czwartek, 7 grudnia 2017

Do 20% rabatu w sieci Carrefour w promocji Udane święta to u nas tradycja


W przeciwieństwie do poprzednich lat w tym roku banki Mikołaja totalnie zawaliły. Po obniżkach na lokatach w Idea bank podobny 'prezent' zafundował nam Nest bank, co już czytelnicy zauważyli w komentarzach.

Na szczęście sklepy przygotowały lepszego Mikołaja. Przed nami gorący okres świątecznych zakupów, więc warto korzystać z okazji jakie są dostępne. Jedną z najpopularniejszych jest akcja Udane święta to u nas tradycja.Akcja trwa od Mikołaja do Wigilii czyli w najgorętszym okresie szaleństwa zakupowego. Oczywiście tu nie ma absurdów bankowych związanych z definicją nowego klienta. Warunek jest jeden, płatność musi być kartą Visa.

Tutaj robi się mały problem, bowiem banki zwykle oferują karty MasterCard. Sprawdziłem swoje i z MasterCarda jest moja karta główna czyli T-mobile, a także poboczne czyli PKO i Getin

Na szczęście w portfelu znalazłem tylko jedną kartę Visa. Takową oferuje Millennium, gdzie do 20 grudnia potrwa jeszcze akcja z premią do 150 zł na start, bonus można zdobyć bardzo łatwo, co opisałem w osobnym wpisie tutaj. Wystarczy wszak jeden przelew i jedna płatność:)

Tutaj zgarniesz 150 zł za konto w Millennium z kartą Visa

Kartę Visa daje też Inteligo, gdzie do zgarnięcia jest mniej bo 100 zł, ale też zgarnąć stówkę można bez problemu. To konto jednak należy założyć z polecenia, zaś promocja potrwa dłużej bo do 29 stycznia 2018. Szczegóły jak i namiary na kod polecający znajdziecie w tym wpisie.Jeżeli zaś macie w portfelu kartę Visa, a do Carrefour niezbyt daleko możecie skorzystać z najnowszej promocji. Jak widzimy na powyższym screenie zakupy należy zrobić między 6-24 grudnia. Uprawni nas to do jednorazowego e-Kuponu z maksymalnie 20% rabatem na kolejne zakupy.

Tabela z wartością e-kuponów

Uzyskany kupon można wykorzystać do 7 stycznia 2018. Do tej pory nie zwracałem uwagi na promocje Carrefour, bo nie mam tego marketu w pobliżu. Raz w tygodniu dojeżdżam jednak do pracy i mijam ten market nie będzie więc problemu.

Czytelnicy ostatnio dużo narzekają na inflację. Z inflacją jest podobnie jak z lokatami. Można mówić, że średnia lokat jest w okolicach 1,50% i takowe zakładać, ale sprytniejsi wyłapują okazje i zakładają lokaty ze stawkami dwa razy większymi.

Podobnie ma się rzecz z inflacją. Można mówić, że wynosi 2,50% ale przecież istnieje wiele programów lojalnościowych, zwrotów za zakupy, promocji, rabatów i innych sposobów na dodatkowe zyski, które znacząco potrafią obniżyć inflację. A o to właśnie chodzi.

1. Regulamin Promocji Świąteczna promocja Visa
2. Udane święta to u nas tradycja

3 komentarze:

 1. Polcan ty tylko 1 dzięń tygodniowo pracujesz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raz w tygodniu dojeżdżam w dalsze miejsce mijając po drodze Carrefour, bo to innego rodzaju praca. W pozostałe dni do pracy mam rzut beretem.

   Usuń
 2. parę uwag:
  1) pierwszą płatność można zrobić zbliżeniowo, ale drugiej (tej z kuponem) już nie można!!! Tak wynika z regulaminu promocji. Uwaga na tę minę!
  2) Katalog, z którego można wybrać produkty jest mocno ograniczony - to głównie ozdoby choinkowe, trochę jedzenia i słodyczy
  3) Najlepiej trzymać się dolnej granicy widełek, czyli np. 100 zł, a nie 150 czy 199 zł, ponieważ te 20% można wyciągnąć tylko w takim przypadku, np. bon dla przedziału 100-199 zł, to 20 zł, a więc 20%, przy zakupach za 100 zł, ale już tylko 10% przy zakupach za 199 zł.
  4) Eurobank ma jeszcze wizę do wyboru, i chyba była ostatnio jakaś promocja z MediaMarkt

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...