wtorek, 5 grudnia 2017

Kumulacja promocji z 5% cashback czyli do 1060 zł w Tmobile za kartę


Byłem niedawno w podróży z kumpelą, która czyta bloga chociaż raczej okazjonalnie. Zdziwiła się niepomiernie, gdy zauważyła, że płacę kartą T-mobile. Przecież od maja nie ma już 5% zwrotu, to po co płacisz tą kartą? zapytała zdziwiona.

Gdy wyjaśniłem jej, że dalej jest zwrot i od maja warunki owszem zmieniły się, ale moim zdaniem na lepsze, po powrocie do chaty pierwsze co zrobiła to wyrobiła sobie nową kartę. I jak się dowiedziałem ma ona jeszcze więcej bonusów niż jej powiedziałem.

Nie tylko dalej się to opłaci, od teraz premie są tu większe:)
W zasadzie korzyść była obopólna. Dzięki mnie zmieniła konto z Freemium na Premium, dzięki czemu premia z 5% cashback za dowolne płatności jest większa. Zamiast 180 zł dostać można wszak w ten sposób 300 zł rocznie całkowicie bezproblemowo.

Tutaj założysz konto Premium dla 300 zł z 5% cashback na wszystko

Kumpela przeoczyła jakoś moje wpisy na temat kluczowej możliwości zamiany karty debetowej kartą kredytową. Dla przypomnienia T-mobile dość nieoczekiwanie traktuje płatności kredytówką jako warunek zwrotu na konto ror. Zaś my nie musimy dbać, by były środki na koncie dla codziennych zakupów. Wystarczy że oddamy w terminie kasę by nie płacić za kredyt ani złotówki:)

Rozentuzjazmowana kumpela potwierdziła, że tak to właśnie działa, ale wyrobiła sobie jednak inną kartę niż ta którą używam. I bardzo dobrze, bo dzięki niej ma szansę na dodatkowe 560 zł. Z ciekawości sprawdziłem to i co się okazało? Okazało się, że zbytnio się pośpieszyła bo właśnie ruszyła dodatkowa promocja z ekstra 200 zł:)2. Nowość: 200 zł do empik.com
Od 1 grudnia 2017 czyli od piątku mamy tutaj nową promocję z możliwością zgarnięcia 200 zł do empiku. Warunek jest jeden: trzeba wypełnić wniosek w internecie i nie posiadać karty T-mobile od 90 dni.

Tutaj wyrobisz sobie kartę kredytową w T-mobile dla 200 zł 

Nowa promocja potrwa do 31 stycznia 2018. Warto jednak pamiętać, że w kolejnym miesiącu po podpisaniu umowy o kartę, a więc w styczniu lub lutym, trzeba wydać łącznie 750 zł. 


3. 560 zł za transakcje gotówkowe za granicą
Co ciekawe można połączyć powyższą promocję z kartą Mastercard Travel, która daje dodatkowo 100 zł zwrotu miesięcznie, ale maksymalnie 560 zł rocznie. Jest jednak ograniczenie: muszą to być transakcje bezgotówkowe za granicą.

Tutaj wyrobisz sobie kartę Mastercard Travel dla potrójnej promocji

Jest jeszcze jeden warunek: muszą to być płatności o równowartości powyżej 50 zł. Nie jest to więc jakaś super oferta, nie każdy bowiem podróżuje za granicę. Może się jednak przydać niejednemu do podkręcenia zysków z dwu poprzednich punktów.

Wydanie karty jest za darmo
Podsumowując trudno nie powiedzieć WOW. Karta kredytowa w T-mobile cieszy samym faktem darmowej kasy, która nie blokuje środków na ror. Pracują one cały czas na KO i muszą tam pracować, bo raz w miesiącu musimy spłacić kartę by była ona całkowicie za darmo.

Dodatkowo ta karta daje 5% cashback przy wydawaniu 500 zł miesięcznie. Tak jest od dawien dawna i przez to konto w T-mobile to w zasadzie moje główne konto. Teraz jednak można dodatkowo zarobić na tej karcie na dwa sposoby. Nic tylko korzystać:)

1. Regulamin promocji 200 zł do  empik z kartą T-mobile
2. Regulamin promocji Cashback 560 zł dla transakcji bezgotówkowych za granicą

8 komentarzy:

 1. Już pisałem kiedyś, że nie trzeba mieć KK do konta, żeby mieć zwrot. Wystarczy limit w koncie i też jest. Albo limit 30zł/rok (to praktycznie trochę ponad jednomiesięczny zwrot więc prawie 11 miesięcy mamy po 25zł), albo jest darmowy przez pierwszy rok dla klientów T-mobile (ja tam mam).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale limit w TMUB nie jest zbyt korzystny tak jak w Millennium czy Eurobanku, gdzie korzystanie z niego jest całkowicie darmowe.
   Na dobrą sprawę można mieć tutaj dowolny produkt kredytowo-pożyczkowy. Spośród nich karta kredytowa jest zdecydowanie najlepsza. Wydanie jest za darmo, a co więcej jest to seria bonusów, których nie daje limit. Chyba że coś przeoczyłem z tym limitem...

   Usuń
  2. Po terminie ważności darmowej kk (ja mam ją darmo przez 2 lata) warto zmienić na limit w koncie. Koszt wznowienia kk 70 zł, limit w koncie 30 zł.

   Usuń
 2. Nie miałem nigdy karty kredytowej. Pytanie o wadach posiadania karty, np. czy opłata roczna w T-mobile za kartę chyba nie do uniknięcia przy wydatkach rocznie poniżej 700zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydanie karty jest na szczęście darmowe. Dopiero jej wznowienie po roku kosztuje 35/70 zł. Dodałem stosowny fragment w formie screena.

   Usuń
 3. A niby w jakiej walucie miałyby być te zagraniczne zakupy, żeby opłaty i chore kursy nie zjadły więcej niż może dać ten zwrot 5%?

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo prawdopodobne że niedługo banki przestaną być tak hojne w cashbackach. Najnowsze wieści z posiedzenia rady polityki pieniężnej sa takie że obniżają stopę oprocentowania rezerwy obowiązkowej. Czyli z banków odpłynie jakieś pół mld PLN. Gdzieś to banki będą sobie odbijać. Najpewniej na oprocentowaniu lokat, promocjach, opłatach, kartach itd...

  OdpowiedzUsuń
 5. Na czym polega automatyczna spłata kwoty zadłużenia dla KK. Czy określam jej datę spłaty. Czy jest dostępna normalna KK T-mobile bez dodatkowych nazw. Jak można zdobyć spokój w obsłudze KK.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...