poniedziałek, 7 maja 2012

Jednodniowa okazja lokaty numer 1


Idea bank zaczyna mieć nowy, dziwny rytuał jednodniowych okazji. Nie tak dawno, a ściślej dwa tygodnie temu pisałem o lokacie numer 1 która pojawiła się w ofercie tylko na jeden dzień. Dokładnie dziś lokata ta pojawia się znów.

Czy cokolwiek zmieniło się w porównaniu do oferty z poprzedniego miesiąca? W końcu od ostatniej oferty mieliśmy kilka podwyżek na rynku lokat ofert w innych bankach, jak choćby podwyżki w Meritum gdzie najlepsza lokata oprocentowana jest na 6,6%

Niestety w przypadku Idei wszystko jest po staremu więc w zasadzie mógłbym odesłać Was do poprzedniego artykułu i napisać: jest dziś w ofercie dokładnie to samo co opisałem w artykule Lokata numer 1 - tylko dziś. A podany link odesłałby Was do szczegółów, które są przecież niezmienione


Niewykluczone, że tak właśnie będzie. Chyba, że w międzyczasie wydarzy się coś godnego uwagi co będzie wymagało komentarza. Dla leniwych, którym nie chce się zaglądać pod powyższy link, zrobię jeszcze raz wyjątek i podam parametry raz jeszcze poniżej.

Parametry lokaty:
Oprocentowanie: 6,5% (5,26%)
Termin: 4 miesiące
Minimalna kwota: 1000 zł

Czy w międzyczasie czyli od ostatniej jednodniowej oferty Idei wydarzyło się coś godnego uwagi?

Myślę, że warto napisać o tym, że nie jest to lokata nr 1 jak podaje powyższa reklama. Tytuł przysługuje oczywiście lokacie Wysoki Zysk w neoBANKu, która już od trzech kwartałów oferuje 9% z zastrzeżeniem tylko dla nowych klientów.

Gdyby szukać prawdziwej lokaty numer jeden, dla bez powyższego ograniczenia czyli innymi slowy lokaty dla każdego trzeba by wymienić ponownie Meritum bank, który do niedawna oferował 6,6% w promocji  a od niedawna wprowadził lokatę z podwójną szóstką do oferty standardowej.

Zresztą szczegóły wszystkich lokat godnych uwagi czyli takich, które oferują powyżej 6% znajdziecie w rankingu lokat na maj dostępnym tutaj.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...