niedziela, 10 lipca 2022

Od jutra już 6% na KO w Millennium oraz 360 zł na start

A to miła niespodzianka - od jutra będziemy mieć już 6% na koncie oszczędnościowym w Millennium. Przyznaję, że nie spodziewałem się tego po bordowych, bo ostatnio jakoś opornie szło im gonienie czołówki. No to mamy wreszcie skok o cały punkt procentowy, a dla nowych dodatkowo 360 zł na start.


 To bardzo miła niespodzianka. Dla przypomnienia 6% jest gwarantowane do kwoty 200k i zgłosić się do tej promocji można tym razem dość długo bo niemal do końca wakacji, a ściślej do 27 sierpnia 2022. Niestety data badania salda jest przesunięty dość znacznie wstecz, bank sprawdzi saldo z dnia 30 czerwca.

Tym razem nie da się więc zastosować tricku z czerwca. Jak pamiętamy w Millennium to jedyny bank w Polsce, gdzie w dowolnym momencie można zrezygnować z bieżącej promocji by wziąć udział w następnej. Skorzystałem z tego niedawno i czerwcu zrezygnowałem dobrowolnie z 4,50% by po kilku dniach wskoczyć na 5% po uprzednim wyzerowaniu konta.

Teraz planowałem zrobić podobnie i 1 lipca wyzerowałem konto w Millennium uruchamiając KO w Getin. A tymczasem bank saldo sprawdzi o jeden dzień wcześniej i oczywiście tego dnia miałem saldo niezerowe, więc przyjdzie mi poczekać na nową promocję dopiero pod koniec wakacji. Widać bank się połapał w czym rzecz.

Skoro jesteśmy przy Millennium warto przy okazji przypomnieć o wciąż trwającej promocji konta osobistego o nazwie 360 stopni w której jak zwykle można zgarnąć 360 zł. Wysokość premii nawiązuje tu rzecz jasna do samej nazwy konta.


Jeśli chodzi o karencję to tutaj niestety nic się nie zmienia, dalej premię mogą zgarnąć osoby, które nie były klientem Millennium od 1 stycznia 2019. Najwyższa pora by wkrótce to także zmienić, bo to jedna z najdłuższych karencji bankowych obecnie.

Tutaj zgarniesz 360 zł za założenie konta wraz z KO na 6%

Nowa promocja konta potrwa jeszcze do 31 lipca 2022. Bank zastrzega sobie jednak, że może się ona skończyć wcześniej, bo jest tutaj limit. Ilość konto przeznaczonych na tę promocję jest jednak bardzo wysoki wynosi bowiem aż 40 tysięcy sztuk, więc nie sądzę by akcja promocyjna skończyła się przed połową wakacji. 

Co trzeba zrobić by zgarnąć 360 zł

No właśnie i tu przechodzimy do meritum. Tak jak w poprzedniej promocji premię podzielono na dwie części. Pierwsza jest jeszcze bez zmian, ale w drugiej mamy już zmiany.

1) 180 zł za jedną płatność kartą

Zaczyna się banalnie aż do przesady. Za niemała kasę bo 180 zł bank wymaga abyśmy:

 • aktywowali apkę Millennium
 • wykonali jedną płatność kartą na dowolną kwotę

o wyrażeniu zgód nie piszę, bo to oczywistość, że dla premii zgody są wymagane. Choć warunek spełnimy w minutę, to czasu mamy aż nadto, bank daje nam termin do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym otworzyliśmy konto.

 


2) 180 zł za typową aktywność w Millennium

W drugiej części premii mamy już zasadniczą zmianę. Do tej pory we wszystkich promocjach konta bank wymagał tylko 1 płatności kartą. Ten warunek pozostawiono tylko dla osób w wieku 18-26 lat, dla osób starszych pojawia się konieczność 5 płatności kartą

 • wpływ na konto na 500 zł
 • 5 płatności kartą lub blikiem

powyższe czynności należy wykonać przez 3 kolejne miesiące.Millennium idzie więc drogą jaką od początku tego roku wytyczył Getin, tyle że zmiany dotyczą klientów zakładających konto od dziś, a nie dotyczą dotychczasowych klientów.

Tutaj zgarniesz 360 zł za założenie konta wraz z KO na 6,00%

Jakie jeszcze mamy zmiany mamy na koncie? Na plus jest zwiększenie limitu przelewu. Do tej pory mieliśmy limit w wysokości 50.000 zł jeśli przelew autoryzowaliśmy smsem. Jednocześnie kto zainstalował apkę mógł jednorazowo przelewać 100k i tutaj mamy zmianę: przelew apką na dziś pozwala wytransferować za jednym zamachem 200k czyli tyle ile wynosi limit dla promocyjnej stawki na KO.


Cashback za zakupy online

Jedną z nowości w reklamie jest możliwość zwrotów za zakupy w sklepach online. Nie jest to zupełna nowość, bo do tej pory Millennium zachęcał do tego w swojej aplikacji teraz jednak dodano tutaj regulamin obowiązujący od dziś. Można tutaj liczyć na zwroty za zakupy dokonywane w np. w MediaMarkt, allegro, pyszne.pl, eobuwiepl czy booking.com

Podsumowując - Nareszcie sytuacja wraca do normy. Przyzwyczailiśmy się do faktu, że Millennium siedzi na pudle w rankingu kont oszczędnościowych bo tak było od lat. No to mamy powrót, chociaż długo przyjdzie nam poczekać na ewentualną zmianę.

Regulamin 40 edycji KO w Millennium

Regulamin promocji Zyskaj 360 zł z kontem w Millennium 

Regulamin zakupów online ze zwrotami części kosztów

76 komentarzy:

 1. No tak - kiedyś Millennium miało stały dzień zerowania kont i radośnie to robiliśmy. Teraz stali się nieprzewidywalni:). W związku z tym, że od dawna nie mam tam oszczędności, więc łapię się na promocyjne KO, to transfer obowiązkowych 1.000,00 zł na ROR ustawiłam na 11 lipca, właśnie żeby nie mieć "więcej niż zero" w dniu badania salda. Kiedyś tak się "wrobiłam" z Aliorem - na szczęście nie musiałam wtedy korzystać z ich oferty. Od tego czasu dokładnie śledzę terminy nowych promocji.

  OdpowiedzUsuń
 2. Od dawna w Millennium nic nie miałem. Pasuje mi od jutra bo kończy mi się jutro duża lokata 2 miesięczna w Getinie. Nie chcę zawrotnej w Getinie, bo czaję się na nowe EKO od 22 lipca. Te lokaty w getinie pieprzą mi później "nowe środki" na EKO.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego na trzy rodzinne Getiny dwa przeznaczamy "naprzemiennie" na KO, a w jednym zakładamy wyłącznie lokaty.

   Usuń
  2. Nie wiem czy już ktoś tak miał, ale mi Getin zaproponował w piątek lokatę na 2M oraz 4M od 110 tysięcy, oraz pierwszy raz zmianę oprocentowania na EKO do 400 tysięcy, wszystkie propozycje na 5,8%. Oczywiście po skorzystaniu z promocji EKO zmienia się na KO.

   Usuń
  3. Mnie tak kiedyś (dawno) proponowali, ale wtedy to zmienione KO promocyjne było wyższe niż aktualny procent na EKO (np. na dziś EKO - 6%, to KO byłoby na jakieś 6,2%).

   Usuń
  4. Przy próbie do jakiego banku jest największa stawka zatrzymaniowa w Getin?

   Usuń
  5. U mnie do Aliora było 6,2%.

   Usuń
 3. Dobra wiadomość. No to lecim jutro z SCB 5% na Mille 6%. I obserwujemy dalej sytuację.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jużem poleciała bladym świtem z SCB do Profit i czekam na rozwój wypadków.

   Usuń
  2. no niestety pudło, z SCB musi być jeszcze przystanek po drodze także tego

   Usuń
  3. Lecim, nie lecim. ale pomarzyć można. Zwłaszcza jak nie lecim...

   Usuń
  4. Ja właśnie czekam na ten przystanek przesiadkowy, tyle że z neo:)

   Usuń
  5. Bank "przesiadkowy" z neo się spisał i zapewne jeszcze dzisiaj wszystko dotrze do Mille. Czyli bez dnia straty.

   Usuń
  6. do:
   Anonimowy11 lipca 2022 10:02
   żaden przystanek, Panie kochany. Trza mieć konto w Santanderze gdzie pieniądze były już przed 9.00 by za chwilę wysłać je darmowym expresowym do Millennium. Polecam nieświadomym jeszcze klientom bo to proste jak cep małorolny, wygodne i za friko.

   Usuń
  7. Te, anonim 15:33, a ile tym expressem się przeciśnie? Bo ja nie mówię o paru tysiącach jak coś. Z przesiadką u mnie już są w miejscu docelowym, nic się nie zmarnowało wisząc przez noc gdzieś między bankami...

   Usuń
  8. W Santanderze, to express jest tylko dla 5 tys, wiec sporo sie trzeba naklikac przy wiekszej kwocie. Ja mam stare konto KWJ w Aliorze, to tam wszystkie expressy darmo z limitem nawet 100 tys, oraz darmowy sorbnet bez limitu.
   Zreszta ten express nie dziala do wszystkich bankow, bo jedynie sorbnet to musza przyjmowac wszystkie.

   Usuń
  9. Niepełna informacja ponieważ w S. można wykonywać również przelewy blue cash do 20 tys. zł.

   Usuń
  10. A zamożni klienci zwani vipami mają full wypas bez nijakich ograniczeń.

   Usuń
 4. Czas promocji niby długi, ale już się zdarzało, że Millennium podnosiło oprocentowanie w trakcie jej trwania. Czego sobie oczywiście życzymy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziś propozycja zatrzymaniowa w Getin 5,70 na 2 i 4 miesiące.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niecały tydzień temu przy przelewie do Aliora (z Getina) dostałam podobną propozycję, ale na 6,2%.

   Usuń
 6. troche to śmieszne. Zabawa w KO i lokaty na 5-6% a zaraz 20% inflacji. Będzie moze trochę oddechu przez 2mc gdzie ta inflacja trochę spadnie, ale jesień i zima... Szykuje się dramat.
  A tak płakaliśmy na zerowe lokaty przy 2% inflacji. No i jest jeszcze gorzej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta zabawa nie jest ani trochę śmieszna, kiedy nie ładujesz na KO itp. życiowej krwawicy. Ja trzymam tam kasę na chwilę bo jesienią planuję duże wydatki a na flaszkę się uzbiera, albo dwie. Lepsze to niż trzymanie forsy po próżnicy na ROR 0%.

   Usuń
  2. Słusznie i naukowo...

   Usuń
  3. Pewnie, że w stosunku do inflacji to mało. Ale teraz co jakieś pół miesiąca spływają jakieś konkretne pieniądze z odsetek. Które mój mąż szybciutko zamienia na towary luksusowe:) - dziś dekoder na działkę oraz dużo różności w OBI pomocnych w domu i
   zagrodzie.

   Usuń
 7. Propozycja "zatrzymaniowa" z neoBanku: 6,1% na 3 miesiące.

  OdpowiedzUsuń
 8. Leszkowi wsiedli na majątek. Niedługo też po Getinie, ale to w pełni "zasługa" Czarneckiego. Jak to było? "Woził wilk razy kilka, powieźli i wilka" Szkoda tylko tych procentów z Idei i Getina.
  https://finanse.wp.pl/leszek-czarnecki-podejrzany-w-aferze-getback-obroncy-zaskoczeni-6789187708881536a

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do Ptok 11 lipca 2022 09:54 To jest tylko jedna z wielu decyzji (postanowienie o zabezpieczeniu majątkowym) w toku postępowania przygotowawczego. W dodatku rutynowa. Choć laik, czytający taki artykuł, może faktycznie wpaść w panikę.

   Usuń
  2. W panikę nie ma co wpadać. Raczej korzystać z Getina, dokąd się da, czyli zakładać, przedłużać itd. Bo w razie czego będzie tak jak z Ideą - wszystkie zobowiązania przejmie jakiś miły władzy bank.

   Usuń
  3. Ja nie wpadam w panikę, a nawet czekam co Getin wymyśli na EKO od 22 lipca. (dawne święto narodowe :) ) Trzymam dalej u nich kasę. Chce tylko powiedzieć że przejęcie Getinu prędzej czy później jest nieuniknione. To jest po prostu bankrut. Czy nazwiemy to "procedurą przymusowej restrukturyzacji" czy jak to nazwą niektórzy "planem Zdzisława" , to nieistotne. Istotne jest to że Getin się już nie pozbiera. Brak chętnych do zainwestowania ( wcale się nie dziwię), jak i wiadomo że Czarnecki na pewno nie dokapitalizuje banku. Jest jedna niewiadoma. Kiedy to nastąpi. Niektórzy wieszczą bardzo szybki koniec Getinu.
   https://www.cashless.pl/12019-getin-credit-agricole-przejecie
   Ale nie panikujmy, przy przejęciu Idea Banku też ciułacze nic nie stracili.

   Usuń
 9. Miałem telefon z BOŚ już 30 dni po założeniu lokaty z pytaniem o pochodzenie środków - czy to normalne? Z telefonu komórkowego innego niż podana na stronie infolinia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba ich było spuścić na drzewo.

   Usuń
  2. Dawno, dawno temu...:), kiedy zakładałam lokaty stacjonarnie, to czasem o to pytali w różnych bankach. Natomiast jeśli już masz założoną lokatę, to nie powinno ich to obchodzić. Ja bym przerwała taką rozmowę.

   Usuń
  3. Pytali mnie onegdaj w oddziale w Aliorze skąd mam dolce w kantorze Alior, to odpowiedziałam, że z roboty. Więcej pytań nie było. W sumie durne pytanie bo można odpowiedzieć po uważaniu cokolwiek.

   Usuń
 10. ile getin daje przy przelewie do millenium albo aliora ostatnio w tamtym tygodniu było 6.2%

  OdpowiedzUsuń
 11. Polcan skomentuj doniesienia o możliwym przejęciu Getinu przez Credit Agricole już w sierpniowy weekend Czy to możliwe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jeszcze niepotwierdzona informacja o której napisał Puls Biznesu (sam informator zresztą nie potwierdza, że CA założył zespół do analizy takiej możliwości), miejmy więc nadzieję, że do tego nie dojdzie.
   Od lipca wróciłem do Getin i nie chciałbym przymusowo przejść pod skrzydła CA, bo nie wspominam dobrze tego banku.

   Usuń
  2. Jeżeli to jest prawda trzeba ewakuacje w Getin zrobić do innego banku.

   Usuń
  3. W życiu wszystko jest możliwe.

   Usuń
  4. "21 lat temu Leszek Czarnecki sprzedał grupie Credit Agricole Europejski Fundusz Leasingowy (EFL) - spółkę, którą zbudował od zera - za rekordową jak na tamte czasy kwotę 412 mln EUR, czyli prawie 1 mld zł. Za te pieniądze stworzył później Getin, obecnie Getin Noble Bank."

   Usuń
 12. W ailor bank pytają non stop skąd ma się pieniędze

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kto pyta, przy jakich okazjach ?

   Usuń
  2. Bo pewnie liczą, że też się załapią na takie źródło dochodów:)

   Usuń
  3. Po kiego grzyba im ta wiedza?

   Usuń
  4. W Aliorze kiedyś pytali mnie skąd mam pieniądze, to powiedziałem że z rozboju. Nie chciał za cholerę wpisać, to mu powiedziałem zeby wpisał co chce. I coś tam wpisał,. Takie mają procedury, taka robota.

   Usuń
 13. A mi Getin dał konto osobiste z kartą płatniczą na 4 Procent

  OdpowiedzUsuń
 14. Klienci dawnego Idea Banku mieli jakieś problemy z przelewami podczas przejęcia ich przez Pekao?

  OdpowiedzUsuń
 15. Dzień dobry. W dniu wczorajszym ponownie założyłem konto w Millenium (zamknąłem jakiś rok temu) głównie by skorzystać z promocji konta oszczędnościowego na 6%. Czy może mi ktoś przypomnieć jakie są zasady promocji. Czy wystarczy zrobić przelew kwoty na konto a następnie na konto oszczędnościowe i środki automatycznie zaczynają być oprocentowane na 6%?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Twoim przypadku tak - bo na dzień badania salda miałeś 0 zł, więc wszystkie środki na KO będą nowe.

   TomTom

   Usuń
  2. Dzięki za informacje. Wydaje mi się że trzeba było aktywować jakoś te promocje w przeszłości. Ale może się mylę.

   Usuń
  3. Aktywacją jest przelanie (nowych) środków na KO Profit. Na następny dzień od tego przelewu Twoja promocja się uruchomi :)

   Usuń
  4. Możesz od razu wpłacać na KO (z pominięciem ROR-u).

   Usuń
 16. A dolar po 4,80. :(

  OdpowiedzUsuń
 17. Zaraz będziemy interweniować. Adam G. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaszczomp

   Usuń
  2. Właśnie my interweniowali. Trochę późno, ale musiałem czekać aż glonojady wrócą od fryzjera. Adam G.
   P.S. Jutro też dopiero popołudniu bo idom do kosmetyczki. Taka z babami robota.

   Usuń
 18. I co przygotowani na 20% inflacji? Tymczasem w USA i krajach Eurozony możliwe ze zaraz się zatrzyma a jeśli z energią sie jakoś uwiną to zacznie spadać. Co za to prognozuje NBP? Inflację 20% właściwie w centralnym scenariuszu. Do tego w cudowny sposób w 2023, roku wyborczym konsumpcja wzrosnąć w stosunku do obecnego. Jakim cudem? Oczywiscie bedziem konsumować kiełbase wyborczą. A czym to skutkuje to chyba nie muszę pisać?
  Przecież to jest dramat. Miała być Ankara i najwidoczniej w końcu do niej doszlismy. jeszcze tylko przejsć musimy etap interwencji walutowych, a jak wtedy NBP rzuci ręcznikiem to już zamknać oczy, kupowac dolary bo skonczy się jak w Turcji najprawdopodobniej jesli to towarzystwo się nie opamięta.
  Pamieta kto Glapę z piątku który bredził o tym że szczyt inflacji będzie w wakacje? Cy w normalnym kraju szef banku centralnego który na 4 dni przed publikacją projekcji inflacji publicznie kłamie utrzymałby się na stanowisku? przecież on dokladnie znał ten dokument. Wszystkoc o mówił to kłamstwo i tak należy to traktować

  OdpowiedzUsuń
 19. Ile sie czeka w tym calym banku nowym? Zlozylem wniosek z tydzien temu juz, w koncu mail przyszedl... Przelalem 0,01pln, ale nadal jest brak uprawnien. Musza mi go chyba odeslac i znow czekanie. Ile to bedzie trwac? Wyswietla mi, ze brak uprawnien do lokat :S

  OdpowiedzUsuń
 20. Skikam po tych bankach niczym małpa na sznurku. Jeśli SCB da od 1 sierpnia 6% to wypisuję się z Profit wszak Consumer daje wszystkie wypłaty z konta bez opłat a lubię wygodny dostęp do hajsu.

  OdpowiedzUsuń
 21. A jak wygląda sytuacja z rejestracją w Inbanku bo wybrałem metodę autoryzacji przez bank, wczoraj zrobiłem jednozłotówkowy przelew autoryzacyjny na dedykowane konto BlueMedia, dzisiaj wróciło na moje konto i... cisza.

  OdpowiedzUsuń
 22. Do "krzysztofp109@gmail.com11 lipca 2022 22:14
  A mi Getin dał konto osobiste z kartą płatniczą na 4 Procent" - mówisz i karcie kredytowej z cashbackiem 4% czy o jakim produkcie?

  OdpowiedzUsuń
 23. I co ja mam zrobić? Glonojady u kosmetyczki a trza interweniować na dolarze. Co robić?
  Adam G.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli nie możesz kupić nieruchomosci/ziemii za gotówkę to waluty obce dollar, euro, franki jeśli nie chcesz trzymać na k.o./lokatach >6%

   Usuń
  2. To proste - wydaj prasową zapowiedź posiedzenia RPP na początku sierpnia, które będzie decyzyjne. To już pomoże złotemu. A następnie przeforsuj podwyżkę stopy referencyjnym na niniejszym o co najmniej jeden punkt procentowy. Dalsze instrukcje w połowie sierpnia, trzymaj się ciepło mordeczko i do następnego.

   Usuń
  3. W sierpniu to ja bede na wakacjach w Pernambuco. Olewam posiedzenie RPP w sierpniu. I bez tego jestem "zarobiony".
   Adam G.

   Usuń
 24. Niestety w Banku Nowym spadek lokaty na 3 mies. - z 6,8 na 5,7%... Liczyłem na co najmniej 7% (dla większych kwot), a tu taka niespodzianka:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A od kiedy na 5,7 ? Bo ja widzę dalej 6,8.

   Usuń
  2. Chyba te trzy spółdzielczaki wzięły, co chciały i za moment przestaną być konkurencją. Ale dobrze, że chociaż przez "moment" cągnęły w górę inne banki.

   Usuń
 25. Kiedy Nest zmienia %%%? Na bardzo starym KO mam nadal 6,8%! A podwyżka lipcowa stóp o 0,5% gdzie?

  OdpowiedzUsuń
 26. Żądamy wprowadzenia trzydniowego tygodnia pracy - a jeszcze lepiej dwudniowego ! -, wysokich oprocentowań w bankach i niskich bezprocentowych kredytów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wypali 3 dniowy tydzień pracy. Szybciej dochód podstawowy 1500 złotych.

   Usuń
 27. No i zrobili my tom interwencje na złotym i krew w piach. Znowu nam ktoś popsuł. Dziś już nic z tego nie bedzie bo pracujemy do 15tej. A co to będzie jak Donald zrobi 4 dniowy tydzień pracy. Kto będzie interweniował w piątki? Złoty poleci na pysk.
  Adam G.


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. polcan, wywalaj proszę te żałosne wpisy glapy bo nie da się tego czytać.

   Usuń
  2. To są przecież tylko żarty, problem jest inny i napisałem o nim w najnowszym wpisie.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...