poniedziałek, 2 września 2019

100 zl za konto przekorzystne z KO na 3% przez pół roku


Już na początku roku szkolnego powraca bez wątpienia najlepsza oferta wakacyjna. Mowa rzecz jasna o koncie Pekao, które zapewnia nie tylko 3% przez pół roku, ale także niezwykle łatwą stówkę na start.

Po powrocie z wakacji założyłem sobie wreszcie konto w Pekao i tutaj spotkała mnie miła niespodzianka. Według konsultantki z KO możliwa jest... nieograniczona ilość darmowych przelewów. Tego nie ma w żadnym banku.Nowa promocja znów potrwa równiutko miesiąc. Kto może z tego skorzystać? Regulamin podaje dość dziwne ograniczenie czasowe jest tutaj bowiem zapis: brak konta w terminie od 1 lipca 2018 do 31 sierpnia 2019. Innymi słowy karencja wynosi 14 miesięcy.

Tutaj zgarniesz 100 zł i założysz konto na 3% w Pekao

Promocja ma potrwać do końca wakacji czyli 30 września 2019. Oferta znów jest limitowana, ale limit ten wynosi 10 tysięcy sztuk, wszystko wskazuje więc na to, że powyższy link promocyjny znów będzie czynny przez cały miesiąc.Co trzeba zrobić tym razem by zgarnąć 100 zł?
Premię podzielono na dwie części tak jak to zrobił opisany w poprzednim wpisie Paribas.
Warunki są jednak o wiele prostsze aniżeli wymają Francuzi. 

100 zł za banalne warunki we wrześniu
Pierwszą stówkę można zgarnąć spełniając łatwiejsze warunki niż daje Millennium. Wystarczy bowiem:
 • przelew na 500 zł 
 • jedna płatność kartą na dowolną kwotę kartą lub apką Peopay
Te banalne warunki wystarczy spełnić we wrześniu. Bank nie uznaje wpłaty kasy w kasie banku, musi bo być przelew z zewnątrz. Nagrodę 100 zł dostaniemy bardzo szybko bo już w terminie 45 dni od upływu okresu przystąpienia do promocji.
3% na koncie oszczędnościowym przez 6 miesięcy
A wspomniane konto gwarantuje nam fajną stawkę przez 180 dni. Przez cały okres trwania promocji będzie więc okazja korzystania z najwyższej dziś stawki na rynku. Jedyny minus to ograniczenie kwotowe do 30.000 zł, ale to i tak więcej niż pozwala Alior.

Tutaj zgarniesz 100 zł i założysz konto na 3% w Pekao 

Jak wspomniałem na początku KO oferuje nieograniczoną ilość wypłat, jest jednak jedno ale. Nie można używać do tego zwykłej strony Pekao, lecz jej wersji mobilnej. Promocja kończy się z końcem września i nie wiadomo czy bank przedłuży ją o kolejny kwartał.

Na koniec warto dodać, że konto w Pekao też daje możliwość darmowego przewalutowania o którym pisałem niedawno. Tutaj zdecydowałem się skorzystać z oferty aliorowskiej, ale kto nie lubi lub nie chce skorzystać z oferty melonika ma tutaj alternatywę na unikanie dużych opłat za płatności za granicą.

14 komentarzy:

 1. "Według konsultantki z KO możliwa jest... nieograniczona ilość darmowych przelewów. Tego nie ma w żadnym banku.". W Aliorze również nie pobierają opłat za przelewy z "Konta Mocno Oszczędnościowego" na ROR.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam to konto od blisko dwóch tygodni, ale informacji o takiej możliwości nie otrzymałem. Inna sprawa, że pochodzi ona od konsultantek, których zdaniem można wpłacać u nich kasę by spełnić warunek wpływu na konto po czym Alior dowalił opłatę w wysokości 10 zł za brak wpływu.

   Usuń
  2. tak, ale trzeba pamietac, ze w Pekao te nieograniczone przelewy z KO na ROR sa tylko apka.

   Usuń
  3. No właśnie nie trzeba apki. Wystarczy zalogować się na stronę mobilną bez apki:)

   Usuń
  4. Polcan a testowałeś czy tak jest ? Jeśli tak to super:)

   Usuń
  5. Przed chwilą zalogowałem się i zrobiłem przelew z ror na zewnątrz. Żadnej opłaty nie pobrało. KO nie testowałem jeszcze.
   Ciężko znaleźć stronę bo jak wpiszesz w google pekao to wyskakuje strona główna, gdzie jest dużo opłat za wszystko.
   Trzeba wpisać na siłę stronę m.pekao24.pl wówczas zalogujesz się na stronę, która wygląda jak emulator apki.

   Usuń
  6. m.pekao24.pl wkrotce wylaczaja, za okolo miesiac. Oplaty za przelewy z k.o. sa chyba w pekao pobierane z dolu po zsumowaniu z calego poprzedniego miesiaca wiec wielu userow sie moze zdziwic...

   Usuń
 2. A w IDEI znowu spadki na lokatach o 0,1% :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale mają b...l w tej IDEI. Mimo, że obniżyli dziś większość lokat o 0,1% - to (przynajmniej na ten moment) w nowej tabeli oproc. przy lokacie na nowe środki widnieje 2,7%. Może się na nią powołać - jak ktoś by chciał ciut wyższy procent? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. TomTom: niestety o 15:30 poprawili regulamin lokaty i juz jest tam 2,6%

   Usuń
  2. "niestety o 15:30 poprawili regulamin lokaty i juz jest tam 2,6%"

   I tak nie sądzę żeby ktoś cokolwiek ugrał z nimi przez tą pomyłkę, choć tak dla hecy mam screena tego z błędem ;)

   Usuń
 4. Jeśli robimy przelew z konta oszczędnościowego na ror przez aplikację na telefonie to jest darmowy za każdym razem, a jeśli przez internet to opłata 7 zł. - info od konsultanta, który właśnie do mnie dzwonił.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przypomnę, że można robić to przez internet, ale z użyciem apki na kompie.

   Usuń
 5. Niestety mam złą informację. Dzwonił właśnie konsultant z Pekao, który potwierdził, że apka z kompa zostanie wyłączona w ciągu 2 tygodni. Więc niebawem nie będzie darmowych przelewów z laptopa:(

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...