niedziela, 21 stycznia 2018

300 zł za przelewy do zgarnięcia w promocji Mobilna Premia 2 w Paribas


Jak zwiększyć zyski z promocji bankowych? Nie da się przecież zakładać n-tego konta, które wymaga płatności kartą na określoną kwotę. W końcu wydajemy ograniczoną kwotę w ciągu jednego miesiąca.

Na szczęście jest łatwy sposób na zwiększenie zysków bez płacenia kartą. Taką możliwość daje Paribas, który znów premiuje przelewy. Łatwo zatem zgarnąć 300 zł bez wydawania dodatkowej kasy, którą zgarniamy w innych bankach.


Do zgarnięcia jest 25 zł na miesiąc, promocja jest więc podobna do znanego 5% cashback w T-mobile. Tyle że w klonie Aliora musimy wydawać w tym celu 500 zł kartą, tutaj zaś wystarczy 25 przelewów by zgarnąć kolejne 300 zł w skali roku.

Kto może brać w tym udział? Bank znów zaostrzył nieco wymagania dla nowych klientów. W drugiej edycji promocji wymagana jest 3 letnia przerwa, nie ma jednak sztywnej daty. 3 lata dotyczą bowiem momentu złożenia wniosku o konto.

Tutaj założysz konto gwarantujące 300 zwrotu za przelewy mobilne

Oferta ma potrwać do 31 marca 2018 jest więc dużo czasu na skorzystanie z promocji. Wiadomo jednak, że im wcześniej je założymy tym łatwiej może być zgarnąć premię o czym niżej.

W jaki dokładnie sposób można zgarnąć 300 zł robiąc przelewy opisywałem już szczegółowo w artykule Jak podkręcić zyski na przelewach do WBK z 3%. Tutaj przypomnę zatem w skrócie, że chodzi o przelewy dokonywane z aplikacji mobilnej w wysokości co najmniej 5 złotych.Za wykonanie jednego przelewu bank zapłaci złotówkę co przypomina popularną promocję jaką kiedyś BOŚ. Reguła jest taka sama muszą to być konta o różnych numerach. Wówczas wykorzystywałem do tego celu liczne konta w Eurobanku, teraz można wykorzystać nasze liczne konta w WBK.

Płatności dotyczą aplikacji GOmobile czyli aplikacji jaką ma Paribas dla swoich klientów. Wymagania tej aplikacji to posiadanie urządzenia z systemem android w wersji minimum 5.0 lub iOS.


Bank pozwala także zgarniać premię w inny sposób. Używać można płatności z Android Pay pozwalający na płatności telefonem w sklepach co wymaga posiadania telefonu w wbudowanym NFC, lub w niektórych aplikacjach mobilnych, które honorują tego typu płatności.

Sposób pierwszy czyli przelewy wydaje się jednak najbardziej optymalny dla wisienkowiczów. Zrobić przelew nie jest trudno a przecież i tak każdy z nas robi ich wiele w miesiącu, więc na dobrą sprawę jest to premia za darmo.

Tutaj założysz konto gwarantujące 300 zwrotu za płatności mobilne

Smaku promocji dodaje fakt, że samo konto w Paribasie jest darmowe. Za darmo jest prowadzenie konta jak i karta, chociaż plastik jest tutaj zbyteczny. Tym bardziej, że darmowe są wypłaty tylko z bankomatów banku oraz Planet Cash.


Niestety nie każdy wisienkowicz może skorzystać z tej promocji. Paribas zabrania posiadania konta 3 lata wstecz i dotyczy to nie tylko konta w Paribasie ale także w byłym BGŻ, gdzie zgarnialiśmy premię za przelewy...

5 komentarzy:

 1. rozumiem, że posiadacz konta w bgzoptima nie może wziać udziału w tej promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może. Od samego początku Paribas wyklucza tylko posiadaczy konta w dawnym BGŻ, ale nie dotyczy to BGŻOptimy.

   Usuń
 2. ooo, super :)
  to jeszcze pytanko o warunki.
  Wynagrodzenie za pracę - wystarczy przelew z innego swojego konta z odpowiednim tytułem?
  "2 transakcji płatniczych na rachunki płatnicze przedsiębiorców wskazanych w regulaminie" opłata za przedszkole oraz za obiady dziecka do szkoł, załatwią temat ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Pamiętacie kiedy zamykaliśmy konta w BGŻ? Do fuzji z Paribasem doszło jakoś w kwietniu 2015, więc musiało to być przed tym terminem...

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...