piątek, 22 grudnia 2017

250 zł premii i zwolnienie z opłat za nietypowe założenie konta w Eurobanku


Jak było do przewidzenia pierwsza oferta konta z premią BZ WBK omówiona we wtorek szybko się skończyła. Nie sądzę jednak by przed czasem skończyła się inna promocja konta z premią, która ma potrwać do końca roku.

Mowa o możliwości zgarnięcia 250 zł za nietypowe otwarcie konta w Eurobanku. Jak zwykle dotyczy to dwóch kont Active lub Prestige przy czym bank w ramach promocji zwalnia z opłat za konto oraz kartę przez rok.

Premia przysługuje, jeśli zaczniemy od... zakupów w Media Ekspert

A konta w standardzie tanie nie są. Active kosztuje 9 zł, zaś Prestige nawet 21 zł, łatwo jednak uniknąć tych opłat. W pierwszym przypadku wystarczy przelew na kwotę 1500 zł zaś w drugim 4000 zł by kłopot był z głowy. Karty zaś w obu przypadkach kosztują 4,90 zł. W tej promocji bank jednak zwalnia z tej konieczności.

Plusem Eurobanku jest stała definicja nowego klienta. Jak zwykle u czerwonych nowy to taki co nie miał tutaj konta przez 12 miesięcy, więc wisienkowicze mogą zgarniać premie, zamykać konto i czekać rok na kolejną promocję tak jak w Optimie.

Jak zatem zgarnąć premię? Warunki nie są zbyt trudne, ale są bardzo nietypowe biorąc pod uwagę inne promocje. Wymagają jednak zrobienie zakupów na minimum 50 zł w Media Ekspert, a następnie wpisania numeru paragonu lub faktury pod dedykowanym linkiem.


Jak zgarnąć 250 zł
Mamy zatem odwrotne warunki niż dotąd. Do tej pory zwykle zakładaliśmy konto, a potem dopiero spełnialiśmy warunki. Tutaj zaczynamy od zakupów, zgłaszamy udział do końca roku, a następnie otwieramy konto do 15 stycznia 2018 co widać na powyższym harmonogramie.

Po tych wstępnych czynnościach wystarczy robić zakupy kartą na minimum 100 zł, przy czym wymagane są minimum 3 płatności, a nie jedna na stówę co bez wątpienia byłoby wygodniejsze. Dostaniemy za to 50 zł zwrotu na miesiąc, a skoro obowiązywać to będzie przez 5 miesięcy w efekcie zgarniamy tytułowe 250 zł.

Uwaga na wypłaty z bankomatu poniżej 100 zł koszt aż 1,90 zł :(

Dodatkowo można zgarnąć jeszcze 50 zł do wykorzystania w formie kodu rabatowego do Media Ekspert, ale tutaj warunek już jest dużo trudniejszy. Trzeba bowiem wydać znacznie większą kwotę bo aż 750 zł.

Słowem tak WBK jak Eurobank mają w grudniu fajne promocje, niestety w obu bankach warto mieć konta na stałe ze względu na inne korzyści. WBK daje 3%, zaś Eurobank darmowy limit, który niemal z definicji zwalnia z opłat nawet za konto Prestige.

Zbliżający się koniec roku przyniesie nam zakończenie wielu innych fajnych promocji. Obok opisanej wyżej 31 grudnia 2017 skończą się także:
Niektóre promocję jak akcje specjalne w Paribas kończą się nawet dziś. Wszystkie jak zwykle zebrane są w zakładce Nie przegap, gdzie znajdziecie skrót wymagań i link do artykułu ze szczegółami. Kto wie czy w 2018 będą jeszcze tak dobre promocje czy też banki znów będą przykręcać śrubę...

Aktualizacja:
Niestety już dziś czyli 22 grudnia 2017 zakończyła się promocja lokaty bezkarnej z bonusem. 9 dni przed czasem...

Regulamin akcji Eurobanku konto z Media Ekspert

11 komentarzy:

 1. I jak normalny, zabiegany człowiek ma to wszystko ogarnąć dla marnych ochłapów? Nie warta skórka za wyprawkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy 750 zł trzeba wydać w media expert . Czy może być też w dowolnym sklepie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Media Ekspert, to z nimi jest organizowana ta akcja.

   Usuń
 3. A tymczasem na BTC zjazd z 18 tys. do 13 tys. USD.

  http://www.rp.pl/Finanse/171229604-Silne-wstrzasy-na-rynku-kryptowalut-Spada-kurs-bitcoina.html

  Mam nadzieję, że nikt się w to nie pakował na górce.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kilka dni temu anonimowy zachwalał tutaj Bitcoina, ale przestrzegałem, by się w to nie pakować.

   Usuń
 4. IB startuje z tylko teraz na 1-m 3%, ale to juz za pozno na przelewy z innych bankow i dopiero 27 bedzie mozna zasilic z zewnatrz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, opcja dla osób, które mają szybkie przelewy za darmo lub blisko do oddziału by zasilić lokatę.

   Usuń
  2. albo dla takich co wczoraj otworzyli u niebieskich 'Wielki Potwór' na 2.75%

   Usuń
  3. Ale nie z kazdego banku wykonasz szybkie przelewy, z Optimy, nie da rady, zreszta ograniczone to czesto jest kwotowo.

   Usuń
  4. @Anonimowy 14:43
   Pod warunkiem, że zgodzą się na stratę zysków z 'potwora' za jeden lub dwa dni.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...