poniedziałek, 20 stycznia 2014

300 zł cashback w Toyota w promocji Konto z grouponem edycja II


Czytelnicy w ubiegłym tygodniu podsunęli pomysł opisania promocji 300 zł w Toyota bank jaka znów jest na grouponie. Ponieważ zaprzestałem publikacji artykułów w weekendy odpowiedni artykuł zapowiedziałem na dziś.

W komentarzach pojawił się wówczas wpis, że nie jest to już potrzebne, gdyż oferta już się skończyła. Cóż raz na takie coś można się nabrać. Identyczna oferta była w listopadzie i pisałem o niej zaraz po jej ukazaniu na PP2.

I wtedy również oferta niby to się wyprzedała od razu, ale jakoś wróciła i to bardzo szybko o czym wspomniałem tutaj. Jak widać to zwykły, sprawdzony zabieg marketingowy. I nie inaczej jest tym razem w Konto z grouponem edycja II, gdyż oferta znów jest w sprzedaży.


I będzie aż do 31 stycznia, chociaż może się oczywiście skończyć wcześniej ze względu na dopisek Oferta Limitowana. Ale jak widzimy na poniższym obrazku w chwili pisania artykułu, czyli w po pięciu dniach oferty sprzedano 627 sztuk. W chwili publikacji widniała cyfra 666 sztuk.

Nawet zdjęcie jest to samo Źródło: groupon


Podobnie jak poprzednio za kupon trzeba zapłacić 5 zł, co jest rzadkością w przypadku promocji bankowych na grouponie. Podstawowym pytaniem jest zawsze kto może z niego skorzystać? 

Każdy kto:
 • nie posiadał konta w Toyota bank przed dniem rozpoczęcia promocji czyli 14 stycznia 2014
 • korzysta z promocji 8% mniej za paliwo w Toyota
 • jest uczestnikiem promocji Konto z Groupon.pl
 • pracuje w Toyota bank
A więc powtórka z rozrywki, tyle że mało atrakcyjnej dla uczestników jakichkolwiek dotychczasowych promocji w Toyocie. Punkt trzeci w zasadzie zawiera się w pierwszym więc jest niepotrzebny, ale Toyota zabezpiecza się jak widać przed purystami językowymi, którzy mogą doszukiwać się różnic między czasami gramatycznymi i ich implikacjami.

Jak widać starzy klienci są wykluczeni z bonusów. A nowi? Nowi muszą wypełnić wniosek do końca stycznia i płacić kartą do konta. Jak wybrać odpowiednie konto opisywałem w poprzedniej edycji.

Promocja potrwa do 31 lipca 2014 a więc pół roku. Za każdy miesiąc można dostać po 50 zł co w sumie daje owe 300 zł cashback. Zwrot jest niemały bo aż 10% a warunkiem jego otrzymania jest dokonanie 4 transakcji bezgotówkowych.

Na koniec warto przestrzec przed tym czego bank nie uzna do naliczania premii. Nie liczą się wypłaty z bankomatu, zwroty zakupionych produktów czy rezygnacje z usług, przekazywanie kasy przez internet czy płacenie kartą za rachunki a więc wykorzystywanie Sprytnego Billa czy korzystanie z płatności w Żabce.

Być może istnieje możliwość wykorzystania opcji z wypłatą w kasie. Regulamin tego nie precyzuje, więc być może ktoś próbował w ten sposób z toyotowską kartą i zostało to uznane. Jeśli tak zostawcie o tym innym info w komentarzach.

Oferta zatem jest podobna do getinowskiego Konta Tanie Zakupy, z tym że Getin nie robi szlabanu dla starych klientów. Tam można zamknąć jedno konto i otworzyć kolejne. Ale w obu przypadkach mamy 10% cashback i wypłatę do 10 dnia roboczego w kolejnym miesiącu.

Kogo interesuje bardziej Toyota, może sobie pooglądać regulamin.

17 komentarzy:

 1. "promocja potrwa do 31 lipca 2017 a więc pół roku. "

  hmmm.... ciekawy masz kalendarz.... ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jaki to w końcu mamy rok?;) Coś ten czas trochę za szybko leci...

   Usuń
 2. Od 1 lutego zmiany Getin Bank odnośnie karty dla kierowców. Teraz wszystkich dotyczy zwrot od kwoty 4,95 pln... Trzeba będzie gdzieś przeskoczyć...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdzie znalazłeś taka informację, że od 1.02 każdemu zmienią 3,95 na 4,95 zł???
   Jeśli tak to w tej chwili mając zwrot około 40 zł będę miał około 10 zł.
   Jeśli cena paliwa się utrzyma to w ciągu roku bedzie tylko 120 zł zwrotu, a więc stanie się nieopłacalne korzystanie z tej karty.

   Usuń
  2. I dopiero teraz opłacalna staj się promocja Toyota banku na 8% zwrotu.
   https://wnioski.toyotabank.pl/promocje/form8tanszepaliwo.aspx

   Skoro GB będzie dawał tylko 10 zł/m, a Toyota 50zł/m.
   Muszę odnaleźć artykuł na blogu o tym i jeszcze raz poczytać.

   Usuń
 3. zamień na konto zakupowe w Getinie ... obejmuje również paliwo :)

  zdezintegrowany

  OdpowiedzUsuń
 4. Konto zakupowe kosztuje 4 zł za kartę, trzeba wydać 400 zł, żeby nie płacić za prowadzenie konta 10 zł i getinek pójdzie pod tasak stacjonarny i niestacjonarny..
  Za 10 zł miesięcznie nie będę współpracował z bandą

  OdpowiedzUsuń
 5. Dominik27 -->
  by te 8% z Toyotą dostać, trzeba jeszcze nastukać kilka dodatkowych transakcji kartą (prócz paliwa) ... kompletnie się to nie kalkuluje, to już lepiej nabyć konto z Groupona.

  zdezintegrowany

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy20 stycznia 2014 08:55
  Faktycznie można będzie na to przejść.

  Anonimowy20 stycznia 2014 09:42
  Przecież są sposoby na te 400 zł ;)
  Mój tymczasowy mail - dominik_27fin {a t) yahoo.pl
  umieszczam tu ponieważ jak roboty go odnajdą i zacznie lecieć spam to go wykasuje. Ale na wszelki wypadek zamiast @ daje at w nawiasach.

  OdpowiedzUsuń
 7. Powiem szczerze, że taka ta promocja Toyota Banku nijaka.
  Na pewno nie założyłabym tam rachunku tylko dlatego aby z niej skorzystać.

  OdpowiedzUsuń
 8. W getin online odświeżyli promocje konta z rabatem 10 % w Biedronce. Teraz można otrzymać zwrot również za paliwo.
  Swoją drogą, te płatności w kasie telefonem to chyba porażka. Ja nie widziałem jeszcze ani razu żeby ktoś w ten sposób płacił. Pewnie konto taż nie było popularne skoro dodają nowe opcje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja płacę telefonem za każdym razem będąc w biedronce nawet jeśli zakupy robię na kilka zł, a bywam tam 2-3 razy w tygodniu. Co prawda zdarza się że aplikacja iKasa traci połączenie lub jakiś inny błąd i obsługa przy kasie się wydłuża. Z doświadczenia wiem, że ok 10% transakcji są problematyczne ale po drugiej próbie przechodzą. Z iKasa korzystam w Alior Banku ze zwrotem 5%. Czas założyć Konto Zakupowe w Getinie.

   Usuń
 9. Loteria w Getin banku 10zł dla co 100 osoby płacącej kartą.
  http://www.getinbank.pl/dla-ciebie/konta/konta-osobiste/konto-getin-up/promocje

  Getin wszystko dziś robi, żeby tylko ludzie od nich nie odeszli. Też jak wróciłem po pracy dostałem list od Getinu, że od 1 lutego cena paliwa będzie podniesiona do 4,95. I już wiem, że się z nim rozstaje.

  Nawet loterie tego nie zmieni, ale Link4 i ich Assistant czy jakoś tak które oferuje Bank do karty dla kierowców.

  Dziś w radiu coś mówili o każe dla Getin Nobel Banku za polisolokaty:
  http://prawo.rp.pl/artykul/756571,1080380-UOKiK-nalozyl-kare-na-Getin-Noble-Bank-za-nieinformowanie-klientow-o-ryzyku-utraty-wszystkich-oszczednosci.html

  Czyli można się spodziewać teraz jednej z dwóch reakcji banku. Będą chcieli jakąś super ofertą zmazać z siebie ten wstyd, albo właśnie zaczną oszczędzać, czyli mniej za paliwo, niższe lokaty, itd. Pewnie i za zakupy się wezmą w końcu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nobel to im się należy za robienie ludzi w bambuko;)

   Usuń
 10. Co za durnota - loterie bankowe. Loterie są dla frajerów co liczą na lud szczęścia, a towarzystwo tu zgromadzone oczekuje konkretu - wymierne go rezultatu finansowego po podjęciu konkretnych działań. Dlatego tak bardzo denerwuja Nas wszystkich reklama je w Bankach pieniędzy które się nam należą zgodnie z Regulaminem.

  Jeśli Banki chcą iść w kierunku loterii, to nie z Nami, klientami Self Direct - mule się ?? ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. czy oferta dotyczy też konta click (młodzieżowego)?

  OdpowiedzUsuń
 12. Dostał już ktoś zwrot od Toyoty?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...