sobota, 30 lipca 2022

350 zł od organizatora akcji specjalnej dla firm oraz do 2700 zł do banku

Szkoda, że nie ma już obecnie akcji specjalnych dla nas, które kiedyś cieszyły się dużą popularnością. Nie oznacza to jednak że nie ma ich wcale. Pojawiła się w tym tygodniu nowa, ale dedykowana jest dla firm i reklamuje się tutaj nawet ponad 3000 zł. Chociaż po zajrzeniu do szczegółów okazuje się, że niestety kwota jest mocno przesadzona, to jednak część z tej kwoty zgarnąć jest dość łatwo, a dostajemy konto firmowe za darmo bezwarunkowo i bezterminowo.


 

Kto może z tego skorzystać? To jest akcja dla firm, więc dotyczy osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, spółek: cywilnych, jawnych, partnerskich, z o.o. a także fundacji i stowarzyszeń. Dla nich warunkiem jest brak posiadania tutaj konta firmowego po 1 stycznia 2020.

Tutaj zgarniesz rekordowe ponad 3000 zł w akcji specjalnej Nest

Niniejsza promocja ma potrwać do 15 września 2022. W tym przypadku nie przewiduję, by akcja skończyła się wcześniej, wszak grono odbiorców jest ograniczone do firm. Organizatorem jest znany nam dobrze ebroker partner, który kiedyś często dodawał od siebie dodatkową premię do premii bankowych.

Co trzeba zrobić by zgarnąć 350 zł od organizatora?


1) 350 zł premii od organizatora

Warunki jakie stawia organizator zawsze były banalne, więc nie dziwi fakt, że nie inaczej jest tym razem. Wystarczy do 30 września założyć konto wyrażając jak zawsze zgody (pamiętając że powyższy link rejestracyjny będzie czynny tylko do 15 września) po czym:

 • zaloguj się do apki
 • zrób 3 dowolne przelewy

obie powyższe czynności należy zrobić do 17 września 2022. Za proste logowanie organizator zapłaci nam... 100 zł, zaś za trzy przelewy nagrodzi nas kwotą 250 zł. Promocja palce lizać:)

Wypłatę dostaniemy do 15 listopada 2022, pamiętać jednak należy, że do jej wypłaty należy założyć swój profil użytkownika u organizatora. Kiedyś korzystałem z niego często bo i akcji specjalnych było sporo, teraz niestety zostały one ograniczone tylko do firm...

 


2) 700 zł premii od banku

Premia od banku została podzielona na kilka części.

a) 50 zł za jedną płatność kartą na dowolną kwotę

Początek jest fajny, wystarczy bowiem tylko jedna płatność kartą w terminie do końca miesiąca następującego po tym, w którym założyliśmy konto. Jeżeli więc przykładowo otworzymy je w sierpniu mamy czas do końca września, jest to jednak tak banalne, że lepiej zrobić od razu i mieć to z głowy.


b)  250 zł za wpływy od kontrahentów

Kolejne premie też wynoszą po 50 zł i będą przyznawane przez 5 kolejnych miesięcy, stąd w sumie można zgarnąć 250 zł. Należy w tym celu zapewnić w każdym miesiącu:

 • wpływy na łączną kwotę 5000 zł
 • wykonać 3 transakcje

za wpływy bank uważa sumę zleceń płatniczych uznaniowych, które zostaną zaksięgowane na rachunku. Co do transakcji to mogą to być płatności blik, kartą lub nawet przelewy do innego banku, ważne by w sumie było ich trzy.

 


c) Do 400 zł za terminal

Kolejna premia dotyczy zamówienia i korzystania z terminala płatniczego Fiserv Polska S.A. Mamy czas do namysłu czy z niego skorzystać do 60 dni od momentu założenia konta. Jeśli na to się zgodzimy mamy szansę na dodatkowe do 400 zł, przy czym jak widzimy na powyższym screenie za każdy rok korzystania z niego dostajemy po 100 zł.

Tutaj kończy się zasadnicza część akcji w której do zgarnięcia jest ponad 1000 zł. Dalej mamy już czysty program poleceń

3) 2000 zł za program poleceń 

Ta akcja ma osobny regulamin, działa bowiem niezależnie od dwóch powyższych punktów i potrwa do 31 października 2022. Konto w Nest można także polecać kumplom posiadającym własną firmę, jeśli kumpel nie miał tu konta po 1 stycznia 2020. Zainteresowanych odsyłam do szczegółów do regulaminu podlinkowanego niżej.

Podsumowując reklama wygląda lepiej niż jest w rzeczywistości. To nie jest oferta dla każdego, ale być może przyda się komuś, kto ma firmę i chciałby mieć konto firmowe za darmo bezterminowo i bezwarunkowo a na dodatek zgarnąć fajną premię na start.

Regulamin promocji organizatora z 350 zł

Regulamin promocji Biznes Konto z Premią edycja 2

Program poleceń Nest bank 

2 komentarze:

 1. Kiedy nowa edycja KO w Getinie ? od 1 sierpnia czy od 5 sierpnia ?

  OdpowiedzUsuń
 2. 1. Czy osoba która chce założyć konto w promocji „BIZnest Konto z BONUSEM” będzie mieć pole do wpisania kodu poleceń?
  Czy kod poleceń nie łączy się z tą promocją?

  2.Czyli nie trzeba zakładać karty debetowej jeśli chce się zgarnąć tylko premie 350zl?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...