poniedziałek, 7 lipca 2014

Galeria promocji w BZ WBK czyli 50 zł oraz 100 zł za aktywność


W ubiegły piątek opisałem nową promocję wydawanej za darmo karty kredytowej zwracającej do 3% wartości zakupu. Do tego cola gratis przy zakupie za 25 zł w dwóch marketach. Jak się okazuje to jeszcze nie wszystko, bowiem BZ WBK przygotowało więcej promocji.

Banki mają to do siebie, że najpierw oferują hurtowo na prawo i lewo promocję za promocją, a potem na długi czas następuje cisza. Sęk w tym, że spośród tych wszystkich promocji trzeba uważać by wybrać takie, które są naprawdę wartościowe, a szerokim łukiem omijać te o wątpliwej wartości.

Bank oczywiście do worka z napisem promocje wpakuje wszytko nawet fundusz, strukturę czy loterię. Zajrzymy zatem do tego worka raz jeszcze i zobaczymy co tutaj dziś warto uszczknąć dla siebie oprócz darmowej coli i cashbacku.

Do piątkowego artykułu należy dopisać właściwie aneks, gdyż dotyczy w dalszym ciągu karty kredytowej. Dotyczy ona promocji o nazwie Lato z kartą kredytową w której do zdobycia jest 50 zł oraz kilka różnych gadżetów. 

Co należy zrobić by zdobyć owe 50 zł? Wystarczy po prostu nazbierać 5 punktów, za aktywności, które zebrane są w poniższej tabeli:

Punktomania dla maniaków Źródło: bzwbk

Chodzi więc o najzwyklejszą w świecie punktomanię. A żeby klientów zachęcić do zdobywania jak największej ilości punktów i podgrzać atmosferę, bank rozmyślnie dodaje gadżety: a to laptop ASUS, a to iPhone 4S, aparat Sony i sześć mini iPadów. Sześć, żeby jeszcze bardziej zachęcić biorących udział do nagonki na punktomanię.

Trzeba więc zbierać punkty ale niestety nie ma tutaj minimum. Nagrodzonych zostanie łącznie 9 osób i teoretycznie aby mieć prawo do nagrody wystarczy tylko 10 punktów. Ale z pewnością taka ilość nie wystarczy bowiem i tak wygrają ci co zdobędą ich najwięcej.

Zatem gdyby przykładowo uruchomić kartę i kupować nią, wówczas dla 10 punktów trzeba założyć kartę i wydać 4.000 zł. To niemało, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że transakcje na karcie muszą być rozliczone do 24 sierpnia 2014. A i tak pewnie okaże się, że znalazło się wielu innych którzy mają więcej punktów a nam nagroda zostanie sprzątnięta sprzed nosa.

Można oczywiście iść na całość i uruchamiać usługi Fast Cash, usługi Ratio, zwiększać limit w koncie i za co tam jeszcze bank przyznaje punkty. Warto jednak wcześniej sprawdzić, czy czasem nie są to usługi płatne. Kredytówka bowiem ma to do siebie, że mądrze używana jest świetną sprawą, ale naciąć się tutaj bardzo łatwo.

Spryciarze mogą wykorzystać uruchomienie usługi Fast Cash, która jest darmowa, a więc dodatkowy punkt można zdobyć bez wysiłku. Więcej o tej usłudze można przeczytać sobie tutaj

Łatwo jednak się wkopać jeśli razem z Fast Cash uruchomimy np. usługę Ratio. Ta już nie jest darmowa i opłata za przyznanie wynosi 1% lub minimum 5 zł. Kogo interesują szczegóły dotyczące opłat na karcie kredytowej, może sobie zajrzeć do TOiP tutaj.

Regulamin tej niby to promocji do wglądu dla punktomaniaków.

W worku promocji jest jeszcze inna propozycja cashback za wykorzystanie wypłaty przekazu Western Union. W ubiegłym roku można było na tym zarobić 50 zł, w tym można nawet 100 zł. Jak o tym w drugiej części artykułu na PP1

Ciąg dalszy: 100 zł cashback za wykorzystanie wypłaty przekazu Western Union

3 komentarze:

 1. Witam, czy jest jakaś opcja, żeby dostać kartę kredytową w Polsce, pracując w Anglii(własna działalność)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. WBK zapewnia, że można wypełnić formularz a doradca oddzwoni. Wówczas można bezpośrednio zapytać czy taka opcja wchodzi w grę.
   Taki formularz znajdziesz tutaj
   http://www.bzwbk.pl/karty-platnicze/karty-kredytowe/karta-kredytowa-1-2-3/karta-kredytowa-1-2-3.html

   Usuń
 2. To fast cash jest naprawdę fajne ponieważ możemy jednorazowo dostać nawet cały limit na konto a transakcja traktowana jest jako bezgotówkowa :D

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...