niedziela, 13 stycznia 2019

Ponownie 2,70% na KO w Millennium oraz łatwe 200 zł na start nie tylko dla nowych

Millennium dalej na topie.  Dla wielu z nas to bank tzw. pierwszego wyboru. Jest podstawowym rachunkiem i nie ma się w sumie czemu dziwić. Ich flagowe konto 360° od lat ma niezmienne, łatwe do spełnienia warunki "bezpłatności", a połączone z nim KO Profit przejrzyste i co najważniejsze zawsze przewidywalne terminy do uczestnictwa w kolejnych edycjach promocji na tymże KO. Właśnie rusza kolejna z nich ;)

Ta przewidywalność powoduje to, że możemy w zasadzie bezustannie korzystać z promocji na KO utrzymując ładną stawkę 2,70% w pewnym i lubianym banku. I właśnie dziś rusza kolejna już - 12 edycja promocji konta oszczędnościowego Profit. 

Dodatkowo teraz dla nowych bank ruszył z noworoczną promocją ROR-u opisaną przez Polcana tutaj. Wystarczy w niej na dzień startu - czyli 8 stycznia 2019 nie mieć nic w Millennium. Zatem jeśli nie brałeś jeszcze udziału w promocji za otwarcie konta 360 stopni i zdążyłeś je wcześniej zamknąć - teraz jest czas na powrót i łatwe zgarnięcie premii.

W ten banalny sposób można zyskać aż 200 zł za założenie w promocji konta 360°, które i tak będzie niezbędne do skorzystania z najnowszej edycji KO Profit ;)

Tutaj łatwo zarobisz 200 zł za założenie konta w Millennium wraz z KO Profit

Niestety limit w tej edycji spadł aż o połowę - do 100 tys. zł

Wróćmy jednak do konta oszczędnościowego. Nowa promocja KO Profit rusza właśnie dziś i potrwa do 30.03.19r., a więc prawie 3 miesiące. Co ważne bank w obecnej edycji aż o połowę zmniejszył limit do 100 tys. zł! 

Kto zatem zdążył w porę (na koniec dnia 12 stycznia) wycofać wszystkie środki z banku Millennium - to może teraz z nimi wrócić aby wziąć udział w najnowszej edycji.

Od dnia wpłaty pierwszych nowych środków w wyżej wymienionym terminie ruszy nam 92-dniowy okres promocyjnej stawki 2.70% na KO Profit. Należy jednak pamiętać - żeby przed końcem aktualnej (tj. 30.03.19r.) wyzerować całe saldo w Mille - na poczet przyszłej promocji KO Profit, która zgodnie ze schematem, mam nadzieję się pojawi ;)

Tutaj łatwo zarobisz 200 zł za założenie konta w Millennium wraz z KO Profit

Oczywiście dla nowych klientów Banku Millenium pojęcie "Dzień badania salda" w przypadku 1-szej promocji na KO nie ma znaczenia - gdyż wszystkie ich środki będą zakwalifikowane jako te nowe. Muszą się oni tylko pilnować w przypadku chęci skorzystania już z kolejnych (jeśli takowe będą) edycji tej promocji. 

Ja sam związałem się z Bankiem Millennium właśnie przez promocję konta oszczędnościowego i "nasza przyjaźń" trwa do dziś ;) Nie mogę też narzekać na powiązany z nim ROR - czyli konto 360°- bo jest to mój drugi (po mBanku) podstawowy rachunek do rozliczeń.
Jednak dla nowych (i nie tylko ;) najlepszą opcją będzie "upieczenie 2 pieczeni przy jednym ogniu" - tj. założenie w opisanej wcześniej promocji konta 360° - dla łatwych do zdobycia 200 zł oraz skorzystania z fajnych 2,70% na KO Profit.

Jest to jednak promocja dla klientów nie posiadających aktualnie żadnego produktu banku, a skorzystać z niej mogą tylko i wyłącznie osoby, które do tej pory nie brały udziału w jakiejkolwiek promocji konta 360°. Zatem mogą to być osoby, które to właśnie konto kiedyś posiadały, ale założyły je bez żadnych profitów z tego tytułu i zdążyły je zamknąć do 7 stycznia obecnego roku.

Tutaj łatwo zarobisz 200 zł za założenie konta w Millennium wraz z KO Profit

Podsumowując oferta KO Profit to naprawdę dobra okazja dla przeniesienia środków np. z kończącej się promocji na KO w Getin Banku, aby móc do nich wrócić dla być może 3,5% w kolejnej edycji. Dla nowych lub wracających do Millennium to świetna okazja aby połączyć te dwie promocje i "wyszarpać" z banku fajne 200 stówki, a przy okazji skorzystać z 2,70% w najnowszej edycji KO Profit ;)


Regulaminy:

1) Regulamin promocji „Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit” edycja 12
2) Regulamin promocji 200 zł na Nowy Rok w Millennium

22 komentarze:

 1. Nowy regulamin został zmieniony, więc możemy w tym samym czasie mieć kilka KO Profit i na każdym z nich cieszyć się podwyższonym oprocentowanie na 2,70% do 100K.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "...więc możemy w tym samym czasie mieć kilka KO Profit i na każdym z nich cieszyć się podwyższonym oprocentowanie na 2,70% do 100K."

   Dzięki za info Jerzy, zamieściłem już Twoje spostrzeżenie w tekście :)

   Usuń
  2. "Nowy regulamin został zmieniony, więc możemy w tym samym czasie mieć kilka KO Profit i na każdym z nich cieszyć się podwyższonym oprocentowanie na 2,70% do 100K."

   Czy masz może Jerzy dostęp do regulaminów poprzednich edycji na KO Profit? Czy ten sporny punkt na pewno pojawił się w tej edycji - bo może chodzi o to o czym napisałem w komentarzu na dole i nie jest tak jak mówisz?

   Usuń
  3. O tym, mówi § 3. pkt 3. Regulaminu promocji „Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit”, organizowanej przez Bank Millennium S.A., edycja 12.
   Cyt:
   § 3.
   1. Można korzystać tylko z jednej Promocji na danym Koncie Oszczędnościowym Profit w tym samym czasie.
   2. W przypadku wpłaty Nowych Środków na Konto Oszczędnościowe Profit w okresie uczestnictwa w innej promocji na tym Koncie Oszczędnościowym Profit, której okres obowiązywania oprocentowania promocyjnego zakończy się najpóźniej dnia 29 marca 2019 r., po zakończeniu obowiązywania tej promocji na Koncie Oszczędnościowym Profit rozpocznie się Okres obowiązywania Oprocentowania promocyjnego w ramach edycji 12 Promocji.
   3. Jeżeli Klient jest posiadaczem więcej niż jednego Konta Oszczędnościowego Profit, może uczestniczyć w Promocji na każdym z nich, z zastrzeżeniem ust. 1. Wówczas Łączne saldo, Łączne saldo progowe i Nowe Środki wyliczane są osobno dla każdego Konta Oszczędnościowego Profit.

   Usuń
  4. Znalazłem w tel. edycję 10 i też był tam taki zapis, więc chyba jednak nie można mieć kilku KO Profit.

   Usuń
  5. Ja mam większość regulaminów poprzednich edycji. Paragraf 3 tym kształcie pojawił się już od edycji nr 8, w maju ubiegłego roku. Nie jest to więc nic nowego.

   Usuń
  6. "Ja mam większość regulaminów poprzednich edycji. Paragraf 3 tym kształcie pojawił się już od edycji nr 8, w maju ubiegłego roku. Nie jest to więc nic nowego."

   W takim razie usunąłem z tekstu spostrzeżenie Jerzego. Wszystko jest po staremu - co potwierdzają poprzednie regulaminy i tłumaczenie infolinii banku. Fakt faktem ten punkt wprowadza lekko w błąd i powinien być jakoś zmieniony.

   Usuń
 2. Dla 'nowych' w tytule jest nieco mylące. Z promocji może skorzystać każdy, kto nie zgarnął premii na start za założenie konta 360 stopni.
  Konto w Millennium jest na tyle dobre, że nie trzeba zgarniać premii na początek. Wielu ludzi założyło konto czy to dla fajnego KO czy też darmowego limitu w koncie a nie dla premii na start. Takie osoby mogą skorzystać z promocji, jeśli nie dostały kasy za jego otwarcie. Przetestowałem na sobie bo tylko po to zamykałem konto by zgarnąć po powrocie 200 zł. Bank premię wypłacił.
  Pytanie czy osoby, które skorzystały z programu poleceń mogą po zamknięciu wrócić po premię.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Dla 'nowych' w tytule jest nieco mylące."

   To prawda, dlatego już zmieniłem ;) Choć w samym już tekście użyłem stwierdzenia - cytuję: "Jednak dla nowych (i nie tylko ;)", więc kto przeczyta cały tekst - to zrozumie czy się łapie :)

   Usuń
 3. Sorki, gdzie to jet napisane, że można więc więcej niż jedno konto Profit? Znalazłam jedynie wzmiankę o tym, że 1 ror=1 konto profit

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Sorki, gdzie to jet napisane, że można więc więcej niż jedno konto Profit? Znalazłam jedynie wzmiankę o tym, że 1 ror=1 konto profit"

   Rozdział 1, paragraf 3, punkt 3 regulaminu. Nie uściślili tylko ile można mieć tych kont.

   Usuń
  2. No dobra, tylko, że nie da się już założyć dodatkowych kont Profit. W zakładce oszczędności - nowe inwestycje mam wpis "Niestety, ale wyczerpałeś już limit dostępnych kont oszczędnościowych" czy coś w tym rodzaju.

   Usuń
 4. O czym wy mówicie? Ja znalazłem tak:

  "- Czy mogę mieć więcej niż jedno Konto Oszczędnościowe Profit?
  Możesz posiadać po jednym Koncie Oszczędnościowym Profit do każdego ROR, do którego występują różni posiadacze/współposiadacze."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "O czym wy mówicie?"

   O tym co jest napisane w najnowszym regulaminie promocji KO Profit (link do niego na dole artykułu). Cytuję jego fragment:

   "Jeżeli Klient jest posiadaczem więcej niż jednego Konta Oszczędnościowego Profit, może uczestniczyć w Promocji na każdym z nich, z zastrzeżeniem ust. 1.Wówczas Łączne saldo, Łączne saldo progowe i Nowe Środki wyliczane są osobno dla każdego Konta Oszczędnościowego Profit."

   Usuń
  2. "O czym wy mówicie? Ja znalazłem tak:

   "- Czy mogę mieć więcej niż jedno Konto Oszczędnościowe Profit?
   Możesz posiadać po jednym Koncie Oszczędnościowym Profit do każdego ROR, do którego występują różni posiadacze/współposiadacze." "

   Wyjaśniałem właśnie tą sprawę na infolinii i ten punkt regulaminu, który cytowałem wyżej może rzeczywiście wprowadzać w błąd i sugerować coś o czym napisał Jerzy. Jednak sprawa wygląda tak, że jeśli są współposiadacze - to i tak mają jeden nr konta, do którego przysługuje jedno konto Profit, ale ten sam jeden klient mógł mieć też drugi ROR - np Konto DOBRE i do niego też KO Profit. W ten sposób jeden klient ma dwa KO do każdego z tych ROR-ów (konta Dobrego i 360 st.) Chyba o to w tym chodzi.

   Usuń
  3. No dobra, trudno, ale ja uznaję że nie założę bez kombinacji jakichś więcej niż jednego KO Profit na 2.7%. Szkoda, limit spadł z 200k na 100k. Jeśli się mylę to wyprowadźcie z błędu.

   Usuń
  4. "No dobra, trudno, ale ja uznaję że nie założę bez kombinacji jakichś więcej niż jednego KO Profit na 2.7%. Szkoda, limit spadł z 200k na 100k. Jeśli się mylę to wyprowadźcie z błędu."

   Na to niestety wygląda :( Wyjaśniło się to w komentarzach powyżej.

   Usuń
 5. Dobra TomTom nie cuduj jest jak było jedno konto z promocją i tyle :) Pozdr i jedziemy dalej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Dobra TomTom nie cuduj jest jak było jedno konto z promocją i tyle :) Pozdr i jedziemy dalej"

   To nie ja zacząłem ;) Zwrócił na ten zapis już w 1-szym komentarzu Jerzy i rzeczywiście dał mi trochę do myślenia. Jest on jednak i w poprzednich edycjach, więc wygląda na to, że wszystko jest bez zmian (oczywiście poza datami i spadkiem o połowę limitu ;)

   Usuń
 6. Bank milenium kupił euro bank i zapowiada koniec lokat bo euro bank ma dość dobre lokaty

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy lokata Mobilna w Getin (na 2 mies. 4%) wymaga posiadania rachunku w tym banku? Nie mogę się tego doczytać...

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak wygląda sprawa udziału w promocji Millennium, dla osoby, która zleciła bankowi stałe przelewanie 200 zł na konto? Wygląda na to, że takie coś wyklucza całkowicie promocyjne oprocentowanie.
  Sprawę widziałem osobiście u szwagra. Nie brał udziału w żadnej promocji, przelał dużą kwotę i pomimo odczekania na przetwarzanie nocne ma dalej standardową stawkę.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...