czwartek, 2 lipca 2015

4,50% Na lato czyli powrót najlepszej lokaty na rynku w Expander


Ładnie nam się zaczyna druga połowa roku. Po nieoczekiwanej lokacie słonecznej w Getin nową lokatę na lato przygotowała także firma Expader. Czyli jeszcze nie jest tak źle jak się wydawało po informacji o przejęciu Meritum oraz Expandera.

Expanderowskie lokaty były już nieraz omawiane na FpG. Zawsze były to rarytasy wśród lokat i każdy wiedział, że tak naprawdę to lokaty oferowane przez Meritum. W końcu pojawiały się w bankowości internetowej gdańskiego banku.

Tymczasem w tym roku Alior przejął Meritum, zaś Expandera ma przejąć Aviva. Wydawało się zatem, że o starych dobrych lokatach w firmie doradczej można już zapomnieć. Aż tu nagle dostaliśmy info, że znów można założyć porządną lokatę bo na 4,50%:)


Te 4,50% jest dziś zdecydowanie liderem na rynku lokat i nie wymaga żadnych absurdalnych warunków jakie żąda np. Nike na swojej lokacie diamentowej.  Widzimy zresztą na powyższej reklamie miłe hasło: bez dodatkowych produktów.

A skoro bez zbędnych dodatków to warto zakładać, nawet jeśli jest tylko na 1 miesiąc. Podobnie zresztą było w poprzedniej wiosennej ofercie opisanej tutaj. Oprocentowanie się nie zmieniło, ale inne są teraz kwoty jakie można lokować.

Zamiast 30.000 zł tym razem Expander pozwala zdeponować od kwoty 10.000 zł. Mając jedna a uwadze fakt, że to lokata jednorazowa, bo przeznaczona tylko dla nowych klientów, warto tutaj dać maksymalną kwotę, a ta wynosi 40.000 zł.

Tutaj założysz najlepszą na rynku lokatę Expandera na 4,50%.

Tą ofertą  Expander pobił dotychczasowego lidera czyli Avivę która oferuje gwarantowany zysk 4,40% "jak na lokacie". Jest to bowiem tak naprawdę polisolokata, do której niedawno dołączono dodatkowy bonus w postaci kilku darmowych ubezpieczeń co omawiałem szczegółowo tutaj.

Link do konkurencyjnej stawki 4,40% w Aviva Centrum Finansów.

8 komentarzy:

 1. dziś zdecydowanie liderem na rynku lokat i nie wymaga żadnych absurdalnych warunków
  _________
  Jedynym absurdalnym warunkiem jest wizyta w oddziale, czyli lokata dla kilkunastu (kilkudziesięciu) procent społeczeństwa, bo kto zdrowo myślący będzie jechał kilkadziesiąt, czasami kilkaset kilometrów do najbliższego oddziału...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Drugi absurd to taki, że małżonek ani dzieci nie mogą założyć takiej lokaty

   Usuń
 2. 4,5% to fajna oferta. Ledwom wypełniła to cóś a pani z expandera natychmiast wykonała do mnie telefon i umówiła z umyślnym. Jutro przelew i pozamiatane na miech.
  Jedno co mnie denerwuje to po kiego ciągają klientów w taki upał do Expandera, każą wypełnić 2 bumagi i podpisać się pod świstkami mając do dyspozycji internet? Zawracanie głowy i zbędna biurokracja myślę sobie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Warta sie schylic gdy niewiele czasu/pieniedzy to kosztuje.
  U mnie we Wroclawiu spotkanie trwalo ok 20min, bez nagabywania.
  Pozytyw dla Expandera i doradcy!

  OdpowiedzUsuń
 4. 53 PLN więcej niż na lokacie z II ligi-rewelacja!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Oprocentowanie w BIZ Banku drastycznie spadło : rachunek oszczędnościowy z 2.9 na 2.15%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale chyba tylko dla nowych.Ja nie mam informacji o zmianie oprocentowania mojego rachunku ..

   Usuń
 6. A może już czas wycofywać pieniądze z banków? Kiedy pani premier nie pytana mówi, że polskim finansom nic nie grozi ja rozumiem to zupełnie na odwrót. Model grecki! A może się mylę?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...