wtorek, 7 lipca 2015

100 zł zwrotu kasy w Blue Media w promocji 5% zwrotu za rachunki


Po wczorajszym dość dołującym artykule czas na coś bardziej lajtowego, na czym można zarobić. Do akcji znów przystępuje firma Blue Media, która obecnie lansuje promocję o wdzięcznej nazwie 100 zł kasy.

O firmie pisałem już kilkakrotnie, gdy wszystko było jeszcze w fazie testów, zaś korzystać mogli jedynie mieszkańcy trójmiasta. W lutym zaś rozszerzono odbiorców na całą Polskę. Promocja trwa nadal, a na lipiec przewidziano dodatkowy bonus.

O co chodzi? Sprawa w zasadzie została opisana w artykule na PP3. Tutaj zatem przypomnę pokrótce podstawowe zasady: mamy możliwość zwrotu 5% za każdy rachunek pobrany od dostawcy usług opłacony automatycznie.Jak łatwo zyskać 100 zł cashback za rachunki

Dodatkowo do końca lipca transakcje są zwolnione z opłat. Z jakich opłat możemy liczyć na 5% zwrotu? Mamy tutaj dostawców internetu, TV, Telefonu, prądu i gazu. Listę widzimy niżej:


Dodatkowo jest możliwość opłacania nawet czynszu, chociaż na razie jest tutaj tylko Wrocław - Południe oraz wody, którą można opłacać na razie tylko w Warszawie, Wrocławiu i Gdyni. Lista dostawców ma się jednak sukcesywnie zwiększać.

Warunki by otrzymać zwrot 100 zł są w sumie trzy. Należy:

  • płatności dokonać w serwisie bm.pl
  • opłacona faktura została pobrana z EBOK przez Organizatora po przekazaniu przez Uczestnika danych dostępowych do EBOK
  • uczestnik, czyli ktoś kto jest chętny na cashback, aktywował saldo i przeprowadził pozytywną weryfikacje
a więc jak widać warunki to żadne w porównaniu z tym co wymyślają  banksterzy. Nie ma obowiązkowych płatności kartą na określoną kwotę i innych wymagań, jakie towarzyszą promocjom w bankach.

Warto sobie zajrzeć do cennika. Jak już wspomniałem w lipcu mamy darmowe przelewy, które standardowo wynoszą 1 zł. To bardzo ważna informacja, bowiem gdybyśmy musieli za przelew płacić, wówczas trzeba by było kombinować, które rachunki warto płacić, a które nie.
Link do założenia konta w blue media pozwalający zgarnąć 100 zł.

Przykładowo za doładowanie telefonu za 20 zł powodowałoby cashback rzędu 1 zł, więc opłata co prawda zwróciłaby się nam, ale wyszlibyśmy na zero. Przy doładowaniu za 50 zł, dostalibyśmy 2,50 zł zwrotu, więc już bylibyśmy na plus. Warto zatem zaplanować, które rachunki warto płacić, a za które przyjdzie nawet... dopłacić.

W lipcu jednak warto płacić wszystkie, gdyż opłata wynosi 0 zł:) Każdy z nas płaci za rachunki bez względu na to czy jest promocja czy jej nie ma. A skoro jest i wymagania są praktycznie żadne, to z pewnością warto z tego skorzystać.

Na zakończenie zostawiam link do regulaminu promocji 100 zł zwrotu kasy w Blue Media.

1 komentarz:

  1. Chyba błąd bo doładowanie telefonu kosztuje 0 zł-doładowania są bezpłatne-zresztą doładowuje się tylko przelewem albo z salda i dlatego 0 zł.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...