wtorek, 8 stycznia 2019

Powrót hitowej promocji 200 zł z nowym kontem na Nowy Rok w Millennium


Po krótkiej nieobecności wraca Millennium z fajną promocją w której znów można zgarnąć 200 zł. W ubiegłym roku na chwilę zamknąłem tutaj konto tylko po to by wrócić po premię za jego otwarcie.

Taka promocja pojawia się po raz kolejny tym razem o wymownym tytule 200 zł na Nowy Rok z Millennium. Co ważne znów warunki są banalne jak to w Millennium, który należy do moich ulubionych banków.

Na szczęście nic się nie zmienia w definicji nowego klienta. W dalszym ciągu ważne jest by na dzień startu czyli 8 stycznia 2019 nic nie mieć w Millennium, więc jeśli nie brałeś jeszcze udziału w promocji za otwarcie konta 360 stopni i zdążyłeś zamknąć konto dla tej premii teraz jest czas na powrót i łatwe zgarnięcie premii.

Tutaj zgarniesz 200 zł za założenie konta w Millennium

Akcja promocyjna ma potrwać niedługo bo tylko do 28 stycznia 2019,więc do tego dnia powyższy link powinien być aktywny. Kolejne trzy dni czyli do końca stycznia mamy czas na założenie konta. Kurier pojawia się już na drugi dzień po złożeniu wniosku, więc nie powinno być z tym problemu.Co trzeba zatem zrobić by zgarnąć 200 zł?
Jak zwykle to co robi każdy milleniowiec każdego miesiąca od wielu wielu lat. Warunki są banalne są to bowiem tylko:
 • przelew na 1000 zł
 • jedna płatność kartą lub Blikiem na dowolną kwotę
to nie zmienia się od dawien dawna nawet gdy nie było w ofercie obecnego konta 360 stopni. Każdy z nas robi to co miesiąc za darmo, ale na start można te same czynności wykonać za kasę.

Za wykonanie przelewu i płatności w lutym dostajemy 50 zł. Za powtórzenie tych czynności w marcu i kwietniu dostaniemy jeszcze więcej 150 zł. Premia jest więc praktycznie za darmo, bo przelew i płatność to codzienność taka jak zjedzenie śniadania.

Tutaj zgarniesz 200 zł za założenie konta w Millennium

Pierwsza premia w postaci 50 zł zostanie wypłacona jeszcze zimą bo do 18 marca 2019. na drugą premia w wysokości 150 zł poczekamy maksymalnie do 20 maja 2019. Millennium słynie z solidności więc tutaj raczej nie spodziewam się cyrków rodem z Santandera.Słowem mamy znów promocję w której grzechem jest nie skorzystanie z niej. Wszak konto w Millennium oferujące darmowe wszystkie bankomaty posiada chyba każdy wisienkowicz. Szkoda tylko, że to jednorazowy prezent od banku.

Regulamin promocji 200 zł na Nowy Rok w Millennium


6 komentarzy:

 1. Toyota Bank zmniejszył oprocentowanie od 3 Stycznia Lokata Sprint 160 z 2,5% do2,4%.A trzeba mieć przynajmniej 2000 na lokatach by nie płacić za konto lub 400 wydać kartą.A żadnej promocji nie mają z bonusem.Chyba trzeba będzie pożegnać się z nimi

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam do Was pytanie. Czy komuś jeszcze, tak jak wczoraj Polcanowi - Idea zaproponowała lokatę Zawrotną na 3,9%? A jeśli tak - to przy jakiej kwocie i przy ucieczce do którego banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi przy 15000 zł do Nesta zaproponowano 3,9% na zawrotnej..

   Usuń
  2. Minimum to 10k co jest ujęte w regulaminie lokaty. Dziś przy kolejnych przelewach znów dostałem propozycję zawrotnej na 3,90% i skorzystałem.

   Usuń
  3. Czyli tradycyjnie już Nest i Mille działają ;) Dzięki za odpowiedzi!

   Usuń
 3. Czy przystępując do powyższej promocji można też skorzystać z kodu polecającego tzn. wziąć też jednocześnie udział w roli zaproszonego w innej promocji: "Lubię to polecam"?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...