piątek, 24 lipca 2015

60 zł rabatu na paliwo na start w promocji Vitay w nju mobile


W ubiegłym roku skusiłem się na promocję nju mobile, w której do zgarnięcia było na start 50 zł. Akcja zresztą nosiła nazwę 50 zł piechotą nie chodzi, więc warto było wyciągnąć po nie rękę, tym bardziej, że pakiet jest całkiem ok.

W chwili obecnej mamy nową akcję w nju, w której również można zarobić na start. Mało tego, adresatem są także obecni klienci, ale muszą to być klienci indywidualni. Dotyczy to posiadaczy oferty na kartę lub pragnących założyć nowy numer do nju z rachunkiem.

Co zatem jest do zdobycia? Jest to 60 zł na paliwo, przy płatności na 120 zł co nie jest właściwie żadnym problemem. A więc każdy kto ma samochód może na tym skorzystać, w końcu i tak tankujemy czy jest promocja czy jej nie ma.

Warunkiem przystąpienia do promocji jest przystąpienie do programu lojalnościowego VITAY przed aktywowaniem kodu, lub członkostwo w tym programie. Wszystko co trzeba zrobić jest w zasadzie jest opisane na dedykowanej stronie poświęconej tej promocji.

Czas do wejścia na stronę mamy do 2 sierpnia 2015. Przypominam jednak, że należy wybrać e-fakturę by uniknąć niepotrzebnej opłaty i to w wysokości aż 200 zł. Wybieramy tam jaki chcemy pakiet. Same pakiety omawiałem już tutaj. Szczegóły widać także niżej.Mamy zatem do wyboru:
 • nielimitowane rozmowy, ale tylko na komórki za jedyne 19 zł
 • nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne, smsy + 2 GB za max 39 zł
w tym drugim przypadku wielką zaletą jest możliwość zerwania umowy w dowolnym momencie. To był główny powód mojego wyboru, ale w zasadzie nie ma się tu czego przyczepić, stąd używam nju na co dzień.

Wróćmy jednak do najnowszej oferty, czyli jak zdobyć owe 60 zł. Nju gada niczym Yoda: po upływie miesiąca od aktywacji numeru w nju maila z kodem dostaniesz, za kod punkty VITAY otrzymasz, które możesz zamienić na rabat paliwowy.

Ten kod należy następnie wpisać w zakładce moje konto, po zalogowaniu się na vitay.pl. Kod ten uprawnia do otrzymania 13 600 punktów VITAY, zamienialne na rabat paliwowy w wysokości 60 zł. Wystarczy ów kod pokazać przy zakupie paliwa na stacji.

Tutaj złożysz wniosek na omawianą promocję 60 zł na paliwo za rachunek w nju.

Słowem fajna promocja.  Należy jednak pamiętać, że zakup musi być na kwotę minimum 120 zł by przyznano rabat w wysokości 50%. Warto będzie częściej zaglądać do ofert operatorów, skoro umowa nie wiąże nas z nimi na stałe, lecz w dowolnej chwili można z niej zrezygnować:)

Na zakończenie regulamin promocji.


Aktualizacja:
Dziś dostałem list z nju mobile, w którym znalazłem informację, że od dnia 28 sierpnia 2015 zwiększeniu ulegnie ilość danych w pakiecie za 39 zł na wszystko. Zamiast dotychczasowych 2 GB, dostępne będzie 5 GB przy tej samej cenie:) Zapewne dotyczyć to będzie także opisywanej wyżej promocji.

5 komentarzy:

 1. "Dotyczy to posiadaczy oferty na kartę lub pragnących założyć nowy numer do nju z rachunkiem."

  To tak niedoprecyzowane zdanie. Nie znalazłem informacji aby mogli skorzystać ci z ofertą na kartę. Tylko i wyłącznie abonament.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak klikniesz w podany link, pojawi się strona na której jest napis:
   Co zrobić trzeba:
   1. nju z rachunkiem kup O TU

   klikając na O TU, przechodzisz na stronę z czterema opcjami. Druga opcja brzmi:
   chcę zmienić ofertę z nju na kartę na nju z rachunkiem

   stąd wnioskuję, że jest taka możliwość i napisałem o tym w artykule.

   Usuń
 2. No i mamy 4% na lokacie na 2m-ce na koncie internetowym w alior banku, konto z kartą jest darmowe do konca roku
  http://konto-internetowe.aliorbank.pl/
  Ja czekam aż dorzycą coś jeszcze za założenie konta 50-100zł? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ...a ja muszę poczekać aż im się nowi skończą i zaczną doceniać powracających ;))
   Rzeczywiście mocno złagodzili warunki uzyskania bezpłatności konta doczepionego do tej lokaty, ale w reklamie brak oczywiście jakiejkolwiek informacji, czy oferta dotyczy też wcześniejszych klientów Aliora.

   Usuń
 3. W Nju można mieć 4 zarejestrowane na siebie nr. telefonów,Ciekawe,czy ta promocja też przejdzie 4 razy(w mbanku to się udawało).

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...