poniedziałek, 25 lipca 2022

400 zł do Allegro w nowej promocji Paribasa

Od dziś rusza nowa promocja Paribasa. W tym banku nie ma wakacji, za to jest nowa akcja w której  zgarnąć można nawet 400 zł do popularnego Allegro. Jak zwykle promocja jest limitowana i bardzo krótka, a co najważniejsze z łatwymi warunkami do spełnienia.

Kto może z tego skorzystać. Skoro oferentem jest Paribas to wiadomo z góry czego się spodziewać. Chociaż zmieniła się szata graficzna promocji, to na szczęście nie zmieniły się warunki dla nowego klienta, dalej wystarczy 12 miesięcy przerwy by wrócić po nową premię.

Tutaj zgarniesz 400 zł do Allegro za konto w Paribas

Nowa promocja ma potrwać najpóźniej do 12 sierpnia 2022, chyba że wcześniej skończy się przewidziana pula na nią. Limit jak zwykle ustawiono na 3000 sztuk, więc deadline może nastąpić nieco wcześniej.

Jak można zgarnąć premię 400 zł?


1) 50 zł za nadanie PIN do 26 sierpnia

Paribas znów wraca do premii za nic. Nadanie PINu do karty przypisanej do nowego konta to zwykle standardowa czynność w każdym banku, która nie jest premiowana. Tutaj za to dostajemy 50 zł na start. Innymi słowy dostajemy premię w wysokości 50 zł za friko już we wrześniu.

2) 100 zł za dwa przelewy w sierpniu

Uwaga: w tym samym miesiącu mamy do spełnienia jeszcze dodatkowe dwa warunki po dodatkową premię. Ale co to za warunki jak bank wymaga tylko dokonania dwóch przelewów, co można zrobić w jednym dniu w kilka minut:

 • jednego wypływu na 500 zł
 • jednego przelewu z kompa do innego banku

Innymi słowy wystarczy zrobić zwykłego pingponga czyli rano przelew do Paribasa i w południe przelew zwrotny czyli to co robimy na co dzień by uniknąć opłaty za konto czy to w Santanderze, Aliorze czy Millennium. Paribas da nam za to 100 zł i to także we wrześniu czyli w pierwszym miesiącu roku szkolnego dostaniemy w sumie 150 zł


3) 150 zł za 3 warunki we wrześniu

Właściwe warunki aktywności na koncie będziemy musieli spełnić dopiero we wrześniu. To oznacza dołożenie tylko jednego warunku do tego o czym była mowa w poprzednim punkcie. W sumie należy

 • wpływ na 1000 zł
 • przelew na zewnątrz 
 • transakcje BLIK na kwotę 200 zł

Jak widzimy przelać do  Paribasa musimy 2x więcej bo 1000 zł i przelać z powrotem nieco mniejszą kasę pozostawiając sobie minimum 200 zł na zakupy. Jak rozumiem może to być jednorazowy zakup, nie znalazłem bowiem w regulaminie konieczności wykonania x akcji Blikiem. 

Można też dokonywać x akcji Blikiem, ważne by suma tych transakcji wyniosła 200 zł. Tutaj bank jest elastyczny bo nawet można robić wpływ po 100 zł, tak by suma w miesiącu wyniosła 1000 zł. Kto nie lubi bawić się może wpływ i płatność zrobić za jednym zamachem bez ich sumowania. Dla nas ważne, że dostaniemy za to 150 zł w październiku.


4) 100 zł za powtórkę punktu 3

W październiku do wykonania mamy te same 3 warunki co we wrześniu. Tyle tylko że premia za to będzie nieco mniejsza i dotrze do nas w listopadzie. Widocznie bank uważa, że najgorsze są początki i to należy nieco bardziej nagrodzić, a potem jest już z górki.

Tutaj zgarniesz 400 zł do Allegro za konto w Paribas

Po otrzymaniu całej premii konta można już zamknąć, bo tylko do zgarniania premii się ono nadaje. Słowem oferta dla fanów zakupów na allegro, a tych u nas nie brakuje, skoro tam można nabyć praktycznie wszystko.

Regulamin promocji 400 zł do Allegro z Paribas

13 komentarzy:

 1. Obligacje SP znów w górę o 0,5% w pierwszym roku. COI od 08.2022 6,5% (było 6.0) w pierwszym roku potem inflacja + marża 1,0%(bez zmian). EDO 6,75 (było 6.25) marża w kolejnych latach powyżej inflacji też bez zmian 1,25%. DOR i ROR także w pierwszych okresach wyżej o 0,5%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znika też TOZ oparta na wiborze i wprowadzą TOS - trzylatka na stałym kuponie. Ciekawe ile dadzą na tej 3-latce. ale nie sądzę że więcej niż 6%.

   Usuń
  2. W sierpniu MF rozpoczyna comiesięczną emisję trzyletniej obligacji oszczędnościowej o oprocentowaniu stałym – TOS.

   W pierwszym roku (okresie odsetkowym) oprocentowanie jest naliczane od wartości 100 zł, a w kolejnych latach (okresach odsetkowych) od wartości 100 zł powiększonej o odsetki naliczone za poprzedni rok, co zwiększa zyskowność tej obligacji.

   Odsetki są wypłacane właścicielowi obligacji w dniu wykupu, czyli po zakończeniu okresu oszczędzania. Oprocentowanie nowych obligacji 3-letnich jest stałe. Dla sierpniowej serii zostało ustalone w wysokości 6,50%

   Usuń
  3. Erdwa. Przecież jak wół stoi, tos płaci w każdym z 3 lat 6.5%.

   Usuń
  4. TOS-3latki stale, to na zakonczenie cyklu podwyzek NBP, ale wg mnie i tak lepiej wyjdzie sie na kilka lat z COI/EDO opartych od drugiego roku na inflacji. Wg mnie inflacja nie spadnie "zyczeniowo" tak szybko, jakby chcieli, idzie rok wyborczy wiec kasa na roznego rodzaju "programy" pomocowe bedzie wyplywac na rynek i utrzymywac inflacje wciaz na wysokim poziomie. Dlatego stale dluzsze oprocentowanie TOS moze i bedzie atrakcyjne, ale dopiero po wyborach 2023.

   Usuń
 2. Tymczasem Alior pozostawił marne 5% w nowej edycji promocji na KMO, Jedynie podnieśli limit środków.

  TomTom

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Alior kompletnie rozczarowal

   Usuń
  2. Bida. To dobrze że nie czekałem i parę dni temu wybrałem inny bank.

   Usuń
 3. W Aliorze slabo, nowa edycja KO dalej na 5%.

  OdpowiedzUsuń
 4. Moze licza ze wszyscy sie rzuca jak na BOS

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dramat że od początku czerwca, kiedy to nastąpiła zmasowana inwazja na BOŚ, de facto nie uświadczyliśmy lepszych ofert niż tamto ich 7%. Planktonu typu niskolimitowe wabiki od Nest nie liczę. Od tamtego czasu stopy poszły w górę, myślałem że nastąpią może nie tyle złote czasy dla ciułaczy, bo w końcu przez inflację tracimy ostrzej niż kiedykolwiek, ale takie, podczas których będzie w czym wybierać i skąd dokąd skakać w obliczu wyścigu banków na stawki depozytowe, a tu lipa jak nic.

   Usuń
 5. pewnie dochodzimy już do sufitu jesli chodzi o % na KO, może ktoś rzuci jakieś 7%max, a później już zjazd, może warto niedługo wchodzić w lokaty na ponad 6% na jakieś 6/12msc?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli się nie mylę to Alior miał lokatę 7% na 18-19 miesięcy teraz widzę zmienili na 12 miesięcy.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...