "...i chcą zrobić jeden bank"

   To akurat zostało dobrze przyjęte przez agencję Moody's o czym napisał w tym artykule Bankier.pl:
   https://www.bankier.pl/wiadomosc/Moody-s-Polaczenie-z-Idea-Bankiem-pozytywne-dla-profilu-kredytowego-Getin-Noble-Bank-7638613.html

   Usuń
  5. polcan dlaczego wpuszczasz tutaj tego pytonga?

   Usuń
  6. Puszczam tylko jego zabawne komenty jak powyższy. Nie wiem dlaczego wielu z was dalej bierze go na poważnie, już wielokrotnie były prośby by publikować jego zabawne wypowiedzi typu 'wypacalne banki'.

   Blokuję wszelkie jego agitacje do SKOKów i bzdury typu:
   ~tsza zakładac lokaty na 2,75% w SKOK xxx 3 lata, zmienne oprocenty, wibor w gore lokata w gore zarobicie duzo~
   pozostawiam tylko najlepsze.
   Swoją drogą szczególnie podoba mi się jego dzisiejszy koment w artykule środowym o T-mobile o 'zaburzeniu karty':)

   Usuń
  7. Krzysiu stał sie takim obowiazkowym elementem blogu ;) co do mnie to uwazam aby zostawic jego komentarze , zastanawia mnie tylko czy to takie celowe branie pod włos, zabawne trollowanie, czy ma pusty wazon z IQ 65.

   Usuń
  8. Mam pełny wgląd w to co pisze i wynika z nich jasno, że jest zwolennikiem SKOKów, które wychwala pod niebiosa i zachęca do założenia kolejnych, a przeciwnikiem banków komercyjnych. Stąd nagminne negowanie czegokolwiek co ma związek z premiami w bankach komercyjnych.
   Puszczam jednak tylko zabawne gafy językowe, nie analizując treści tej bowiem jest niewiele i mało ma wspólnego z rzeczywistością.

   Usuń
 5. 1. Przeczytałem kartę produktu ale nie ma w niej do kiedy oferta będzie aktualna.
  2. ładnych kilka lat temu skorzystałem z lokaty mobilnej 10tyś/chyba na 3M i teraz mam ją ponownie.
  Czekam na info czy u Was założyła się ponownie czy automat odrzuca wniosek.

  OdpowiedzUsuń
 6. Lokatę mobilną można założyć tylko 1 raz. Jak ktoś już miał to drugi raz jej założyć nie może. Takie wyjaśnienie podano na infolinii.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Infolinia jest niedoinformowana. Mialem te lokate juz 3 razy a teraz bede mial czwarty raz

   Usuń
 7. A ile dni jest ważny wniosek o lokatę mobilną bo nie mogę nigdzie tego znaleźć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "A ile dni jest ważny wniosek o lokatę mobilną bo nie mogę nigdzie tego znaleźć?"

   Nie ma nigdzie regulaminu tej lokaty - tylko karta produktu, więc ważność wniosku jest na pewno w nim i podać go może tylko ktoś - kto już go zakładał i to wie ;)

   Usuń
  2. Nie jest wazny, bo oplacoc trzeba w trakcie składania

   Usuń
  3. Jeżeli ktoś nie posiada konta w GB wtedy wniosek ma ważność ale nie wiadomo ile dni bo tego już karta produktu nie mówi.

   Usuń
  4. Nie widzisz wogole tej ofertyjesli nie masz konta

   Usuń
  5. Karta produktu mówi co innego:

   W przypadku zawarcia Umowy przez Klienta, który posiada wyłącznie lokaty założone poprzez witrynę www.getinbank i/lub Bankowość Internetową
   jeżeli umowa o Bankowość Internetową została zawarta drogą elektroniczną, do założenia Lokaty dochodzi warunkowo w momencie złożenia
   Dyspozycji założenia Lokaty, pod warunkiem wpływu w okresie ważności Dyspozycji założenia Lokaty na wskazany przez Bank numer rachunku
   bankowego środków przeznaczonych na założenie Lokaty z rachunku, którego posiadaczem jest Klient.

   Usuń
 8. U mnie w aplikacji pokazuje ze wplacic musze w ciagu 7 dni

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Posiadasz konto?Czy nie masz konta i wpłatę masz zrobić z rachunku który masz w innym banku?

   Usuń
  2. "U mnie w aplikacji pokazuje ze wplacic musze w ciagu 7 dni"

   Czyli jednak ma ten termin ważności wniosku ;)

   Usuń
  3. Nie da sie zalozyc lokaty w aplikacji bez zalogowania sie. Wiec jednak konto jest wymagane

   Usuń
  4. Żeby się zalogować niepotrzebne jest konto tylko dostęp do bankowości internetowej.

   Usuń
  5. "Nie da sie zalozyc lokaty w aplikacji bez zalogowania sie. Wiec jednak konto jest wymagane"

   To akurat nie jest problem - bo konto otwiera furtkę do rewelacyjnego KO na 3,5% aż na prawie pół roku! Aż dziwię się, że wyjadacze wisienek czytający tego bloga - jeszcze go nie mają ;) Dodatkowo otwierając je z polecenia (już tylko przez 4 dni) można zarobić 50zł za banalne przelewy opisane w artykule.

   Usuń
 9. Ja mam konto i mogę złożyć wniosek z terminem płatności 7 dni..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziwne. Ja tez mam konto, ale wniosek musze oplacic w trakcie skladania. Nie mam mozliwosci wyboru oplacenia pozniej

   Usuń
  2. "Dziwne. Ja tez mam konto, ale wniosek musze oplacic w trakcie skladania. Nie mam mozliwosci wyboru oplacenia pozniej"

   A może jest tak - jak przy zakładaniu zwykłej lokaty w ich systemie transakcyjnym. Tam wybiera się w jaki sposób zasili się tą lokatę i mamy do wyboru m. in. ROR, KO oraz "opłać później". Przy ostatniej wersji wniosek jest zakładany właśnie na te 7 dni. Tak zakładałem u nich ostatnią lokatę - jeszcze na 3,9%. Może tak samo jest też przy tej mobilnej?

   Usuń
  3. Cofam to co napisalem poprzednio. Rzeczywiscie mige zlozyc wniosek z odroczanym terminem platnosci

   Usuń
 10. Mam tylko dostep do bankowosci i faktycznie pojawila sie mobilna na 4% mimo, ze kiedys skorzystalem. Widac Getin odnowil te oferte dla wszystkich.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja nic nie zakładam bo już założył lokaty systematycznego oszczędzania na 120 miescioce

  OdpowiedzUsuń
 12. Getin chyba faktycznie złagodził politykę dot tej lokaty. W październiku chciałem ją założyć ale się nie udało, pomimo że konto było zamknięte przez kilka miesięcy, a później otwarte z nowym numerem rachunku, nowym loginem.
  Konsultanci twierdzili uparcie, że nic się nie da zrobić aby drugi raz w życiu założyć tą lokatę !
  A jednak ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mam sposób na konsultantów getinu: po kilkukrotnym wysłaniu pytania i otrzymaniu różnych odpowiedzi należy ich na siebie nasłać, to wtedy uzgodnią prawdziwą odpowiedź.

   Usuń
 13. A czy getin daje jeszcze 1600 pkt mastercard priceless specials za kary debetowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 31.01, więc chyba nie zdążysz, bo trzeba też dokonać rejestracji kart w PS a te (dokładniej 4 ostatnie cyfry potrzebne do rejestracji w PS) będą widoczne w e-bankowości po jakichś 2-3 dniach roboczych, ale może przedłużą promocję

   Usuń
 14. Podobno jest już pięciu chętnych na Getin i Ideę, a wielu tu komentujących wróżyło, że nie zainteresuje się nimi nawet pies z kulawą nogą ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Więcej o tym donosi Business Insider Polska:
   https://businessinsider.com.pl/idea-i-getin-noble-bank-oferty-kupna-bankow/zm6fs7b

   Usuń
  2. Chętni na kupno zawsze sie znajdą. Pytanie tylko po jakiej cenie i czy to będzie cena zadowalająca Czarneckiego. Przecież te banki obecnie kosztują kilka procent tego co kosztowały kilka lat temu.

   Usuń
 15. Pytanko odnośnie lokat Idea Banku z "możliwością zerwania bez utraty odsetek".
  Czy nie ma w tym zerwaniu żadnych haczyków?
  Od której godziny każdego dnia można zerwać lokatę aby nie stracić odsetek za ostatnią dobę?
  Czy ma jakiekolwiek znaczenie czy zerwę ją po jednym dniu, tygodniu czy np. pełnym miesiącu? Czy system liczy odsetki za każdy pełny dzień w zależności od ilości dni kalendarzowych w miesiącu 1/31, 1/30 i 1/28?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz zerwać już po północy dnia następnego
   (około pierwszej). Wówczas odsetki zostaną naliczone.

   Usuń
  2. Lepiej zrywać po dwóch dniach, nie zaś po jednym dniu (po czterech, a nie po trzech itd.). Po "nieparzystych" nieco tracisz. Pod listopadowym postem ktoś zadał sobie trud i to przejrzyście wyłożył na przykładach (chyba że nieduża kwota depozytu - wówczas to różnica kilkunastu groszy). Łatwo sprawdzić to można na kalkulatorze odsetek: narzędzia - zysk z lokaty.

   Usuń
  3. IdeaBank: mozesz zerwac nawet o 0:00:01 ale upewnij sie, ze jestbjuz po polnocy w systemach bankowych

   Usuń
 16. Z innej beczki - system Nestbanku umarł. Zero możliwości logowania. Aplikacja tez już nie dziala. Zamykaja stary system a nowy nie działa - Granda w biały dzień.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Informowali o tym e-mailem że dzisiaj również mogą być problemy.

   Usuń
  2. Co do NestBanku: u mnie nowy system.zadzialal juz w niedziele rano czyli jeden dzien wczesniej niz zapowiadali

   Usuń
 17. "Czy nie ma w tym zerwaniu żadnych haczyków?"

  W przypadku lokaty Beztroskiej nie było, a ta HIT ma działać na tych samych zasadach.

  "Od której godziny każdego dnia można zerwać lokatę aby nie stracić odsetek za ostatnią dobę?"

  Po przetwarzaniu nocnym, ja najwcześniej zrywałem o 5-ej rano.

  "Czy ma jakiekolwiek znaczenie czy zerwę ją po jednym dniu, tygodniu czy np. pełnym miesiącu? Czy system liczy odsetki za każdy pełny dzień w zależności od ilości dni kalendarzowych w miesiącu 1/31, 1/30 i 1/28?"

  Nie ma znaczenia kiedy ją zerwiesz. System liczy odsetki za każdy zaliczony, kalendarzowy dzień.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lokaty mozna zrywac nawet tuz po polnocy. Wielokrotnie zrywalem doslownie pare.sekund po 0:00.

   Nie ma znaczenia ile miesiac ma dni. Odsetki sa liczone w skali roku czyli 365dni, wiec np 1/365 za kazdy dzien.

   Usuń
  2. Jak zrywałeś tuż po północy lokatę, która się zakończyła i odnowiła na 0,1% to oczywiście nic nie straciłeś ale jeśli zerwałeś lokatę np. 3M po 10 dniach to jak stwierdziłeś czy system policzył Ci za 10 czy 9 dni?

   Usuń
 18. Odpowiedzi
  1. Dalsze "zabawne gafy językowe"?

   Usuń
  2. Raczej coś w stylu: 'Krzyś wreszcie się uczy';)

   Usuń
  3. A czego sie uczy? pisac idiotyzmy?

   Usuń
  4. A kto pisze idiotyzmy??? Wiadomo ... Albo ta osoba jest naprawdę silnie ograniczona językowo i umysłowo albo ktoś jej za to płaci, aby robić z siebie usłużnego kretyna Żenada totalna

   Usuń
  5. Nie sądzę by ktoś mu płacił. Zablokowałem mu setki naprawdę bzdurnych komentarzy, że dziwię się, że chce mu się pisać kolejne.
   Powyższy jest naprawdę ugrzeczniony w stosunku do tego co wypisywał na początku.

   Usuń
  6. Raczej jest ograniczony umysłowo i nie ma co się denerwować a jego komentarze czytać z przymrużeniem oka.

   Usuń
  7. Administratorze, każdy wie, że to Twój prywatny blog i sam decydujesz, które komentarze puszczasz. Filtrujesz jakieś podobno najmniej bzdurne wpisy tego osobnika ale i tak nieświadomie wystawiasz go na publiczny hejt. Można odnieść mylne zapewne wrażenie, że robisz sobie zabawę z tego człowieka, który może nawet nie zdaje sobie sprawy, na jakim świecie żyje. Śmiać się, czy płakać, nie wiem. Ale co niby ma to ma wspólnego z tematyką bloga??? Może utworzysz jakiś oddzielny dział, typu "śmieszne czy głupie komentarze"? Naprawdę komuś jest miło czytać te nonsensy? Tematyka niby poważna, ale w końcu sam zdecydujesz, bo co wolno wojewodzie...

   Usuń
  8. Gdyby te komentarze pisał jako anonimowy, nie byłyby publikowane, jak jest w wieloma bezsensownymi jakie się pojawiają. Są jednak podpisane i wiadomo od samego początku, że należy je traktować z przymrużeniem oka tak jak to napisał Anonimowy 16:59.

   Usuń
  9. Ludzie wyluzujcie. Wpiszcie w gogle Krzysztof Pytel. Wyskoczy wam znany mistrz szachów. Wiec facet inteligentny ;) Ja lubie wpisy Krzysia, bo wiadomo że to bzdury.
   Traktujecie ten temat ciut za poważnie.

   Usuń
  10. Nic dodać nic ująć. Na samym początku istnienia bloga bodaj w pierwszym artykule napisałem, że to ma być luźny blog dla każdego, a nie jakiś sformalizowany blog ekonomiczny dla wąskiego grona.
   Sugeruje to zresztą nazwa 'po godzinach' i tak właśnie na luzie należy podchodzić do komentarzy jak i wpisów.

   Usuń
 19. Wczoraj pod artykułem o lokacie Zawrotnej Anonimowy napisał taki komentarz:
  "Dziś przy próbie wypadu do GB 'zawracamy' na 3.60% :0)"

  Czyżby Idea zmieniła swoją zasadę braku proponowania tej lokaty przy próbie ucieczki do starszego brata - Getina? Podejrzewam, że mają spory odpływ właśnie w tamtym kierunku na KO 3,5% i mobilną na 4%. Sam % zawrotnej, jak mniemam przez ten odpływ musiał podrosnąć do 3,6% - czyli najwyższej stawki jaką obecnie oferuje IB. Czy ktoś z Was może potwierdzić to co napisał w/w Anonimowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam, miałem taką sytuację wczoraj.

   Usuń
 20. Dostaliście 50zł za wpływ wynagrodzenia w Santanderze? U mnie mimo spełnienia warunków nie dostałem pieniędzy za grudzień i ciekawe czy wpadnie teraz za styczeń. Jak nie to ponownie będę pisał reklamacje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również, jeszcze nie dostałem za spełnione warunki w grudniu 2018 r. Do tej pory otrzymałem 4 x 50 zł.

   Usuń
  2. Premia 50 zł za Wynagrodzenie w Santanderze wpłynęła 3 sesją elixir wczoraj tj. 30.01.2019 roku. Reklamacji nie będzie.

   Usuń
  3. Ale jaja, ja też dostałem mimo iż bank wypłacił już 350 zł:)

   Usuń
 21. Założyłem dzisiaj konto proste zasady w Getinie w programie poleceń. Po złożeniu wniosku dostałem telefon z infolinii odnośnie weryfikacji i moich pytań. Dostałem m.in. informacje, że program poleceń ma być przedłużony. Przedłużone mają również zostać konta osobiste - jak to Pani powiedziała - " z takimi samymi parametrami".
  R.

  OdpowiedzUsuń
 22. Mam pytanie czy ktoś się orientuje jak będzie sytuacja wyglądała po fuzji Getin z Idea? Obecnie mam w Noble 470tys (lokaty wspólne z zoną) i Idea 390tys. Nie bardzo uśmiecha mi się chodzić do Idea z żoną ze względu na brak czasu. Z góry dziękuję

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wskazana będzie ewakuacja do innego banku z nadwyżką powyżej 100 tys. euro lub rozdzielić lokaty z żoną tak by gwarancje były niezależne.

   Usuń
  2. będzie to jeden bank i jeden BFG, czyli ~420K na głowę. Troszkę przekroczysz...

   Usuń
  3. czyli bez wizyty w banku się nie obejdzie? Mam jeszcze lokatę rentierską w Skok Jaworzno. Bardzo ciekawe czy utrzymają te lokaty jako Alior?

   Usuń
 23. Wczoraj około 15:00 opłaciłem Lokatę na Nowe Środki VII - 6 edycja (4M) 3,5% w getinie. Dzisiaj nadal widnieje w systemie jako nieopłacona. Złożyłem reklamację. Też tak mieliście?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytuję fragment regulaminu:

   "W przypadku e-Lokaty/Lokaty z Okresem umownym 4 miesiące wpływ środków pieniężnych na Rachunek w godzinach od 00:00 do 19:00 skutkuje założeniem e-Lokaty"

   Pytanie tylko czy opłacałeś ją z konta w GB? Jeśli tak, system rzekomo weryfikuje nowe środki co godzinę i w w/w widełkach zakłada lokatę. Jeśli kasę puściłeś z innego banku - to nie załapała się ona na sesje przychodzące w GB, a ten nie trzyma się nawet tych, które deklaruje - co sam doświadczyłem parokrotnie na własnej skórze.

   Usuń
  2. Pieniądze zaksięgowali dopiero dzisiaj, ale oprocentowanie lokaty 0%. Co za beznadziejna firma. Kolejna reklamacja.

   Usuń
  3. "Pieniądze zaksięgowali dopiero dzisiaj, ale oprocentowanie lokaty 0%. Co za beznadziejna firma. Kolejna reklamacja"

   Weryfikują nowe środki co godzinę. Na początku jest właśnie 0%

   Usuń
 24. Czy ktoś jeszcze dostał informację o przedłużeniu konta oszczędnościowego 3,5% pięć miesięcy w Getinie na kolejny okres z takimi samymi parametrami? Panie z infolinii twierdzą że nie wiedzą jakie parametry będzie miało konto w kolejnym okresie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Czy ktoś jeszcze dostał informację o przedłużeniu konta oszczędnościowego 3,5% pięć miesięcy w Getinie na kolejny okres z takimi samymi parametrami?"

   Co do KO to nie, ale dostałem z banku info odnośnie lokaty na nowe:
   "Ostatnia szansa na 3,5% w skali roku! Lokata na Nowe Srodki na 4 miesiace od 500 zl do 1mln zl tylko do 3.02.2019."

   A to nie wróży dobrze - bo zawsze jak "tak straszyli" - to parametry się pogarszały :(
   Obstawiam więc, że zjadą z oprocentowania lokaty, a jak tak - to niestety i z % na KO. Jeśli nawet nie procentu, to przynajmniej z okresu trwania i nie dadzą już 5 m-cy - tylko tyle co zawsze 92 dni.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...