środa, 6 lipca 2022

Do 1320 zł do zgarnięcia w promocjach Citi wraz z KO na 5,5%

Od kilku miesięcy omówiony wczoraj Santander promuje konta w taki sam sposób jak Citibank - w cyklu miesięcznym. Citi też wznowił nową edycję z 270 zł na start, ale tutaj zgarnąć można dużo więcej, ba łączna pula gdyby skumulować wszystkie promocje może wynieść nawet... 1320 zł.


Kto może z tego skorzystać? W stosunku do poprzedniej, czwartej edycji nie ma zmian, data karencyjna w dalszym ciągu przypada na 31 grudnia 2020. Innymi słowy jak nie miałeś tutaj konta od 2021 to możesz wracać po nową premię.

Tutaj zgarniesz 270 zł na start oraz założysz KO na 5,50%

Oferta potrwa rzecz jasna do 31 lipca, bowiem jak wspomniałem wyżej Citi kontynuuje tę promocję od kilku miesięcy. A skoro jest bez zmian to można przypuszczać,  że cieszy się dużym powodzeniem. Od  sierpnia powyższy link sam zmieni się na nową edycję, nie wiadomo jednak z jakimi zmianami.

Co trzeba zrobić by zgarnąć 270 zł?

 


1) 20 zł za... wyrażenie zgód

To jest dalej w ofercie. Konieczność wyrażenia zgód obowiązuje w każdej promocji i ich brak wyklucza z automatu wypłatę promocji. Tutaj w dalszym ciągu za ich zaznaczenie dostajemy 20 zł, niewiele, ale lepiej je mieć niż nic jak w innych bankach.

 


2) 100 zł za aktywność do wyboru

Aby zgarnąć pierwszą stówkę trzeba wykonać minimum 

 • 3 płatności Blikiem na kwotę 300 zł.

Mamy na to czas do końca sierpnia. Ten warunek też jest bez zmian w stosunku do poprzedniej edycji.

Ale uwaga: według regulaminu banku uznaje także... przelew na telefon BLIK. To znacznie ułatwia sprawę, bo w zasadzie nie trzeba robić płatności. Wszak prościej jest przelać kasę niż płacić w dowolny sposób za zakupione towary.

3) 100 zł za jedną z dwóch czynności do wyboru

W kolejnym miesiącu czyli w wrześniu robi się już trudniej. To też jest bez zmian, ponownie bank daje nam do wyboru 

 • przelanie 2000 zł z tytułu wynagrodzenia LUB
 • wykonać zlecenie walutowe na kwotę 2000 w CitiKantor

W przypadku drugiego warunku nie musi to być zlecenie w naszej walucie. Bank dopuszcza dowolną walutę, wystarczy że będzie to równoważność kwoty dwóch tysięcy. 

Moim zdaniem opcja pierwsza jest zdecydowanie ciekawsza. Do walut najlepiej korzystać z melonika, tutaj zaś możemy skorzystać z przelewu wynagrodzenia. Innymi słowy za jeden podpis dostajemy 100 zł czyli lepiej niż za czasów BGŻ, tyle że jednorazowo.


4) 50 zł na deser w ramach podziękowania

Za ostatnią premię nie trzeba robić nic ekstra. Jeśli spełnimy warunki z punktów poprzednich to bank w podzięce da nam dodatkowe 50 zł.

Tutaj zgarniesz 270 zł na start za konto w Cit oraz 5,50% na KO

Poza podstawową promocją konta Citi daje możliwość zgarniania dodatkowych premii. Podstawowa to opcja z kartą za którą można zdobyć dodatkowe 600 zł, ta oferta powoli jednak już się kończy - pozostało tylko 6 dni trwa bowiem tylko do 15 lipca, a szczegóły opisywałem tutaj.

 


Mając kartę kredytową łatwiej o dodatkowe bonusy widoczne wyżej. W sumie do zgarnięcia jest 1320 zł, a przecież do tego dochodzą jeszcze premię za chęć anulowania karty, która trwa tutaj już od dobrych kilku lat, co jest wciąż dalej aktualne. Sam korzystam z n-tej promocji tej samej karty. Mało który bank daje tak sowite premię.

Regulamin promocji 270 zł z Citi - edycja V

Regulamin promocji 600 zł za kartę w Citi - edycja II

Regulamin oferty Poleć Citi bank i zgarnij premię 

23 komentarze:

 1. Czy w Toyota Bank można zamknąć KO elektronicznie? I jeśli tak, to w jaki sposób? I czy opłata (te 30 złotych) jest pobierana w okresie wypowiedzenia - po przelaniu oszczędności z KO?

  OdpowiedzUsuń
 2. Toż Toyota jest mistrzem świata na rynku i daje 7,05%, to po co zamykać KO?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napiszcie coś więcej jak to działa. Jakie koszty tego konta i co to za 30zl?

   Usuń
  2. Za prowadzenie konta jest opłata 30 zł pobierana z góry ale jeśli w danym miesiącu nie było wypłat z konta to opłata jest zwracana na początku kolejnego miesiąca.

   Usuń
  3. Już wyluzuj z ta Toyota, bo ciagle o tym piszesz.

   Usuń
  4. Rozpętałam dyskusję (?), ale odpowiedzi na moje pytania nie otrzymałam. Powtarzam więc: "Czy w Toyota Bank można zamknąć KO elektronicznie? I jeśli tak, to w jaki sposób? I czy opłata (te 30 złotych) jest pobierana w okresie wypowiedzenia - po przelaniu oszczędności z KO?"

   Usuń
  5. Można wysłać wypowiedzenie e-mailem ale jak wypłacisz środki to opłaty nie unikniesz.

   Usuń
  6. Dziękuję.

   Usuń
 3. Węgry zwołali nadzwyczajne posiedzenie banku centralnego i zwiększyli stopy procentowe o 200pb! Bank Węgier podwyższył 1-tygodniową stopę depozytową aż o 200pb do 9.75%. Więc w niecałe dwa tygodnie podnieśli stopy o 375pb. A nasz czempion pewnie dzisiaj podniesie o 50pb.

  OdpowiedzUsuń
 4. W Polsce stopy wzrosną o 0,5 % do 0,75 %.

  OdpowiedzUsuń
 5. A moja szklana kula mówi że o 0,5, 0,75 lub 1 pp.

  OdpowiedzUsuń
 6. macie te 100pb podwyżki i więcej. ledwo pińcdziesiunt podnieśli. Zapamietajcie - Glapa to Glapa. Nie po to został prezesem zeby podnosić stopy i z inflacją walczyć bo to zwykły pisowiec. Co dalej> Waluta nam się osłabi a inflacja dobije do 18% pewnie. Dołączymy do forinta, który dołacza do tureckiej liry. Tak to się skonczy.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jednak 0,5 - będzie rzeźnia na złotym :(

  OdpowiedzUsuń
 8. Z ostatniej chwili:
  Rada Polityki Pieniężnej podniosła stopy procentowe o 50 pkt. bazowych. Stopa referencyjna, główna stopa NBP, wzrosła do 6,5 proc. – podał NBP w czwartkowym komunikacie. Podwyżka stóp jest 10 z rzędu w cyklu zaostrzania polityki pieniężnej, który rozpoczął się w październiku.

  OdpowiedzUsuń
 9. Tak jak przewidywałam podwyżka 0,50 %. Za miesiąc będzie jeszcze 0,25 %.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za miesiąc będzie zero. Bo dopiero we wrześniu rada spotyka się odnośnie stóp. Jaja to dopiero będą jak FED pod koniec lipca podniesie stopy USA 0,75%

   Usuń
 10. A jutro będzie futro.

  OdpowiedzUsuń
 11. W banku nowym otworzylem konto, przelalem tego grosza i dalej jest nieaktywen (ograniczony dostep). Dlugo sie tam czeka na to?

  OdpowiedzUsuń
 12. No to dolar rulez inflacja w stanach 9,1% fed podniesie 100pb i nasza złotówka poszybuje w dół.Glapa będzie zmuszony ostro stopy podnieś.W myśl co się odwlecze to nie uciecze.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...