sobota, 11 lipca 2015

Bierz z życia garściami czyli 4000 na start w nowej promocji kart w Citi


Rewelacyjna promocja karty kredytowej z darmowym tabletem już się zakończyła. Każdy kto zechciał wyrobić sobie kredytówkę w Citi, otrzymał gwarantowany bonus w postaci tabletu Samsunga.

Oferta była reklamowana jako wiosenna, nic więc dziwnego, że program się już zakończył, skoro lato w pełni. Ale jak wiadomo, w Citi oferty kart od lat biją na głowę to co oferują inne banki.

A zwykle jak jedna promocja się kończy, druga się zaczyna. Z początkiem wakacji Citi Handlowy wprowadza nową promocję o nazwie Bierz z życia garściami i zdobywaj świat podwójnie. W końcu są wakacje:)


A skoro są wakacje, to i oferta jest dopasowana do podróżowania, bowiem w żadnej innej porze roku nie podróżujemy tyle co latem. Tym razem promocja dotyczy karty o nazwie Premier Miles.





Do tej karty standardowo Citi daje 2000 punktów powitalnych, które są przyznawane po pierwszej transakcji. Musi ona być jednak zawarta w ciągu 30 dni od daty zawarcie umowy o kartę. Teraz jednak na start dostajemy dwa razy więcej.




W wakacje mamy promocję Zdobywaj świat podwójnie, dzięki której dostajemy dwa razy więcej czyli 4000 punktów na start. Biorąc pod uwagę fakt, że za wydanie 5 zł otrzymujemy 1 punkt, łatwo policzyć, że dostajemy bonus, na który poza promocją musielibyśmy wydać aż 10.000 zł!

Karta oprócz dużego bonusu na start posiada szereg korzyści w postaci 56 dniowego darmowego okresu korzystania z karty. Oczywiście za transakcje kartą, przyznawane są dodatkowe punkty w przeliczeniu 1 punkt za każde 5 zł. Zyskujemy więc znów podwójnie: na darmowym kredycie i dodatkowych punktach:)


Mille można wymieniać na cashback:)

Co ciekawe punkty można wymieniać na... cashback. Przelicznik jest następujący: 49,38 CitiMili = 1,23 zł.
Może on dziwić na pierwszy rzut oka, ale sprawa jest prosta gdyż:
  • 40 Citi Mili = 1 zł - idzie na rachunek karty
  • 9,38 citi Mili = 0,23 zł - idzie na podatek
Więc punkty przyznane na start, będzie można zamienić na kasę.

Link do wniosku o kartę kredytową Citibank PremierMiles.

Niestety sama karta nie jest tania. Warto mieć na uwadze, że karta może nas nic nie kosztować, ale będzie tak w przypadku, gdy zrobimy zakupy aż na... 4000 zł. A więc karta w zamyśle skierowana jest raczej do biznesmenów, w przeciwnym razie opłata będzie wynosić 18 zł.

Od razu więc prosi się sprawdzenie czy można na tym wyjść korzystnie. Same początkowe 4000 punktów da jakieś 81 zł cashback, więc już na start jesteśmy do przodu. Taki cashback jest wypłacany już na drugi dzień. Jedynie w przypadku zlecenie dyspozycji w piątek, spowoduje przyznanie cashbacku we wtorek.

A kto dużo podróżuje, może dodatkowo korzystać z przywilejów korzystania z partnerów programu PremierMiles. Lista partnerów jest zbyt długa by ją tu wypisywać, można ją jednak znaleźć w regulaminie, dostępnym na końcu artykułu.

Słowem dość ciekawa i nietypowa promocja. Potrwa ona do 31 sierpnia 2015, a więc do końca wakacji. A sprytni wykorzystają jeszcze pewnie możliwość darmowego opłacania rachunków z karty:) Szczegóły znajdziecie w artykule Darmowe przelewy kartą kredytową za rachunki.


Na koniec zostawiam regulamin programu lojalnościowego do karty Citi PremierMiles.

Oraz regulamin dotyczących dodatkowych wakacyjnych Citi Mille na powitanie.


UWAGA: 
Nieoczekiwanie pojawiła się nowa oferta karty z tabletem:) Ba, wybrać sobie można teraz także telefon albo zegarek Samsunga. Szczegóły w artykule niżej.

Ciąg dalszy: Gwarantowany tablet, telefon lub zegarek za nową kartę w Citi

2 komentarze:

  1. Ojciec załozył konto jak dawali tablet. Po naliczeniu pierwszej opłaty za kartę, zadzwonil do banku z informacją, ze rezygnuje... pani anulowała opłatę i na 12mc jest za free.

    OdpowiedzUsuń
  2. "Rewelacyjna promocja karty kredytowej z darmowym tabletem już się zakończyła"

    No tak nie bardzo się zakończyła, raczej rozpoczęła 8 lipca i trwać będzie do końca sierpnia.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...