poniedziałek, 28 lipca 2014

Do 450 zł premii za płatności kartą Diners Club w Płacę i Korzystam


1 lipca miał być dniem ostrego cięcia cashbacku, ze względu na drastyczne obniżenie opłat interchange. Banki owszem ochoczo wykorzystały ten pretekst do masowo wprowadzanych zmian w swoich kontach. Ale cashbacki są nadal.

Ba, są nawet nie tylko w bankach, ale także w zwykłych firmach. Dobrym tego przykładem jest Diners Club, gdzie za aktywne korzystanie z kart można liczyć na cashback i to nawet do 150 zł miesięcznie. My przywykliśmy do bankowych 50 zł, a tu mamy trzy razy tyle.

Oferentem jest jednak firma a nie bank, a spółki są zwykle hojniejsze od banków. I w sumie do zgarnięcia jest 300 lub 450 zł, w zależności od grupy do której będziemy przypisani. Ten konkurs będzie trwać od sierpnia przez kolejne 3 miesiące. Na czym to będzie polegać?


Standardowo zaczynamy od tego kto może wziąć udział. Każdy, kto 31 lipca będzie posiadać dowolną kartę Diners Club, lub wyrobi sobie ją do końca trwania konkursu czyli do 31 października. Zatem konkurs praktycznie dla każdego.


Źródło: dinersclub.pl


Co ciekawe Uczestników podzielono na dwie grupy:
 • Pierwsza: osoby które w drugim kwartale 2014 nie wykonali żadnej transakcji kartą Diners Club lub wyrobiły sobie taką kartę od 1 lipca 2014 (do 300zł)
 • Druga: osoby które wykonały przynajmniej jedną transakcję w drugim kwartale 2014 (do 450 zł)
Grupa 2 jest bardziej uprzywilejowana, gdyż może zgarnąć miesięcznie po 150 zł, natomiast grupa 1 tylko po 100 zł na miesiąc. Czyli w sumie świeżo upieczeni członkowie Diner Club mogą zgarnąć 300 zł w kwartał, natomiast weterani mają możliwość zdobycia 450 zł.

Co trzeba zrobić by zgarnąć kasę? Nie ma lekko, to nie jest promocja w której każdy wygrywa. Premiowani są tylko najszybsi czyli jest to istny rat race. Ale co ciekawe tym razem Grupa 1 ma łatwiej.

Należący do Grupy 1 muszą wykonać co najmniej 5 transakcji na kwotę minimum 500 zł. Pierwsze sto osób dostanie za to 100 zł każda na swoje konto karty. Być może w komentarzach ktoś się pochwali w przyszłości jak dostał tę kasę.

Grupa 2 ma dwa razy trudniej, gdyż muszą wykonać przynajmniej 10 transakcji na kwotę minimum 1000 zł. I analogicznie pierwsze sto osób dostanie wspomniane wyżej 150 zł. Niby więcej ale procentowo wychodzi to mniej aniżeli Grupa 1.

Warto na koniec wspomnieć o rejestracji. Nie można jeszcze się zgłaszać, jest bowiem za wcześnie:) Według regulaminu zgłoszenie do regulaminu może nastąpić nie wcześniej niż 1 sierpnia a więc w najbliższy piątek.

Niestety karta nie jest darmowa. Warto zajrzeć do TOiP, gdzie czytamy, że wydanie karty standardowej kosztuje... 300 zł! A to przecież kwota, którą tylko najszybsi nowicjusze mogą zdobyć. Na domiar złego sam program premiowy też nie jest darmowy i kosztuje... 50 zł.

Dla zainteresowanych regulamin konkursu Płacę i Korzystam.

6 komentarzy:

 1. Karta ksztuje jednak 300pl ,plus 4% za wyplate z bankomatow, rocznie pobierane za rok z gory.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wypłatę z bankomatów można jakoś przeboleć, ale 300 zł plus 50 zł za program premiowy praktycznie grzebię tę ofertę.
   Dodałem akapit w którym odsyłam do TOiP, jak bowiem widać opłat tutaj mamy co niemiara...

   Usuń
 2. Jest aż taka posucha, że trzeba pisać o tak złych ofertach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Akurat w tym przypadku było jakby apetyt malał w miarę jedzenia. Na początku wyglądało to fajnie, ale jak się zaczyna o tym pisać i wchodzi w szczegóły, to okazuje się, że oferta jest marna.

   A jak już zmarnowałem tą godzinę, to niech się inni dowiedzą o tym jak zła oferta to jest. Tym bardziej, że w samym regulaminie nie ma nic o tych opłatach...

   Usuń
 3. Istna loteria jeszcze te opłaty. Przypomina mi to firmy pożyczkowe które zanim ci dają kasę każą słono zapłać nie wiadomo za co

  OdpowiedzUsuń
 4. Oferta średnia, ale ciekawa, dla tych, którzy mają już tą "elitarną kartę". Fajniejsza promocja była, kiedy dawali do niej drogie tablety. Ale niestety obecna też tylko w formie konkursu.

  Przy okazji zachęcam do skorzystania ze świetnej i bardzo prostej promocji Inteligo - za otwarcie konta z polecenia zyskujemy 100 zł. jedynym warunkiem jest wydanie 200 zł kartą debetową. Bardzo łatwy i przyjemny sposób na zdobycie stówki.
  Zapraszam na pws@onet.pl

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...