czwartek, 3 stycznia 2019

Mocno limitowana oferta 400 zł do Biedronki za darmową kartę w CIti


Mamy znów nową promocję, która zapewne szybko się skończy tak bowiem dzieje się praktycznie z każdą ofertą w której zaangażowana jest Biedronka. Tym bardziej, że tym przypadku dostępne jest tylko 300 sztuk wniosków.

Mało tego, te 300 sztuk liczone jest jako brutto. Z tego też powodu ofertę opisuję dzień wcześniej niż pierwotnie zamierzałem. Jak zwykle dotyczy to całkowicie darmowej karty CitiSimplicity, którą używam już od dłuższego czasu.


Kto może skorzystać z tej oferty? Warunki są dość restrykcyjne. Po pierwsze trzeba posiadać Aktywną kartę Moja Biedronka, bowiem jej numer trzeba podać przy składaniu wniosku. To jednak najmniejszy problem, bo taką kartę można zdobyć w dowolnym momencie.

Znacznie gorzej wygląda drugi warunek, bowiem bank wyklucza posiadaczy czegokolwiek w Citi wstecz do daty 1 czerwca 2015. A więc patrzy wstecz na ponad 3,5 roku czy mieliśmy tutaj konto czy kartę i wymaga by nasze konto było czyste od tego terminu.

Tutaj zgarniesz 400 zł do Biedronki za darmową kartę w Citi

Oferta według regulaminu ma potrwać do 6 marca 2019, ale jak już wspomniałem liczba aktywnych wniosków jest ograniczona do 300 sztuk. Zapewne mocno restrykcyjne warunki nieco wydłużą czas trwania promocji.


Co trzeba zrobić by dostać 400 zł zasilenia na kartę lojalnościową Moja Biedronka?
Warunki są dość nietypowe jak na Citi, w sumie jest ich tylko dwa i mamy na ich spełnienie mamy bardzo dużo czasu bo aż ponad pół roku:
  • zalogować się do bankowości
  • wydać 1200 zł przez ponad 6 miesięcy
oba warunki należy spełnić do 6 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym dostaliśmy kartę.

Pierwszy warunek spełnia się sam, bo i tak musimy sprawdzić ile mamy oddać kasy i kiedy należy to zrobić, by karta była darmowa. Darmowy grace period karty wynosi zwykle około 54-56 dni, ale Citi wysyła info na komórkę o wygenerowaniu rachunku do spłaty.

Drugi warunek można spełnić w dowolny sposób, albo rozbijając płatności na pakiety po 200 zł na miesiąc, albo zrobić jednorazowy zakup. Dla banku nie ma to znaczenia, ważne by zdążyć zrobić zakupy na tę kwotę w ciągu ponad 6 miesięcy.
 
Bezkonkurencyjna karta kredytowa na rynku


Warto  tu przypomnieć, że karta Citi to bez wątpienia najlepsza karta kredytowa na rynku i nie dziwi, że zdobyła Złotego Bankiera za ostatnie 3 lata: 2016, 2017 oraz 2018. Do nagród można podchodzić sceptycznie, ale w tym przypadku jest z pewnością bezkonkurencyjna.

Citi nabiło u mnie sporo punktów. Zgarnąłem tutaj niedawno 400 zł i przy zamykaniu karty bank zaoferował mi następny cashback w wysokości 10% dzięki czemu wycofałem się z zamiaru zamknięcia konta i dalej jej używam. Oferta 'zatrzymania klienta' podobno jest już od dłuższego czasu i spotyka każdego, kto zadzwoni z zamiarem jej zamknięcia

W grudniu spotkała mnie kolejna miła niespodzianka o czym pisałem w ostatnim poście z 2018. Bank uznał moją reklamację i cofnął karę za nieterminową spłatę karty. Tego się zupełnie nie spodziewałem, ale miło gdy bank nie obstaje przy regulaminach lecz jest skłonny wysłuchać racji swojego klienta.

Tutaj zgarniesz 400 zł do Biedronki za darmową kartę w Citi

400 zł premii zostanie zapisane na karcie Moja Biedronka jeśli karta kredytowa oraz karta z Biedronki będą aktywne. Ma to nastąpić do 60 dni od powiadomienia o przyznaniu nagrody.

Słowem fajna oferta, szkoda tylko że mocno limitowana i bardzo restrykcyjna. Ciekaw jestem kiedy wyczerpie się limit.

Regulamin promocji 400 zł na zasilenie karty lojalnościowej Moja Biedronka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...