piątek, 15 lipca 2022

Hit: 25 euro lub 25 dolarów oraz walizka na wakacje za... jeden przelew

Jeżeli coś mnie ostatnio zaskoczyło najbardziej w promocjach bankowych to jest to bez wątpienia hitowa oferta Citi z walizką + walutą do wyboru. Pierwsza edycja promocji rozeszła się w mig, na tyle szybko, że nawet nie zdążyłem jej tu opisać. Była w kolejce, ale gdy zabrałem się do roboty okazało się, że limit wniosków się skończył. Na szczęście właśnie zaczęła się druga mocno limitowana edycja.

To pierwszy taki przypadek w całej historii bloga jaki pamiętam. Co takiego super jest w ofercie z walizką? Odpowiedź jest prosta - dostajemy walizkę + walutę obcą na zagraniczny wyjazd za... jeden przelew, a limit wniosków jest malutki bo zaledwie 400 sztuk. Nie pamiętam by jakakolwiek promocja była tak ograniczona ilościowo.

Kto może skorzystać z tej ewidentnie wakacyjnej promocji Citi? Według regulaminu mają to być osoby, które nie mają konta w Citi po 31 grudnia 2020 czyli innymi słowy od 2021 roku. Daje to nieco ponad 1,5 roku karencji, dotyczy to oczywiście konta, a nie karty.

Tutaj zgarniesz walizkę oraz 25 euro na start z Citi

Promocja ma potrwać maksymalnie do 12 sierpnia, ale biorąc pod uwagę mocno limitowaną akcję i wielka popularność pierwszej jej edycji stanie się to szybciej. Sam jestem ciekaw kiedy to się stanie, wszak jeździmy na wakacje nie tylko latem, a tu dostajemy fajny pakiet startowy:)

Co trzeba zrobić by zgarnąć walizkę + 25 euro?


 

Tak jak w tytule bank wymaga tylko... jednego przelewu na 2000 zł. Koniec kropka. Czasu na to jest aż nadto bo aż do końca drugiego miesiąca po tym w którym otwarliśmy konto. Jest to jednak tak banalny warunek, że warto to zrobić od razu. 

A co z walutą obcą? Bank do wyboru daje 25 euro, 25 dolarów lub 180 HRK. Nie trzeba robić nic dodatkowego wystarczy wspomniany wyżej przelew na 2000 zł. Do odbioru waluty należy jednak otworzyć odpowiednie konto walutowe, bo oczywiście waluty nie dostaniemy na konto w PL. Na moje oko warto wybrać tę walutę, która stoi najwyżej.

 

To bez wątpienia jedna z najłatwiejszych promocji w całej historii bloga. Nie pamiętam by do czegokolwiek za jedną banalną czynność były dwie nagrody przy czym druga z możliwością wyboru. Co do walizki to warta jest 329 zł zaś jej producentem jest VIP Collection. Przyda się na pewno.

Regulamin promocji z walizką i Citikontem na wakacje

10 komentarzy:

 1. WIBOR 3m 7.00 i z dziś na taki % będą pracować środki przez kolejny miesiąc na najstarszym ko w nest. Nowsze na 6.5%. Czyli już nie tak dużo lepiej od bieżącej oferty banków.

  OdpowiedzUsuń
 2. To szału nie ma. Stopy o 0,5% a KO o 0,2%, a na razie pracują u mnie na 6,8%. To w Toyocie KO mam już ze 2tygodnie 7,05%...

  OdpowiedzUsuń
 3. 25EUR/USD = 120zł + walizeczka kabinowa czyli bagaż podręczny to cena 329złotych na stronie Vip Collaction ale już na allegro to 170-180zł. Czyli łącznie 300złotych wartość bonusów, a w linku TYLKO podać dane do oddzwonienia i zatwierdzenie zgód. Zgody zatwierdzisz a bank nie zadzwoni i już ci reklamę pchają oficjalnie. Nikt nic za darmo nie daje. Oferta dla naiwnych, a do tego trzeba otworzyć konto walutowe dla premii 25$ i to może jeszcze płatne. Typowa nagonka. Ja dziękuję. Miałem u nich konto 2-3 lata temu jak w promocji były lokaty w USD na 1,5%/12M. Rok minął i konto poszło do zamknięcia. Tyle mnie widzieli.

  OdpowiedzUsuń
 4. Walizka kabinowa kiepskiej jakości uprzedzam uprzejmie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Santander Consumer Bank przedłuża "Promocję na nowe środki" na swoim koncie oszczędnościowym do końca sierpnia i przy okazji podnosi jego oprocentowanie do 6% oraz zwiększa limit nowych środków z 200 tyś do 1 miliona.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Saldo początkowe to 26 kwiecień? To prehistoria, ja nawet nie ogarniam ile wtedy miałem.

   Usuń
  2. od czego masz historię rachunku

   Usuń
 6. A kiedy nowe oferty w Getin i Alior ?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...