wtorek, 19 grudnia 2017

100 zł do Allegro w promocji Zyskaj z Kontem jakie Chcę w WBK


W bankach da się zauważyć tendencję badania naiwności klienta. Najpierw oferuje się mu średnią ofertę, którą najczęściej krytykuję na blogu, ale po dłuższym czasie wstępnego testowania pojawia się coś naprawdę godnego uwagi.

W Idea bank na lokatach jest tak od dawna, ostatnio jednak uwidoczniło się to na nowych kontach w Alior bank i WBK. Najpierw były kiepskie oferty Konta jakie chcę oraz Konta jakże osobistego, dziś oba te konta podrasowano i stały się ciekawe.

Wersje testowe zachwalały możliwość ich modyfikowania. Co nam jednak po modyfikacji, skoro żadna z możliwych kombinacji nie przynosiły zysków. Od momentu gdy alior dodał istotną nowość w postaci 3% na KO Konto jakże osobiste stało się hitem.

Nareszcie jakiś rozsądny bonus do konta
Podobnie zrobił WBK. We wrześniu pojawiło się tutaj nijakie Konto jakie chcę omówione szczegółowo w artykule Konto jakiego Nie chcę. Jakkolwiek byśmy go nie dobierali zawsze wychodził bubel. Od grudnia jednak bank Zachodni do konta jakie chcę dodaje 100 zł na zakupy na Allegro, a to już całkowicie zmienia postać rzeczy:)

Tutaj założysz konto jakie chcę i zgarniesz 100 zł do Allegro

Aktualizacja: 
dostałem informację, że link będzie aktywny tylko do godziny 13:00 w czwartek 21 grudnia

Powyższy link gwarantujący udział w premii będzie aktywny bardzo krótko, bo tylko tylko do 22 grudnia 2017. Ograniczone jest także grono odbiorców, bowiem bank przeznaczył zaledwie 1000 sztuk nagród za otwarcie konta.

O dziwo definicja nowego klienta jest bardzo fajna. Nie ma jakiegoś szczególnego okresu karencji, wystarczy że na dzień 1 grudnia 2017 nie posiadamy konta w WBK i już można wracać po stówkę do Allegro.


Warunki zdobycia stówki są jak zwykle banalne co widać na powyższym harmonogramie. Do końca roku należy zrobić przelew na 500 zł oraz zalogować się do bankowości. To wszystko.

Tej rzekomej opłaty warto uniknąć

Na koniec warto podkreślić jak uniknąć opłaty, do której bank niejako zachęca na poniższym wniosku. Już w pierwszym kroku bank informuje, że opłata za kartę wynosi 3 zł. Tak naprawdę do wyboru mamy 3 opcje:
  • sztywna opłata 3 zł za kartę (najgorsza opcja)
  • 0 zł przy wykonaniu 5 płatności na dowolną kwotę
  • 0 zł przy wykonaniu transakcji na 500 zł (mało rozsądne)
Dziwi skrajność wymagań. Opcja 1 jest bezsensu bo płacimy za nic. Opcja 3 jest mało rozsądna, bo wydanie takiej kwoty w T-mobile daje 25 zł zysku. Jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest opcja druga.

Tutaj założysz konto jakie chcę i zgarniesz 100 zł do Allegro

Na dobrą sprawę można sobie jednak podarować tą kartę, bowiem nie jest wymagana do zgarnięcia premii. Sam nie posiadam karty w WBK, bo do niczego nie jest potrzebna skoro nie daje zwrotu za zakupy.

Regulamin mówi wyraźnie, że to pierwsza edycja, więc bank już planuje kolejne na nowy rok. Może zatem 2018 nie będzie taki fatalny na jaki się zapowiada...

Regulamin promocji Zyskaj z kontem jakie chcę - edycja I

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...