czwartek, 17 lipca 2014

Samsung Galaxy Tab znów do zdobycia na grouponie za kartę Citi


Po dłuższej przerwie wraca promocja na grouponie, w której można zdobyć tablet Samsung Galaxy Tab3 110. Dodawany on jest do karty kredytowej Citi Handlowego, gdzie promocja kart trwa niemal bez przerwy.

Zwykle jednak mamy bonus w postaci 100 lub 200 zł, tym razem mamy coś dla gadżetowców. Z oczywistym zastrzeżeniem, że oferta jest ograniczona do osób, które nie były posiadaczami kredytówki Citi od... stycznia 2012. 

To zdecydowanie jeden z rekordów co do długości odsiadki. Kto jednak jeszcze nie skorzystał, a tacy się chyba zawsze znajdą, ma okazje w łatwy sposób zgarnąć. Chociaż słowo okazja powinno być zastąpione możliwość. Dlaczego?


Dlatego, że tablet otrzyma... pierwszych 750 Uczestników! A w sumie kupon zakupić może 1500 chętnych. Innymi słowy to promocja typu kto pierwszy ten lepszy. Rodzi to pytanie po co brać udział w promocji, jeśli zgłosimy się jako 751 osoba? W końcu gruper pokazuje licznik, zaś na chwilę pisania artykułu sprzedanych było 178 ofert.

Kolejna odsłona promocji tabletu Samsunga


I terminy tym razem odgrywają drugorzędną rolę. Niemniej jednak warto je znać. Kupony promocyjne w cenie 5 zł można zamawiać do 25 lipca 2014. Z wnioskiem internetowym można poczekać do końca lipca. Potem zacznie się nerwówka, bowiem na kartę kredytową Citi każe czekać potwornie długo. Żadna realizacja kuponu nie trwa tyle co kredytówka Handlowego, co potwierdzają każdorazowo czytelnicy.

Kto już ją w końcu dostanie musi w ciągu 30 dni od otrzymania karty:
 • zrobić zakupy kartą na 500 zł
 • zalogować się choć raz do serwisu Citibank Online
 • dostarczą dla banku dokument potwierdzający dochody netto w wysokości 1200 zł
Ostatni warunek to raczej nowość. Owszem jak przy każdej kredytówce będziemy poddawani ocenie zdolności kredytowej, nie musiałem jednak przy wyrabianiu tej karty dostarczać do banku żadnych dochodów. Wystarczyło po prostu telefonicznie podać miejsce pracy, resztą zajął się konsultant.

Szkoda, że Citi jest tak rygorystyczne pod kątem odsiadki. Przymierzam się do zamknięcia karty, którą wygodnie i darmowo płaci się za rachunki zdefiniowane wcześniej na infolinii. Niestety tylko pierwszy rok jest darmowy, zaś inne banki też premiują nowych chętnych na kredytówkę.

Nagroda czyli tablet Samsunga posiada gwarancję na 2 lata. Zwyczajowo na deser zostawiam regulamin dla dociekliwych.

12 komentarzy:

 1. #polcan - Wystąp o likwidację karty, a zaproponują Ci dożywotnie zwolnienie z opłat za prowadzenie. Może to Cię zadowoli.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Akurat mam na oku dwie inne karty, obie opisane na blogu.

   Usuń
 2. Polcan z tego co ja zrozumiałem Tabel może być nawet dla osoby 1500 ważne, jest aby zmieściła się w przedziale 750 osób które w ciągu 30 dni jako pierwsze zapłacą kartą na min. 500 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, nieważne czy zarejestrujesz się jako 100 czy 1500, ważne kto pierwszy spełni warunki. Jeżeli setny zarejestrowany będzie długo kupować za 500 zł, to po ptakach. Wyprzedzą go szybsi.

   Usuń
 3. Mam pytanie, jak wygląda kwestia rezygnacji z takiej karty i jak to się ma do BIK. Pytam ponieważ za jakieś 0,5 roku planuję wziąść kredyt hipoteczny i nie wiem czy "brudzić" sobie historię kredytową. Jak radzicie?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja polecam promocje skorzystałem z poprzedniej na takich samych warunkach. Karta jest już zamknięta, dla potwierdzenia nagrałem sobie rozmowę. Myślałem, że nie załapię się na tablet bo po długim oczekiwaniu na telefon dwa razy kiedy zadzwonił w przeciągu dwóch tygodni nie mogłem rozmawiać, ale czekałem i za trzecim razem się udało.

  OdpowiedzUsuń
 5. również polecam, w ubiegłym tygodniu otrzymałem tablet z poprzedniej promocji na groupon

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam pytane o stronę techniczną. Czy wie ktoś, cz wystarczy jeśli dostarczę do banku droga elektroniczną wymagane dokumenty o zatrudnieniu czy trzeba się pofatygować do placówki? I muszę dostarczyć umowę z pracodawcą czy wystarczy tylko pdf pobrany z konta z trzech ostatnich wpłat na konto w innym banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja pamiętam, że nie musiałem nic robić poza podaniem nazwy pracodawcy. Oni sobie już sami sprawdzili co i jak.

   Usuń
  2. Przyjedzie kurier z dokumentami i od razu zabierze ten papierek od Ciebie. W sumie to nawet dobrze to zrobili. Tak samo umowa ma wielkie czerwone pieczątki z informacją gdzie trzeba się podpisać i jak (wg tego co podaliśmy w rozmowiue telefonicznej dotyczącej tego na co się zgadzamy a na co nie)

   Usuń
 7. Dzięki Polcan!! Za pomocą Twojego bloga dziś otrzymałem 2 tableciki - no nie zupełnie - ja i moja żona :) Pomimo wypełnienia formularza przed końcem promocji na nagrody się załapaliśmy. Płatność karta zrobilismy pierwszego dnia po otrzymaniu karty. Pozdrawiam czytelników!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...