piątek, 10 lipca 2015

150 zł do do podziału w nowej edycji Mam Inteligo


Dłuuuuugo kazało nam czekać Inteligo na nową wersję programu poleceń. W końcu jednak ruszyła IX już edycja programu Mam Inteligo, w której osoba zakładająca konto może zgarnąć nawet 100 zł za założenie tutaj konta.

A to oznacza, że Inteligo poszło po rozum do głowy i zmieniło warunki premiowania w stosunku do poprzedniej edycji. Jak pamiętamy w poprzedniej ósmej edycji, bank rozdawał równo po 50 zł tak dla polecającego jak i dla poleconego. Teraz jest dużo lepiej, bowiem polecony dostaje dwa razy więcej, a polecający dalej 50 zł.

Oczywiście tak jak poprzednio, osoby zainteresowane zgarnięciem stówy, mogą się zgłaszać na maila marszr1@gmail.com po kod polecający. Co trzeba zrobić by zgarnąć nagrodę?

Polepszony wariant z nagrodami dla poleconego:)

Zasady praktycznie się nie zmieniły. Należy spełnić tylko dwa warunki, które należy spełnić w ciągu 30 dni od daty otwarcia konta:
 • zrobić zakupy kartą do konta na minimum 200 zł
 • dokonać transakcji aplikacją IKO powiązaną z kontem na minimum 10 zł
To wszystko, czyli niewiele. Należy jednak pamiętać, że wyłączone z uznania są płatności internetowe.

Można także zakładać konta firmowe, w takim przypadku nieco inne są warunki wymagane do przyznania bonusu na 100 zł. W tym przypadku mamy 40 dni od daty otwarcia konta na:
 • zrobienie zakupów kartą na 200 zł jak wyżej
 • wykonanie przelewu do ZUS za pomocą formularza
a więc firmy mają jeszcze prostsze warunki. Nie dość, że termin na spełnienie warunków jest dłuższy o 10 dni, to nie trzeba instalować żadnej aplikacji, a jedynie zrobić banalną czynność jaką jest przelew.

Oczywiście osoby polecone, będą mogły polecać potem dalej konto w Inteligo:) I na tym dodatkowo zarabiać, zaś najlepsi mają możliwość zgarniania dodatkowych nagród za największą liczbę poleceń i tak:
 • I miejsce - 1000 zł
 • II miejsce - 600 zł
 • III miejsce - 300 zł
Słowem nie jest źle. Brałem już udział w dwu poprzednich edycjach i jak widać 100 zł znane z VII edycji było o wiele większą zachętą aniżeli 50 zł z ostatniej. Na szczęście teraz nowi znów mają możliwość zdobyć więcej na start.

Przypominam, że w dalszym ciągu trwa program poleceń w PKO, gdzie do podziału jest 100 zł. Warunki są identyczne, w końcu Inteligo to internetowy oddział PKO, więc można założyć konto tu i tam. Adres mailowy po kod polecający jest ten sam marszr1@gmail.com

Dla zainteresowanych na koniec zasady IX edycji mam inteligo.

9 komentarzy:

 1. z promocji wyłączone są osoby, które posiadały konto w ciągu ostatnich 3 lat, czyli zastosowali dość długą "odsiadkę"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zastosowali, tak mają od lat. Wielokrotnie opisywałem Inteligo i za każdym razem jest to samo. Cóż PKO to najbardziej konserwatywny bank u nas i nie widzą, że konkurencja w tym nawet mBank, redukują odsiadkę do zera.

   Usuń
 2. a czy konto można zamknąć po otrzymaniu pieniędzy bez problemów czy jest jakiś okres minimalny przez który należy utrzymywać konto?

  OdpowiedzUsuń
 3. Warto wspomnieć, że w celu uniknięcia opłaty za obsługę karty w wysokości 4 zł należy do czasu zamknięcia konta co miesiąc wykonywać kartą płatności przekraczające łącznie 99,99 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po wykonaniu wymaganych płatności wystarczy przecież zastrzec kartę. Od tej pory konto jest darmowe.

   Usuń
  2. Tak jest, sprawdzone ;) odsiadka na 3lata ? smutne :(

   Usuń
 4. "Teraz jest dużo lepiej, bowiem polecony dostaje dwa razy więcej, a polecony dalej 50 zł."
  Coś tu nie gra ... ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I to nawet mocno;)
   Dzięki za zwrócenie uwagi.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...