środa, 20 lipca 2022

Popularny cashback w Refunder znów z premią na start

W dobie szalejącej inflacji wydajemy coraz więcej kasy, więc warto zadbać, by część tej kasy do nas wróciła. Pamiętacie często tutaj omawiane promocje Refundera gwarantujące cashback czyli zwroty za zakupy? Ostatnia tak promocja z premią na start miała miejsce aż pół roku temu, ale w końcu wraca!


Do Refundera można dołączyć w dowolnym momencie, ale na pewno lepiej zrobić to wtedy, gdy jest premia na start. Promocja jest analogiczna do poprzednich edycji, które cieszyły się dużą popularnością. Nie dość, że możemy robić zakupy z rabatami i zwrotem kasy na konto, to do zgarnięcia jest 20 zł na start. A warunki banalnie proste.

Przypomnijmy raz jeszcze ogólne założenia Refundera.  Refunder to nic innego jak cashback. Wystarczy bezpłatnie zarejestrować się w serwisie. Dzięki temu można robić zakupy online w ponad 900 różnych sklepach. Za zakupy w punktach, które skupia serwis dostaniemy zwrot. Możemy z niego skorzystać nawet jeśli w sklepie jest wyprzedaż, a tym samym pomnożyć zysk.
 
Jeśli dotychczas nie korzystałeś z Refundera, możesz załapać się na bonusowe 20 zł.  Oferta będzie ważna do 30 września 2022, ale przewidziano limit 2500 wniosków. Promocja działa podobnie do akcji specjalnej. Na powyższej dedykowanej stronie podajemy swój mail i rejestrujemy się w nowej akcji. 
 
 
Na dokonanie zakupu nowy użytkownik ma 14 dni czasu od momentu rejestracji, zaś minimalny zakup to 50 zł. Na promocyjnej stronie na którą można wejść z powyższego linka jest porada, by aktywować zwrot oraz usunąć historię przeglądarki dzięki czemu sklep poprawnie naliczy należny nam zwrot.
 
Co ciekawe cashback dotyczy nie tylko zwykłych zakupów internetowych, ale także wyprzedaży, które już zawierają upusty:) 


Nie ma tutaj też limitów jakie nakładają banki. Za zakupy w danym punkcie, możemy otrzymać kilkuprocentowe zwroty.  Ofert promocyjnych jest naprawdę dużo.  Procent zwrotu jest różny, w zależności od sklepu.Przykładowo za zakup przez stronę możemy zyskać 3% zwrotu za oferty z booking.com lub 2% za zamówienia na pyszne.pl, czy też 3,6% za zakupy na aliExpress.

Co więcej cashback w Refunder to faktycznie zwrot kasy, a nie zasilenie specjalnego konta do wykorzystania na wskazany portal. Już po uzbieraniu 25 zł (poprzednio 45 zł) mamy możliwość wypłaty na dowolne konto bankowe lub nawet PayPal jeśli ktoś tego używa.Nie ma tutaj ograniczenia zwrotu do kilkuset złotych do jakich przyzwyczaiły nas banki. Memy dostać nawet kilka tysięcy złotych zwrotu, jeśli jesteśmy zakupoholikami. Zakupy robi każdy z nas, więc czemu nie skorzystać z tej możliwości bez zakładania konta w banku.
 
Tutaj zgarniesz bonus na start rejestrując się w Refunder

Baza sklepów znacznie się powiększyła, w porównaniu do poprzednich lat i obecnie wynosi już ponad 1300 sklepów. Zakupy można robić m.in. na aliExpress, booking.com, RTV Euro AGD, Agacie, Ole Ole czy Acer. Jest w czym wybierać. A skoro robimy zakupy, fajnie jak spływa jakiś zwrot kasy.
 

 

9 komentarzy:

 1. Czyżby wessanie Getina tuż tuż? https://www.money.pl/banki/zmiany-w-prawie-bankowym-wprowadzono-je-w-ustawie-o-dodatku-do-wegla-6792474842590080a.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Bank Nowy kombinuje. Do lokaty 6,8 na 3 mies dołożył propozycję lokaty 6,9 na 6 mies.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakie oprocentowanie na EKO w Getin od 22.07.2022 r. ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kup sobie szklaną kulę, a jeżeli mieszkasz w Krakowie to dowiesz się u Błaszkowej na Parkowej.

   Usuń
  2. Zgadza się. Mieszkam w Krakowie i przed wysłaniem totka zawsze chodzę do Błaszkowej. Jeszcze nigdy się nie zawiodłem, ona jest nieomylna. Zawsze mi mówi ze nie wygram i zawsze ma rację. Nigdy się nie pomyliła. Błaszkowa jest the best :)

   Usuń
 4. A zamknął konto w credit agicole dzwonili dziś z ofertą specjalną rok konto za darmo plus za wynagrodzenie 3 procent zwrotu za płatności kartą przez rok

  OdpowiedzUsuń
 5. Alior - od 26 lipca br. podwyżka oprocentowania standardowego na kontach oszczędnościowych założonych po 5 grudnia 2019 r. Od 26 lipca do 30 września br. - do 200 tys. – 1%, nadwyżka ponad 200 tys. – 3% . Natomiast oprocentowanie od 1 października 2022 roku będzie wynosiło: do 200 tys. – 1%, nadwyżka ponad 200 tys. – 2%.

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy to prawda ? 1 %, 2 % ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież to standard więc nie ma znaczenia ile.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...