piątek, 11 lipca 2014

30 zł za dokonanie jednego przelewu na start w BZ WBK


Gdyby na blogu zrobić ranking najczęściej omawianych promocji pod kątem częstotliwości ofert jednego banku, wydaje się, że jednym z liderów byłby BZ WBK. Mówimy oczywiście o ofertach godnych uwagi, bowiem taki mBank niby też nie próżnuje, ale atrakcyjność jego ofert stoi pod dużym znakiem zapytania.

Przed tygodniem opisywałem ciekawą promocję karty kredytowej oferującej do 3% cashback, w poniedziałek była mowa o premiowaniu przelewów Western Union. W międzyczasie dodano 50 zł premii za zbieranie punktów, oraz colę gratis, a to nie wszystko o czym warto tutaj wspomnieć.

Tym razem w bardzo prosty sposób można zdobyć dodatkowe 30 zł za... po prostu skorzystanie z bankowości mobilnej. Wystarczy tylko smartfon lub tablet i dokonanie pierwszej transakcji mobilnej!

Takie promocje są najlepsze Źródło: bzwbk.pl

Banalność czynności aż kusi by skorzystać. Do tej pory premiowanie przelewów były domeną albo Getin banku, gdzie za przelew na konto otrzymujemy 1 zł, albo BOŚ, gdzie za 11 przelewów można zgarnąć miesięcznie 20 zł. Z tego co prawda 10 zł idzie na opłatę za konto, ale i tak można na tym być 10 zł do przodu. 

Wróćmy jednak do nowej promocji WBK. Jaki przelew trzeba zrobić by otrzymać 30 zł? Okazuje się, że premiowany jest nie tylko zwykły przelew, chociaż to wydaje się najbardziej banalna z bankowych czynności. Nagradzane są tez inne czynności, i inne są wymagania dla każdej z nich.

Co zatem dokładnie jest premiowane?
 • Zakup lub przekazanie wsparcia finansowego w Usłudze „Zakupy mobilne” , 
 • Doładowanie telefonu za minimum 30 zł
 • Przelew na komórkę o wartości minimum 20 zł
 • Wypłata z bankomatu poprzez BZWBK24 mobile o wartości minimum 20 zł
 • Przelew na dowolny rachunek o wartości minimum 20 zł
 • Zakup Ubezpieczenia turystycznego,
 • Otwarcie „Lokaty Mobilnej
Info o tej promocji pojawiło się już we wczorajszych komentarzach. Warto jednak przypomnieć tym którzy tam nie zajrzeli, że promocja nie jest adresowana tylko do nowych klientów, ale tych którzy mają już konto ale od 1 czerwca 2013 do 8 lipca nie wykonali żadnej transakcji za pomocą aplikacji BZ WBK ani w lekkim serwisie transakcyjnym.

Aby wziąć udział w tej fajnej promocji trzeba uprzednio wysłać formularz za pomocą tej strony. Niestety pula nagród jest ograniczona do 300.000, więc może się okazać, że chociaż planowany koniec przypada na 31 sierpnia 2014, przewidziana pula może skończyć się szybciej.

Regulamin dla zainteresowanych rzecz jasna tu.

10 komentarzy:

 1. Polcan
  popraw zamiast od 1 czerwca 2014 do 8 lipca 2014
  ma być od 1 czerwca 2013 do 8 lipca 2014

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się, zaś rok robi tutaj różnicę. Poprawione, dzięki.

   Usuń
 2. "Tym razem w bardzo prosty sposób można zdobyć dodatkowe 30 zł za... po prostu skorzystanie z bankowości mobilnej. Wystarczy tylko smartfon lub tablet i dokonanie pierwszej transakcji mobilnej! "

  Aplikacje mobilną można odpalić na emulatorze, chociaż prościej jest po prostu wejść przez zwykłą przeglądarkę internetową na komputerze na m.bzwbk24.pl. Smartfon ani tablet nie jest do tego potrzebny a regulamin moim zdaniem tego nie zabrania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no i 30 zł na koncie tak więc spokojnie można zrobić przelew ze stacjonarnego komputera na stronie m.bzwbk24.pl i "liczy" się to do promocji :)

   Usuń
 3. i w tym momencie zdałem sobie sprawę, że konto w BzWBK, mam od 2009r i mnie bonusik nijak nie dotyczy. Innymi słowy 30zł dostanie kto inny :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dlaczego?

   Usuń
  2. W regulaminie promocji nie ma nic na temat czasu posiadania przez Ciebie konta. Ważne jest tylko to, czy w tym czasie dokonałeś jednej z wymienionych operacji *przez aplikację mobilną lub m.bzwbk24.pl.*

   Usuń
 4. Idealnie dla mnie akurat mam tam konto :)

  OdpowiedzUsuń
 5. O to muszę się zalogować na jakimś smartfonie bo własnego nie mam :/ ale oferta fajna :)

  OdpowiedzUsuń
 6. kolejna promocja bz wbk

  https://blog.bzwbk.pl/2014/07/odbierz-40-zl-lub-20-zl-znizki-na-kolejne-zakupy-na-allegro
  i jak nie być ich klientem ciągle jakieś promocje mają :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...