piątek, 31 lipca 2015

20 euro do odbioru w promocji Najtańszy kantor w mieście w BZ WBK


Latem częściej niż w dowolnej innej porze roku interesujemy się kontami nie tylko w złotówkach, ale także w walucie obcej, szczególnie w euro. Nic dziwnego w końcu to w tej porze roku podróżujemy najwięcej za granicę.

Niedawno prezentowałem popularne konto walutowe w Smart Banku. Od niedawna promocja takiego konta trwa także w BZ WBK, gdzie przy okazji do zgarnięcia jest 20 euro, czyli ponad 80 zł.

Kto może z tego skorzystać? Jest okres karencji czy mówiąc po ludzku bankowej odsiadki? Na szczęście nie ma, WBK zmienił niedawno swoje wymagania i teraz ofertę kieruje do każdego, kto nie miał tutaj konta na dzień 23 lipca 2015:)A skoro tak, to warto się tym zainteresować. Promocja nosi nazwę Najtańszy kantor w mieście i można do niej przystąpić do końca wakacji czyli do 31 sierpnia 2015, korzystając z dedykowanej strony do założenia konta.

Promocja będzie trwać o miesiąc dłużej a więc do 30 września 2015. Do tego dnia należy spełnić niewygórowane warunki, by otrzymać 20 euro. Jakie one są?

W zasadzie po otwarciu konta kluczowe są dwa warunki:
 • należy uruchomić dostęp do platformy e-FX
 • dokonać płatności kartą na 300 zł
Cóż to jest owa Platforma e-FX? Jest to usługa wymiany walut dostępna w bankowości BZWBK24 w pasku menu obok przelewów. Warto tutaj nadmienić, że usługa jest bezpłatna, a nawet transakcje wymiany walut są bezpłatne.

Zdaniem Banku Zachodniego na koncie mamy znacznie korzystniejszy kurs wymiany walut. To zapewnienie warto będzie zweryfikować, gdyż banki są skore do przechwałek, które rzadko kiedy są prawdziwe. 

Link do założenia konta walutowego z premią 20 euro dla chętnych.

Jakby nie było warunek do zgarnięcia 20 euro wymaga jedynie uruchomienia dostępu do platformy e-FX a nie korzystania z niej. Owa premia jest zwolniona z podatku, więc przyda się pewnie każdemu.

Regulamin promocji Najtańszy kantor w mieście dla zainteresowanych.

4 komentarze:

 1. Mam w WBK konto ale nie mama karty do niego jestem wykluczony z proocji :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za takie bezpłatne usługi. 1 EURO kosztuje u nich dziś 4,30, a w kantorze mogę kupić za 4,15.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czyli jak zwykle Alior Kanto wygrywa. Dzisiaj można było kupić EUR w po 4,1534 - 4,1614 w zależności od pory dnia, a sprzedać odpowiednio po 4,1279 - 4,1411.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy są jakieś opłaty za pakiet kont???

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...