środa, 9 stycznia 2019

Smartfon Xiaomi Redmi 6a 2GB/16GB za darmową kartę w Citi


Do omówionej w ubiegłym tygodniu bardzo dobrej oferty 400 zł do Biedronki dołącza po dłuższej przerwie nowa oferta smartfona za... darmową kartę w Citi. Przez długi czas można tu było zdobyć smartfona LG, ale od tego roku w ofercie mamy popularny Xiaomi.

Po dłuższej przerwie wreszcie wraca oferta ze smartfonem:)

Na start dostajemy Xiaomi Redmi 6a 2GB/16GB z pełnoekranowym wyświetlaczem 5,45" oraz aparatem 14MP o wartości 449 zł. Całkiem nieźle jak za kartę, której używanie jest darmowe.


W obu przypadkach jednak mamy ten sam okropnie długi okres karencji:( Citi wyklucza posiadaczy karty kredytowej po 1 czerwca 2015. Z oferty mogą skorzystać więc tylko osoby, które albo są nowe, albo zdążyły zamknąć kartę przed tym terminem.

Tutaj zgarniesz smartfon Xiaomi Redmi 6a za darmową kartę

Oferta ma potrwać do 24 kwietnia 2019. Rozbudowano możliwość zdobycia karty na podstawie dochodów. Już nie tylko wystarczy mieć stałą pracę czy emeryturę w regulaminie mamy info o wynajmie nieruchomości czy bycie udziałowcem w spółkach.

Smarfon za kartę:)

Co trzeba zrobić by zgarnąć fajny smartfon Xiaomi?

Warunki znów są proste jak za smartfona

Jak to w Citi warunki nie są zbyt wygórowane jak na taki prezent. Wystarczy bowiem w ciągu 3 pełnych miesięcy kalendarzowych od momentu podpisania umowy o kartę wykonać dwie czynności:
 • raz się zalogować do bankowości
 • wydać kartą 1500 zł
w zamian dostajemy smartfona który zdaniem Citi jest wart 449 zł. Nagroda ma zostać wydana w ciągu 60 dni, termin ten jest jednak praktycznie nieistotny, bowiem przez te dwa miesiące nie musimy nic robić z kartą ta bowiem jest darmowa co jest ewenementem w świecie tego typu kart.

Tutaj zgarniesz smartfon Xiaomi Redmi 6a za darmową kartę


 


Warto  tu przypomnieć, że karta Citi to bez wątpienia najlepsza karta kredytowa na rynku i nie dziwi, że zdobyła Złotego Bankiera za ostatnie 3 lata: 2016, 2017 oraz 2018. Do nagród można podchodzić sceptycznie, ale w tym przypadku jest z pewnością bezkonkurencyjna.

Citi nabiło u mnie ostatnio sporo punktów. Zgarnąłem tutaj niedawno 400 zł i przy zamykaniu karty bank zaoferował mi następny cashback w wysokości 10% dzięki czemu wycofałem się z zamiaru zamknięcia konta i dalej jej używam. Oferta 'zatrzymania klienta' podobno jest już od dłuższego czasu i spotyka każdego, kto zadzwoni z zamiarem jej zamknięcia.

Alternatywnie możesz zgarnąć 400 zł do Biedronki za darmową kartę w Citi

W grudniu spotkała mnie kolejna miła niespodzianka o czym pisałem w ostatnim poście z 2018. Bank uznał moją reklamację i cofnął karę za nieterminową spłatę karty. Tego się zupełnie nie spodziewałem, ale miło gdy bank nie obstaje przy regulaminach lecz jest skłonny wysłuchać racji swojego klienta.


Regulamin oferty Weź kartę i otrzymaj smartfon Xiaomi Redmi 6A 2GB/16GB

18 komentarzy:

 1. Powiedzmy, że wezmę tą kartę, zaloguję się do bankowości, za kilka dni wydam 1500 zł kartą, natychmiast spłacę zadłużenie karty. Po maksymalnie 60 dniach otrzymam smartfona.
  Pytania:
  1. Kiedy najszybciej mogę zrezygnować z karty kredytowej?
  2. Czy poniosę z tego tytułu jakieś koszty?
  3. Czy można to załatwić przez internet bez wizyty w oddziale banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak już dostaniesz smartfona, to nic Cię nie wiąże z bankiem, więc możesz śmiało kartę zamykać. Radzę jednak skorzystać z dodatkowej stówki, bo dostaniesz zapewne propozycję 10% cashback, a to fajny dodatkowy bonus.
   Możesz to załatwić telefonicznie. Dla mnie najbliższy oddział to ponad 50 km, więc nie wchodzi to w rachubę.

   Usuń
  2. Rezygnacja przez internet niemożliwa?

   Usuń
 2. Mam pytanie odnośnie zapisu regulaminu:
  30. Klient może zlecić Bankowi realizację Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych z Rachunku karty
  w następujący sposób:
  a) przez Usługę bankowości telefonicznej CitiPhone,
  b) przez Citibank Online.
  Czy z rachunku karty kredytowej mogę zlecić poprzez Citibank Online przelew na opłacenie rachunku za gaz lub czynsz i czy te transakcje będą zaliczone do wymaganego limitu płatności kartą 1500 zł w celu otrzymania smartfona?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie korzystam z tej opcji, zawsze spłacam kartę przelewem z innego banku. Byłby to fajny myk, chociaż wątpię czy jest to możliwe. Być może jednak ktoś inny może to potwierdzić?

   Usuń
  2. "Nie korzystam z tej opcji, zawsze spłacam kartę przelewem z innego banku."
   Nie pytam o spłacanie karty.

   Usuń
  3. można ustawić zlecenie stałe z karty. chyba jako transakcja bezgotówkowa rozliczane jest. kiedyś próbowałem, chyba przez infolinię trzeba. albo w placówce.

   Usuń
  4. "Transakcja bezgotówkowa – płatność za nabywane towary i usługi dokonywana w punktach handlowych lub usługowych, jak również płatność
   dokonana bez fizycznego użycia Karty, w szczególności zamówienia składane pisemnie, telefonicznie, elektronicznie lub poprzez Citibank Online."
   Wygląda na to, że da się zapłacić rachunek za np. prąd poprzez Citibank Online i będzie to zgodne z regulaminem promocji.

   Usuń
 3. Nie łatwiej zapłacić rachunki w żabce płacąc kartą.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy wycofując środki w IB 15 000,jeśli by zaproponowali Zawrotną to mogę tą lokatę zwiększyć do np.30 000.Np.o 6 rano próbuje przelać 15000 do Nest,a gdy zaproponują zawrotną to tego samego dnia przeleje kolejne 15000,a po południu wpłacił na zawrotną 30000.Jest coś takiego możliwe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie lokata pojawia się wielokrotnie, dziś robiłem przelew do Mili i pojawiła się oferta trzeci dzień z rzędu.
   Założyłem i ponowiłem przelew, który i tak miałem wykonać - oferta pojawiła się ponownie. Więc jak sądzę możesz założyć sobie dwie lokaty zawrotne po 15k.
   Co więcej deklarowane kwoty nie muszą się zgadzać. Przelew możesz robić na 10k co jest kwotą minimum, a przy opłacaniu lokaty zwiększyć kwotę.

   Usuń
  2. Zawrotna mozesz oplacic tylko w chwili skladania wniosku a nie pozniej, wiec Twoj numer nie przejdzie

   Usuń
  3. Polcan - dla lokaty zawrotnej wnioske i oplacenie to ten sam moment. Co Ty piszesz, ze ...pozniej... mozesz opłacić?

   Usuń
  4. Zgadza się, ale robiąc przelew rano możesz założyć pierwszą lokatę, robią przelew wieczorem drugą. To miałem na myśli

   Usuń
  5. Chodzi mi o to że we wtorek kończy mi się lokata w IB na 15000,ale kolejne dopiero wpłyną mi po południu. Wycofując je z IB mogę nie dostać zawrotnej.Dlatego myślałem że mogę zabukować sobie rano.Czyli na całość 30000

   Usuń
 5. Nestbank obnizyl oprocentowanie lokat. Nowy dzien porownania dla nowych srodkow 8 stycznia

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzisiaj przelewałem środki z getinbanku do ideabanku i dostałem propozycję lokaty na 3,5%.

  OdpowiedzUsuń
 7. Do millenium przelew z getinbanku i propozycja lokaty na 3,3%. Natomiast przelew do ideabanku i propozycja lokaty na 3,5%. Kwota ta sama.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...