niedziela, 29 września 2019

Cztery kumulacje promocji w CA: 250 zł w oddaj mniej niż wziąłeś + KO na 3% i 350 zł na start


Na blogu rozpoczynamy nowy cykl artykułów poświęcony większej liczbie odbiorców. Dziś nie trzeba mieć kasy by zarabiać jak wynika z hitowej promocji opisanej w czwartek. Dostajemy stówkę do Biedronki i darmową kasę do wpakowania na KO bez naszego wkładu.

To nie jedyna tego typu okazja dla początkujących bez grosza przy duszy i koneserów promocji. O innej okazji od pewnego czasu rozprawiacie na PP4 więc najwyższy czas przyjrzeć się ofercie w której oddajemy mniej niż bierzemy! A zgarnąć można aż 250+ zł za darmo:)
Takie okazje to prawdziwa rzadkość

To kolejna fajna niespodzianka, tym razem ze strony banku. Mowa o Credit Agricole, który też daje nam niezwykle rzadką darmową pożyczkę z RRSO 0%. Podobnie jak w czwartkowej promocji można zdobyć 3000 zł, ale nie na miesiąc lecz na cały rok, a co więcej ostatnią ratę spłaca bank!

Link do promocji darmowej pożyczki w Credit Agricole

Z relacji czytelników z PP4 wynika, że można tę pożyczkę brać wraz ze zgarnianiem premii 300 zł praktycznie za darmo + 50 zł na start za skorzystanie z polecenia oraz 3% na KO przez 4 miesiące.

Tutaj założysz konto w CA by zdobyć do 350 zł

Na dziś to jedna z najlepszych ofert, która potrwa jeszcze do 30 listopada. Dla przypomnienia kto chciałby zdobyć kod polecający może pisać na marszr1@gmail.com zaś szczegóły przypomnianej oferty znaleźć tutaj. Natomiast jeśli chodzi o pożyczkę to tutaj promocja ma potrwać do 6 grudnia 2019.

Są 3 oferty do wyboru, ale ta bije na głowę pozostałe


W CA mamy do wyrobu 3 warianty korzyści za założenie konta. Piszę jednak tylko o jednej z przeniesieniem wynagrodzenia, gdyż jest o niebo lepsza od pozostałych. Gdy zakładałem konto w CA skorzystałem 'tylko' z potrójnego bonusu: 300 zł + polecenie + 3% na KO, nie było bowiem jeszcze w ofercie darmowej pożyczki z brakiem ostatniej wpłaty. Dziś są więc tytułowe 4 kumulacje promocji.

Nie jest to jakaś supernowość. Gdy brałem na raty smartfona na raty w Euro RTV z RRSO 0% korzystałem z promocji płacenia pierwszej raty za pół roku oraz pierwszej raty płaconej przez sklep. W efekcie zamiast wydać kasę przeznaczoną na smartfona kasę wpakowałem na KO, a o pierwszej racie zapłaconej przez sklep dowiedziałe się z smsa.

Słowem bardzo fajna sprawa dla nas. Co więcej oferta pożyczki nie jest dla nowych! Pojechałem więc do banku by sprawdzić jak to działa. Faktycznie potwierdzono tam, że każdy może skorzystać z tej pożyczki nawet osoby, które już założyły konto:)

Niestety ja tej pożyczki nie dostałem:( Oferta dedykowana jest dla nowych pożyczkobiorców, więc myślałem, że się załapię. Jak się okazało definicja nowego pożyczkobiorcy jest nieco szersza niż myślałem.

Gdy poszperałem w pamięci przypomniałem sobie, że dawno temu założyłem sobie na jeden dzień limit w koncie. Przyznanie limitu było darmowe, a jego używanie już nie. Taki limit można było jednak przenieść do Millennium, gdzie było na odwrót, przyznanie limitu było płatne, ale korzystanie darmowe przez 7 dni w miesiącu.

Poza pożyczką w CA mamy też za darmo z bonem do Biedry:)
Mimo iż z limitu w CA wcale nie korzystałem, służył bowiem tylko i wyłącznie do przeniesienia, jestem w banku odnotowany jako ten co skorzystał już z pożyczki. Trudno, przynajmniej korzystnie zweryfikowano mnie w Netcredit i kasa już pracuje na koncie, a ja czekam na 100 zł z Biedry.

Tutaj zgarniesz 100 zł do Biedry i 3000 zł na 30 dni za friko


Dla przypomnienia wystarczy wziąć pożyczkę na minimum 14 dni i oddać po tym terminie by załapać się na stówkę do Biedry. Ja jednak planuję przetrzymać darmowe środki przez pełne 30 dni i zwrócić je tak by nie płacić kary za przekroczenie terminu.

Podsumowując mamy obecnie lepszą ofertę aniżeli pamiętna pożyczka w BGŻ z początku 2014, gdzie 2000 zł dostawaliśmy na rok z RRSO także 0%. Tam kwota była niższa niż w CA i bank nie spłacał żadnej raty a i tak się to opłaciło. 

Teraz jest jeszcze lepiej. Jeśli bank policzy nam równe raty dla 3000 zł, to wychodzi nam spłacać po 250 zł na miesiąc. A to oznacza, że jedna rata jest darmowa czyli zyskujemy 250 zł za darmo + darmowa kasa na KO! I podobno, jak piszecie na PP4, bank zgadza się przelać przyznaną kasę na swoje konto na 3%:)

Regulamin promocji Oddajesz mniej niż pożyczasz

33 komentarze:

 1. szybkie pytanko czy przelew ponad 200tys. z KO w Getin na ROR w getin przejdzie? bo limit to max 200tys dziennie w bankowości internetowej ale to chyba dotyczy tylko przelewów zewnetrznych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powinno przejść bez problemu skoro to przelew wewnętrzny. Nadwyżkę ponad 200k z ror zawsze można wypłacić kartą i przelać sobie tam gdzie na pasuje, robię tak od dawna w Millennium.

   Usuń
  2. Przejdzie bez problemu. Natomiast na zewnatrz mzona przelac w sumie 250.000 jednego dnia. Oaobno 200 przez Www i do tego 50 przez mobilna

   Usuń
 2. albo na raty na drugi dzień

  OdpowiedzUsuń
 3. ten bank to mega porażka, wiecznie cos gubia wiecznie brakuje im podpisu wiecznie wzywaja do oddziałU , kazdy mowi cos innego STANOWCZO ODRADZAM SZKODA CZASU a nowa strona jest tak intuicyjna jak ustawa o podatku Vat :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bałagan mają to fakt, ale ilość premii i brak jakiegokolwiek kłopotu w postaci wymogu płatności kartą na określoną kwotę sprawia, że warto przejść na początku przez ten bałagan i sobie wszystko poukładać po swojemu.
   I tak jest lepiej niż kilka lat temu, gdy było dużo gorzej, a ja po zamknięciu konta dostałem po latach nową kartę, bo rzekomo czas poprzedniej się skończył. W przyszłym roku zamykam tu konto, ciekawe czy w połowie 2022 roku znów przyjdzie nowa karta do dawno zamkniętego konta;)

   Usuń
  2. Rzeczywiście mają bajzel na kółkach. Konto otworzyłem pod koniec września i już mam za sobą 2 reklamacje. 1 już uznana, 2 czeka na rozpatrzenie.

   Usuń
 4. Hmm to w sumie daje ok 223zł netto zysku po roku z tych 3000zł

  OdpowiedzUsuń
 5. A i szybkie pytanie.. tą pożyczkę można otrzymać tylko po kontakcie telefonicznym z kimś z banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podobno niekoniecznie, gdzieś czytałem, że nie do każdego dzwonią.

   Usuń
 6. Ja dostałem sms i wiadomość e-mailową o ofercie powitalnej i niestety nie mam oferty pożyczki, a jedynie: Korzystna Indywidualna Linia Kredytowa - RRSO 15,88%
  10-dniowy okres bezodsetkowy
  Wygodne karty kredytowe Silver i Gold
  obniżone oprocentowanie o 3 p.p. karty Gold – RRSO 13,56%
  obniżone oprocentowanie o 3 p.p. karty Silver – RRSO 15,04%
  Wszechstronna oferta ubezpieczeń

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeśli bank policzy nam równe raty dla 3000 zł, to wychodzi nam spłacać po 250 zł na miesiąc. A to oznacza, że jedna rata jest darmowa czyli zyskujemy 250 zł za darmo .....? Gdzie zapis że jedną ratę bank spłąca za nas?
  Mam tą pożyczkę i spłacam po 250 co miesiac ale nie mam żądnej raty gratis?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co oznacza zapis "oddajesz mniej, my spłacimy za ciebie 12-tą ratę"?

   Usuń
 8. 1)Z Promocji może skorzystać osoba fizyczna, zwana dalej Uczestnikiem, która spełni łącznie poniższe warunki:
  a)spełnia wymogi formalne stawiane przez Bank klientom ubiegającym się o Pożyczkę, w tym posiada zdolność kredytową wg zasad określonych przez Bank oraz uzyska pozytywną decyzję kredytową,
  Jakie warunki stawia bank? Ktoś wie???? Jak nie mam umowy o pracę to mogę się starać, czy z założenia nie uzyskam pozytywnej decyzji kredytowej?

  OdpowiedzUsuń
 9. Pomijając hasło reklamowe to czy w takiej sytuacji RRSO nie powinno być ujemne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogłoby być, gdyby bank po 11 spłacie zamknął pożyczkę. Jednak spłaca za nas ostatnią ratę, tak jakby ktoś inny za nas zrobił przelew, więc wszystko się zgadza.
   Jak wspomniałem w tekście od strony formalnej jest to identyczne z promocjami, w których RTV spłaca za nas jedną ratę darmowej pożyczki. Tam też widnieje RRSO 0% a my płacimy mniej niż wynosi produkt na półce sklepowej.

   Usuń
 10. Poszło szybko i bezproblemowo. Przyznali mi 1200zł

  OdpowiedzUsuń
 11. Jakie zaokrąglenie najkorzystniej wybrać w usłudze CAsaver?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najkorzystniejsze czyli do 5 zł. Gdy pierwszy raz byłem klientem CA wybrałem właśnie ten wariant.

   Usuń
  2. Najkorzystniejsze to raczej 10 zł.

   Usuń
  3. teraz najlepiej wybrac 10 zl , kiedys max bylo to 5 zl

   Usuń
 12. Wczoraj zostawiłem na stronie nr telefonu do kontaktu w sprawie 3k bez ostatniej raty. Dziś rano telefon z banku. Kredyt "ODDAJESZ MNIEJSZE SUMY NIŻ POŻYCZASZ" przyznany :) Na jutro jestem umówiony do podpisania w placówce.

  OdpowiedzUsuń
 13. Jakie warunki stawiali telefonicznie do otrzymania kredytu na 12M?

  OdpowiedzUsuń
 14. Dostałem praktycznie kredyt na dowód. Tzn pytała o zarobki, wydatki, zobowiązania, pracodawcę. W trakcie rozmowy sprawdzenie w biku (dostałem smsa z biku,mam alert wykupiony) Stwierdziła że wstępnie mogę dostać 60k. Mam tylko dwie kredytówki z niskim limitem i wczoraj wziąłem 950 zł z net credit. Óświadczyłem, że interesuje mnie tylko te 3 tysiące w promocji. W takim razie powiedziała, że przyznany. Mam się udać do podpisania umowy w placówce jedynie z dowodem, bez wyciągów bez żadnych dokumentów o dochodach.

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy bank pobierze opłaty za konto za miesiąc w którym otworzyłem konto? Kartę dostałem dopiero 30 września i nie zdążyłem ze spełnieniem warunku 1 transakcji kartą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za pierwszy miesiąc bank nie pobiera opłat ani za konto ani za kartę.

   Usuń
 16. W regulaminie promocji "Oddajesz mniej niż pożyczasz" jest zapis o tym, że akcja "nie łączy się z promocją konta „Jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie 2019”.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za info! Gość poleca coś o czym nie ma pojęcia, nawet do regulaminu nie zajrzał tylko na zysk z poleceń liczy. Podziękuję za takiego bloga.

   Usuń
  2. Informacja o promocji pochodzi od osoby, która nie tylko ma konto i korzysta z promocji, ale dodatkowo wzięła pożyczkę i wpłaciła ją na konto z 3% w CA.
   Gdy sam byłem po tę pożyczkę pracownicy też nie zgłaszali sprzeciwu by ją udzielić.
   Nie pierwszy raz regulamin rzecze coś co w rzeczywistości jest odmienne.

   Usuń
  3. to jest inna pożyczka - powitalna 3000 ale bez bonusu darowania ostatniej raty.
   promocji (jesienne korzyści i oddajesz mniej) nie można łączyć.
   KK

   Usuń
 17. Właśnie dostałem odmowę pożyczki, ponieważ, jak się okazuje, w przeszłości korzystałem z dogodnych warunków pożyczkowych CA. Nie pamiętam, ale z pewnością CA było bankiem, który udzielił mi "zerowej" pożyczki przez RATY ALLEGRO lub RTV EURO AGD, gdzie w przeszłości kupowałem na raty.
  Zanim się dowiedziałem o odmowie musiałem niestety sprzedać bankowi wszystkie swoje dane i udzielić niepotrzebnych zgód marketingowych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O ile pamiętam RTV Euro dawał nam wybór przy wyborze banku i można było wyrażać sprzeciw. Do wyboru był CA, Alior i Santander. Nie zgodziłem się na CA oraz Santander właśnie pod możliwe przyszłe promocje, postawiłem więc na Alior i trzymałem się tego konsekwentnie przy każdej kolejnej pożyczce raz za zero.

   Usuń
 18. Pytanie – miałem dziś rozmowę z konsultantką, dokumenty czekają na akceptację w bankowości online. Nie widzę jednak nigdzie regulaminu promocji lub oświadczenia o przystąpieniu do promocji – czy tak ma być? Konsultantka zapewniała, że biorę udział w promocji ale sam już nie wiem.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...