wtorek, 5 lipca 2022

Do 480 zł na start z licznymi bonusami w nowej promocji Santander

W międzyczasie pojawiła się nowa promocja konta w banku Santander. Tu jak wiemy promocje aktualizują się z automatu co miesiąc, mamy więc nową lipcową jej wersję. Czerwoni trochę się pogubili w tym co promować, bo do łatwych 380 zł na start reklamują także lokatę na 5%, która dziś atrakcyjna nie jest. Mają za to inne korzyści, które czynią bank jednym z moich głównych.

 

Santander to nie jest bank do oszczędzania, daje jednak inne korzyści, bo też nie tylko na odsetkach od naszej kasy żyjemy. Kto może skorzystać z tej promocji? Tutaj mamy dwie daty, z jednej strony karencja niby dotyczy 1 lipca 2021 (przesunięta o miesiąc), ale z drugiej mamy w regulaminie dopisek o wykluczeniu osób, które brały udział w promocji banku po 1 kwietnia 2019 i niestety ta data od dłuższego czasu się nie zmienia.

Tutaj zgarniesz do 380 zł za udział w nowej promocji Santandera

Promocje Santandera są od tego roku cykliczne i trwają każdorazowo miesiąc. Nie inaczej jest tym razem, więc jak się można domyślać obecna edycja potrwa do 31 lipca 2022.


Co trzeba zrobić by zgarnąć do 380 zł w tym banku? 

1) 50 zł w sierpniu za... wyrażenie zgód

Akcja promocyjna podzielona jest na dwie części, w pierwszej , jak zwykle łatwiejszej, nie trzeba robić praktycznie nic. Wystarczy wyrażenie zgód oraz otwarcie konta na co mamy czas do 10 sierpnia. Za te czynności banki zwykle nic nie płacą, bo to po prostu przygotowanie konta do pracy, a tutaj dostajemy za to 50 zł:)

 


2) 250 zł w listopadzie za trzy czynności przez kwartał

Drugi warunek to już typowe 3 banalne czynności, które znamy z poprzednich edycji:

 • wpływ na konto na 1000 zł
 • jedna płatność kartą na dowolną kwotę na min. 10 zł
 • jedno logowanie do apki Santandera

a więc warunki prawie tak samo łatwe jak w Millennium. Nie ma znaczenia czy płatności dokonujemy stacjonarnie czy na internecie. Powyższe 3 czynności należy jednak wykonywać przez 3 kolejne miesiące: sierpniu, wrześniu oraz październiku.

Warunki nie są jak widać jakoś szczególnie trudne. W każdym miesiącu można je zrobić w kilka minut, a premia za to jest dość sympatyczna i dostaniemy ją w następnym miesiącu po wymaganym kwartale czyli w październiku. Potem można zamknąć konto lub korzystać na stale z dodatkowych korzyści, które mnie przekonały by być ich stałym klientem.

 


3) 100 zł dla nastolatka

Ostatnio banki do zwykłej promocji dodają premię za otwarcie konta dziecku. Santander dopiero teraz dołącza do tego trendu dają 100 zł za otwarcie konta przy czym dotyczy to tylko młodzieży w wieku 13-17 lat. Na założenie konta młodej osobie mamy czas do końca lipca.

Z drugiej strony dzieciak ma do spełnienia tylko dwa warunki

 • zalogować się do apki
 • zrobić jedną płatność

ma więc do zrobienia to samo co rodzic w wyłączeniem przelewu, bo w teorii jeszcze na siebie nie zarabia.


 4) 80 zł za skorzystanie z polecenia

Ostatnia część premii to pro prostu skorzystanie z programu poleceń. Nie jest to już premia w postaci przelewu na konto, lecz wyboru kart podarunkowych do Biedronki, RTV Euro AGD, Zalando, Helios lub Cinema City. Podobnie zresztą zrobili wcześniej Millennium czy Getin.

Moim zdaniem jak wchodzimy do banku, to warto zgarniać wszystkie możliwe premie. Jeśli nie masz kodu polecającego, a chciałbyś zgarnąć dodatkowe 80 zł możesz śmiało pisać na marszr1@gmail.com a udostępnię Ci taki kod.

Nie musimy przystępować do tej dodatkowej promocji od razu, możemy to zrobić najpóźniej 30 dni od daty otwarcia konta. Jedynym warunkiem przystąpienia do nowej premii jest brak posiadania konta w Santander przez ostatnie 12 miesięcy.

A co trzeba zrobić by zgarnąć trzecią premię? Warunek jest trudniejszy niż w poprzednim punkcie, należy bowiem wykonać: 

 • płatności kartą na 300 zł w terminie od momentu otwarcia konta do końca kolejnego miesiąca

innymi słowy jak ktoś otworzy konto w czerwcu, to na wydanie 300 zł ma czas do końca lipca. Warunek dość trudny, ale na pewno nie zaporowy. Przy obecnej inflacji wydać trzy stówki to już nie problem.

Tutaj zgarniesz do 480 zł za udział w nowej promocji Santandera

Konto warto sobie zachować po zgarnięciu premii. Z jednej strony samemu można je polecać innym, a z drugiej warto tutaj korzystać ze zwrotu za płatności za rachunki z czego sam korzystam tu od wielu lat. Rachunki za prąd, gaz, telewizor, telefon czy internet płacić i tak musimy, warto więc zadbać by część tych opłat do nas wróciła.

Można także skorzystać z dodatkowych bonusów  jak lokaty na 5% na 4 miesiące przy czym nie ma znaczenia czy z tej lokaty już wcześniej skorzystaliśmy, mieć możliwość 4% zwrotu za zakupy na booking.com.

Regulamin promocji 300 zł z kontem w Santander

Regulamin programu poleceń w Santander

12 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie inaczej jest tym razem, więc jak się można domyślać obecna edycja potrwa do 30 czerwca 2022. Data na pewno poprawna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A już jest lipiec, jak ten czas leci... Poprawiłem, dzięki.

   Usuń
 3. Ile obstawiacie stopy do góry we czwartek? A gdyby tak o 1,5%% to cobyście powiedzieli?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja bym chciał 1,5% im więcej tym lepiej mojej sytuacji. Pewnie będzie 0,75-1,00pp

   Usuń
  2. To pewnie zerwalibyśmy założone dziś lokaty na 6,2% na dwa miesiące:)

   Usuń
  3. To by swiadczylo o panice RPP, a tak bedzie 75-100pb i tylko tyle. Rynek coraz bardziej boi sie recesji. RPP juz dawno skonczylaby podwyzki, ale niestety PLN jest slaby co napedza inflacje, wiec nie moga juz przystopowac. Kluczem w nadchodzacych miesiacach bedzie PLN, jak uda sie go "ustabilizowac" i wzmocnic. to kolejne podwyzki beda raczej mizerne.

   Usuń
 4. Polcan nie myślałeś aby zrobić ankietę anonimową na temat: ile osób ma lokatę na jaki procent i jaka kwota?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do robienia ankiety potrzebne są narzędzia, które automatycznie zliczałyby wyniki. Niestety nie posiadam takowych.

   Usuń
 5. A niedługo będzie sierpień !

  OdpowiedzUsuń
 6. Myślę, że Glapa będzie bronił kredyciarzy i da 50p, no max 75.

  OdpowiedzUsuń
 7. A kto zapłaci za recesję? Kredyciarze czy ciułacze? Przecież ta sama kasa jest i będzie na rynku, więc gdzie się podzieje podczas kilkuletniej recesji?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...