piątek, 25 stycznia 2019

200 zł do zgarnięcia za... same przelewy w promocji Konto na karnawał


Wśród promocji kont najciekawsze są z pewnością te, które premiują nasze działania nagrodą pieniężną. A takich na szczęście nie brakuje. O kończącej się w ten weekend Millennium przypominam dziś na PP4. O nowej przeczytacie niżej.

W obu przypadkach do zgarnięcia jest sympatyczne 200 zł. I co ważniejsze kasę bardzo łatwo zgarnąć, bowiem bank nie wymaga nawet żadnych płatności kartą! Wygląda więc na to że to jedna z najprostszych promocji jakie były w całej historii konta Paribasie.


Kto może w tym wziąć udział? W Paribas sprawa jest jasna, bowiem tutaj definicja nowego klienta w każdej promocji jest taka sama. Musi to być osoba, która nie miała tutaj konta przez ostatnie 24 miesiące. Dotyczy to także klientów przejętego Raiffeisena.

Tutaj łatwo zgarniesz 200 zł w promocji Konto na karnawał

Promocja ma potrwać do walentynek czyli 14 lutego 2019, ale bank zaznacza, że przewidzianych jest tylko 1500 rejestracji. Całkiem możliwe zatem, że link przestanie być aktywny wcześniej, więc im wcześniej złożymy wniosek tym lepiej. Na założenie konta mamy czas do 28 lutego 2019.


Co trzeba zrobić by zgarnąć 200 zł?
Tym razem jest inaczej niż zwykle. Paribas wymaga by:
 • w marcu aktywować apkę GOmobile
 • w marcu i kwietniu przelać na konto po 1000 zł
 • w maju i czerwcu przelać na konto po 1000 zł oraz zrobić po 5 przelewów do innego banku
Innymi słowy w 4 kolejnych miesiącach mamy zrobić przelew do banku, a w dwóch ostatnich miesiącach zrobić przelewy na zewnątrz. Nie ma znaczenia czy przelew zrobimy z bankowości internetowej Pl@net czy za pomocą apki GOmobile.


Nagrody dostaniemy w dwóch turach po 100 zł każda.
 • 100 zł do końca maja za spełnienie warunków z marca i kwietnia
 • 100 zł do końca do końca lipca za spełnienie warunków z maja i czerwca
Pierwsza stówka za aktywację apki i dwa przelewy do banku. Druga stówka za kolejne dwa przelewy do banku i 10 przelewów na zewnątrz. Jak dla mnie trudno sobie wyobrazić prostszą promocję:)

Tutaj łatwo zgarniesz 200 zł w promocji Konto na karnawał

W środę opisywałem inną promocję Paribasa Bezpiecznie z kontem w której nagrodą za założenie konta jest program antywirusowy. Mimo iż nagroda teoretycznie ma wyższą wartość, akcja Konto za karnawał jest zdecydowanie lepsza.


Na koniec warto przypomnieć, że promocja dotyczy darmowego konta optymalnego. Nie sądziłem, że Paribas stanie się aż tak przyjaznym bankiem jak to ma miejsce ostatnimi czasy.

Karta jest potrzebna ale darmowa

Regulamin promocji 200 zł za Konto na karnawał

14 komentarzy:

 1. Kartę do konta trzeba również otworzyć.Jakie są koszty użytkowania i/lub otworzenia karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obsługa karty 0 zł miesięcznie. Gdyby było to konto Maksymalne, wtedy opłata byłaby 12 zł, tam trzeba kombinować jak uniknąć opłaty, tutaj na szczęście nie trzeba.
   Opłata jest jedynie dla pełnomocnika, ale tego raczej nikt nie będzie mieć:)
   Dołączyłem do artykułu tabelę z opłatami, a właściwie ich brakiem.

   Usuń
 2. Ehh szkoda że założyłem tam konto w promocji styczniowej, Też dawali 200zl ale trzeba już wykonać płatności kartą na 300zł. Ale mimo wszystko też niewielkie wymagania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie przewidzisz przyszłych promocji. Czasami są lepsze, czasami gorsze. Ważne by tak ocenić swoje możliwości, byśmy mogli zgarnąć całą możliwą premię.

   Usuń
 3. W październiku zamknęłam konto w BGŻ Optima. Czy mogę wziąć udział w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz. Akurat do klientów Optimy Paribas się nie czepia w każdej promocji. Jedynie klienci Raiffeisena są wykluczeni.

   Usuń
  2. Ja w optimie zamknąłem konto chyba w kwietniu. Poczekam do maja i wrócę jak będą mieli nowe promocje na lokaty

   Usuń
 4. A ja mam pytanie odnośnie Lokaty Hit Plus (Ideabank) dotyczące nowych środków. Jeżeli w dniu 24 stycznia 2019 r. założyłem jedną lokatę Hit Plus to mogę po wykonaniu przelewu na konto jeszcze dodatkowo założyć 28 stycznia 2019r. drugą, i czy to dalej będą nowe środki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, mozesz tak dlugo zakladac jolejne hity plus dopoki nie wyplacisz ktorejs z posiadanych przed zalozeniem tej pierwszej

   Usuń
  2. Jeśli do tego czasu "nie uszczupli Ci się" stan środków w IB - to możesz. Ja zakładałem kilka w styczniu, a ostatnią nawet wczoraj ;)

   Usuń
 5. „Informujemy, że wniosek został anulowany ponieważ zidentyfikowaliśmy Cię
  jako użytkownika Bankowości Internetowej. Zapraszamy do oddziału.” … chyba są niepoważni… w regulaminie jest, że „w okresie 24 mscy przed złożeniem wniosku o otwarcie konta w promocji nie był posiadaczem, ani współposiadaczem ROR”… a ja mam tam tylko KO BGŻ Optima więc i rzecz jasna dostęp do bankowości internetowej… nie ma zapisu w regulaminie że nie można być posiadaczem KO ... co to ma być?

  OdpowiedzUsuń
 6. W grudniu 2017 rozwiązałem umowę z BNP Paribas, a weryfikacja mego wniosku w tej promce przebiegła pozytywnie heh. Czyli co, spełnić warunki promocji i liczyć na wpływy?

  OdpowiedzUsuń
 7. Kartę w ogóle trzeba aktywować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kartę mieć trzeba, a kiedyś rozmawiałem z konsultantem na temat aktywacji karty. Poinformowano mnie, że jak nie aktywuję karty, to bank i tak będzie naliczać opłaty (o ile takowe są), bowiem do moich obowiązków należy jej aktywacja.
   Taka jest wersja konsultanta, a z nimi jak wiadomo różnie bywa. Lepsze są oczywiście doświadczenia czytelników, więc być może ktoś potwierdzi lub zaneguje to co napisałem wyżej.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...