czwartek, 3 stycznia 2019

Nawet 140 zł za otwarcie konta w ING!

ING to bank, z którym ostatnio mam mało do czynienia, a Polcan za nim delikatnie mówiąc nie przepada. Dlatego dość rzadko na blogu opisujemy produkty ING. Możemy jednak to zmienić - bo konta oferowane przez ten bank cieszą się dość dużą popularnością i często są naprawdę ciekawie promowane. Aktualnie bank ten wprowadził nową promocję konta, które w banalny sposób może dać nam nawet 140 zł! :)

Jakiś czas temu posiadałem tam otwarte konto oszczędnościowe tzw. OKO na 2,5% - co było bardzo przyzwoitą stawką oferowaną aż przez 4 m-ce. Jak widać od tamtej pory nic się tu nie zmieniło i do 100 tys. zł dla nowych - stawka oraz oprocentowanie pozostają bez zmian. Przejdźmy jednak do samej promocji.

Do najnowszej jej edycji można przystąpić do 31 marca 2019 r. Do tego czasu należy otworzyć konto w ING, a mogą to być: Konto Direct, Komfort oraz dla młodych Konto Mobi. Dodatkowo do wybranego konta należy otworzyć Konto oszczędnościowe! 

Wykluczone zaś z tej promocji są posiadacze lub współposiadacze kont - Direct, Komfort, Mobi, Premium, Klasyczne, Student, PRP - od dnia 28.02.2017r. - do końca zeszłego już roku (czyli 31 grudnia 2018r.) Kto zatem miał jedno z nich od 28 lutego 2017 roku - to niestety nie może wziąć w niej udziału.

Tutaj zyskasz nawet 140 zł za otwarcie w promocji konta w ING

Pierwsza część nagrody - czyli 100 zł jest bardzo łatwe do zdobycia. W przypadku konta Direct wystarczy bowiem po jego otwarciu  - do 30 czerwca 2019 r. wykonać transakcje za min. 1000 zł - kartą wydaną do niego lub BLIKIEM. Kolejne 40 zł dostaniesz wykonując czynności z obrazka poniżej:


 W przypadku konta dla młodych - Konta Mobi do zdobycia tych 100 zł czasu na płatności jest mniej, a dokładniej do 30 kwietnia 2019 r. należy wykonać co najmniej 10 transakcji dowolną kartą wydaną do konta lub BLIKIEM. Zatem nie ma wymogu 1000zł - tylko 10 płatności na dowolną kwotę, a pozostałe 40 zł zdobędziesz wykonując to co poniżej ;)


Co bardzo ważne - do momentu wypłaty premii musisz utrzymać konto osobiste wraz z wydaną do niego kartą, a także konto oszczędnościowe, na które to właśnie do 10 lipca 2019 r. (konta Direct i Komfort) oraz do 15 maja (konto Mobi) - wpłynie wyżej opisana premia. Szczegóły zawarte są w regulaminach na dole artykułu.

Podsumowując tą promocje w ING - to super okazja żeby łatwo zarobić. Samo zdobycie 100 zł za otwarcie konta jest banalne - bo 100-ka wpadnie za naprawdę proste czynności, a dodatkowe 40 zł równie prosto - za to co wymienione powyżej ;)

Tutaj zyskasz nawet 140 zł za otwarcie w promocji konta w ING


Regulaminy:

1) Regulamin promocji "Do 140 zł za otwarcie konta Direct lub Komfort”
2) Regulamin promocji "Do 140 zł za otwarcie konta Mobi”

22 komentarze:

 1. w millenium banku jest fajna promocja na karty kredytowe. gdzie można dostać 200 zł (za wydanie 200+200 zł) i zwolnienie z opłaty za kartę za jedną płatność miesięcznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się, niebawem planuję wpis na ten temat.

   Usuń
  2. Niebawem to już będzie po ptakach. Promocja ograniczona do 2000 wniosków :(

   Usuń
  3. Nie będzie, to jest kk, a nie konto. Sam bym skorzystał, ale mam już dwie karty, więc nie wezmę udziału w tej promocji.

   Usuń
  4. A jednak, patrz regulamin par. 5 ust. 4 "Do otrzymania Bonusu uprawnionych będzie 2 000 Uczestników, którzy jako pierwsi w czasie trwania Promocji złożą wniosek o kartę, a następnie spełnią warunki opisane w ust. 2"

   Usuń
  5. "A jednak, patrz regulamin par. 5 ust. 4 "Do otrzymania Bonusu uprawnionych będzie 2 000 Uczestników, którzy jako pierwsi w czasie trwania Promocji złożą wniosek o kartę, a następnie spełnią warunki opisane w ust. 2""

   Polcanowi chyba bardziej chodziło o to, że to karta kredytowa, na którą nie ma aż takiego wzięcia - jak promocje kont, a dodatkowo nie każdy łapie się na tą promocję - bo już KK u nich ma.

   Usuń
  6. Część osób nie dostanie też bo nie ma zdolności kredytowej. Ja wczoraj złożyłem wniosek i zobaczymy 200 zł na miesiąc to i tak nie problem wydać kartą jak wpadnie bonus to dobrze, jak nie to mówi się trudno.

   Usuń
 2. Złożyłem wniosek na lokatę 3,9 przed sylwestrem. Płatne do 4 stycznia. Wczoraj patrzę jest zmienione na 3,8. Też tak macie??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Złożyłem wniosek na lokatę 3,9 przed sylwestrem. Płatne do 4 stycznia. Wczoraj patrzę jest zmienione na 3,8. Też tak macie??"

   Ponieważ wczoraj zmienili to oprocentowanie dla nowo zakładających. Ciebie obowiązuje to które masz we wniosku - czyli 3,9%. Przynajmniej zawsze tak było ;)

   Usuń
  2. niestety u mnie we wniosku zmienili z 3,9 na 3,8. Reklamacja już napisana.

   Usuń
  3. "niestety u mnie we wniosku zmienili z 3,9 na 3,8. Reklamacja już napisana."

   Od wielu lat składam wnioski w IB i nie spotkałem się z czymś takim. Zawsze "zaklepywało" się wniosek i obowiązywało oprocentowanie z dnia jego założenia. Zobacz jeszcze maila (może w spamie) z banku właśnie z dnia zakładania wniosku. Prawie zawsze taki przychodzi i jest w nim prawidłowy %.

   Usuń
  4. Na jaką dokładnie lokatę złożony był wniosek i w jaki sposób ?

   Usuń
  5. Też złożyłem wniosek na 3,9% i nie zostało zmienione oprocentowanie. Gdy wniosek złożony, to warunki są w nim zagwarantowane do daty w nim wskazanej.

   Usuń
 3. Nie w temacie, ale jak wchodzę na IDEA Bank w telefonie - to strona główna pokazuje mi lokatę HIT na 3,9%, a jak na laptopie - 3,8%. Też tak macie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rzeczywiscie dziwna sprawa. U kumpla na tel. - tak jak napisales 3,9% i to nie tylko z zakladek, ale i wyszukiwania IB przez googla. U mnie dobrze - 3,8%. O co tu chodzi?

   Usuń
  2. Żeby nie było. Przed chwilą sprawdzałem i dalej tak mam ;)

   Usuń
  3. Wszedłem u siebie. Sprawdziłem. W telefonie - 3,8%, laptop - 3,8%.

   Usuń
  4. "Wszedłem u siebie. Sprawdziłem. W telefonie - 3,8%, laptop - 3,8%."

   U mnie do dziś bez zmian :( Pokazywałem to znajomym w pracy i nikt nie potrafi mi wytłumaczyć o co w tym chodzi. O dziwo jak ładuję stronę IB przez Operę mini jest Ok - 3,8%, a jak przez zwykłą - pokazuje te 3,9%. Jakieś cuda - bo wyczyściłem już historię itp.

   Usuń
  5. Może pomogłoby wyczyszczenie w przeglądarce "historii", plików cookies (wyczyść dane przeglądania)? I wówczas odświeżenie strony ideabank.pl

   Usuń
  6. Zrobiłem i to, czyszczenie ciasteczek i dalej to samo. Strona głowna - lokata HIT 3,9%. I żeby chociaż to było HIT Plus i jak wejdę w lokaty - taki % dostępny ;) To nie, tylo pierwsza strona takie coś, a szczegóły lokat już na 3,8% :(

   Usuń
 4. Polcan coś nie doszacowałeś promocji w millenium na kartę;). Na stronie pojawiła się informacja:
  Pula 2000 złożonych przez Klientów wniosków, które wstępnie kwalifikują się do otrzymania nagrody w wysokości 200 zł, została osiągnięta. Każdy kolejny wniosek może zostać zakwalifikowany do otrzymania nagrody w przypadku niespełnienia warunków wskazanych w par. 5 Regulaminu promocji „Z kartą kredytową możesz więcej” przez któregoś z wyżej wymienionych Klientów. Ostateczna grupa Klientów, którzy otrzymają nagrody, zostanie wyłoniona zgodnie z Regulaminem promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na to wygląda. Plany były na sobotę, gdy już jest pewne, że żadna inna nowość nie wyskoczy, a premia 400 zł jaką daje wciąż Citi wydawała się o wiele ciekawsza.
   Przyznaję, że artykuł był przesunięty przez fakt, że gdy opisywałem sytuację, gdy ja wyrabiałem kk w Millennium artykuł spotkał się z zerowym zainteresowaniem, co było dla mnie dużym zaskoczeniem. Jak widać raczej nie należy brać pod uwagę tego co było kiedyś...
   Mamy nowy rok, jak widać muszę się teraz zresetować;)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...