środa, 15 lipca 2015

200 zł bonusu w nowej akcji konta active Eurobanku


Dziś wyjątkowo w skrócie, ze względu na wakacyjną absencję. W komentarzach do wczorajszego artykułu pytacie o najnowszą propozycję Eurobanku na grouponie, w której do zgarnięcia jest 200 zł.

Eurobank do niedawna nie promował swoich kont, od tego roku jednak zaczyna coraz bardziej się reklamować swoje konto. Tym razem do swojej dobrej oferty lokat, omawianej już dwukrotnie na tym blogu dorzuca bonus za założenie konta.

Akcja promocyjna potrwa tym razem do dnia 28 lipca, chociaż bank zastrzega sobie, że może się skończyć wcześniej. Dzieję się tak dlatego, że liczba kuponów jest ograniczona tylko do 3000.


Z promocji są wykluczone osoby, które przez 12 miesięcy miały jakieś konto w Eurobanku. A więc okazuje się, że bank nie jest tak pobłażliwy jak inne banki, które coraz bardziej skracają okres karencji.Co trzeba zrobić?
- Po pierwsze kupić kupon za 5 zł, więc realnie do zgarnięcia jest 195 zł. 
- Formularz można wypełniać do 2 sierpnia
- Następnie konto należy założyć do 16 sierpnia
- Ostatni ważny termin to 31 sierpnia, do tego dnia należy pobrać i aktywować aplikację mobilną oraz raz zalogować się do sekcji Moje Finanse.

Owe reklamowane 200 zł zostały podzielone na cztery nagrody po 50 zł i tak: 

1. Pierwszy bonus 50 zł na start

Spełnić powyższe cztery warunki w podanych terminach. Wypłatę bank gwarantuje do 15 września 2015.

2. Kolejne 50 zł * 3
W kolejnych trzech miesiącach należy zasilić konto na kwotę 1500 zł oraz wydać kartą minimum 400 zł. 

Jak widać minimalny wymóg płatności kartą jest dość duży. Można to sobie jednak częściowo odbić biorąc udział w programie Rodzina i Przyjaciele, w którym mamy 5% cashback na rozrywkę, sport i rekreację.

Tutaj założysz konto w Eurobanku na grouponie z premią 200 zł.

Akcja promocyjna potrwa do końca roku.

Szczegóły promocji konto z bonusem na groupon.

15 komentarzy:

 1. Czy promocję tę można łączyć z założeniem lokaty na 4%, 5% ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można - potwierdzone przy zakładaniu konta. Tylko trzeba się przespacerować do placówki (nie ma innej opcji założenia lokaty).

   Usuń
 2. Oj rzeczywiście skrót :( resztę dopowiemy sobie sami a TY wypoczywaj

  OdpowiedzUsuń
 3. Puki co haczyków nie znalazłem zakupiłem już wczoraj 2 grupony i dzisiaj zakładam konto

  OdpowiedzUsuń
 4. Miłego wypoczynku @Polcan. Jakoś chyba damy radę;)
  Odpocznij i czekamy na nowe wpisy po urlopie.
  Sławek

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy komuś już założyli konto w w eurobanku? mój wniosek jest już trzeci dzień weryfikowany. Coś tu zaczyna powoli śmierdzieć , przypomina mi się sytuacja z PLUS BANKU z zakładaniem lokat kiedy nie dali rady przerobić wniosków i wszystko trwało w nieskończoność, Bank za bałagan w systemie zapłacił wyciekiem danych i oby tutaj nie było podobnie

  OdpowiedzUsuń
 6. Konto założone.
  Do konta dodatkowo są dwie lokaty 10000 na 4% i 40000 na 3% oprocentowanie stałe na 3 miesiące. Lokata odnowi się na kolejne 3 miesiące 10000 na 5% i 40000 na 4% po warunkiem przelewu wynagrodzenia min 500zł w pierwszych 3 miesiącach w sumie 50000 przez pół roku ma tutaj bardzo dobre porcent.

  OdpowiedzUsuń
 7. nie podoba mi sie ze nasze dane mamy wpisywac w stronie http://konto-eurobank.pl/groupon/ protokolem nieszyfrowanym... jak na bank to raczej niezla wtopa zeby nie dbac o bezpieczenstwo danych swoich przyszlch klientow...

  OdpowiedzUsuń
 8. Do wykorzystania kod polecenia w Programie poleceń Rodzina i Przyjaciele – 565473166.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Bonusy już zaczynają spływać . Już dostałem drugi:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Wlasnie dowiedziałem się, że zapłaciłem 9zł za prowadzenie rachunku który założyłem na początku sierpnia. Kwotę 9zł naliczono 30.09 za miesiac sierpień, ponieważ nie było wpływu 1500zł. Myślałem, ze nie jest brany pierwszy niepełny miesiąc prowadzenia rachunku ;/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też to przeżyłem, konto założyłem 22 listopada parę lat temu, a mimo to bank naliczył opłatę.
   Natychmiast napisałem reklamację, którą ze względu na nowego klienta anulowano. Od tej pory nie było z tym bankiem nigdy żadnego problemu.

   Usuń
  2. Też już złożyłem reklamację informując bank, iż formuła regulaminu w mojej ocenie jest błędnie stworzona a tym samym doprowadziła mnie jako nowego klienta do błędnej jej interpretacji. Tym samym zawnioskowałem o anulowanie tej opłaty w trosce o dobre zdanie o banku jako nowy klient :)

   Usuń
  3. Potrafią człowieka wkurzyć na samym początku .Z kartą może być podobnie . Ja wyrobiłem limit w pierwszym miesiącu, żeby się nie denerwować i pisać reklamacji

   Usuń
  4. Anonimowy z 13 października:
   w każdym miesiącu musisz:
   po zawarciu z Bankiem Umowy spełnić łącznie poniższe warunki:
   1) zapewnić wpływ na Konto o łącznej wartości co najmniej 1500 zł oraz
   2) dokonać Transakcji bezgotówkowych Kartą debetową na kwotę minimum 400 PLN.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...