wtorek, 17 września 2019

320 zł do zgarnięcia w limitowanej promocji Konto na Plus w Paribas


Paribas znów zaszalał. Po obniżce premii do 251 teraz zwiększa nagrodę za założenie konta do 320 zł. Oferta jest więc na pewno lepsza, pozostaje tylko pytanie o ile trudniejsza od poprzedniej.

To że jest trudniejsza można się spodziewać po nieco wyższej premii. Tak jest w istocie, ale warunki są jak najbardziej do zaakceptowania. Paribas dalej oferuje fajne oferty, do których trudno się przyczepić.


Kwestia nowego klienta ustabilizowała się tutaj i od dłuższego czasu nie ulega zmianie. Nowy klienta uprawniony do udziału w promocji to taki, który nie miał konta od 9 miesięcy co powoli staje się normą w większości banków.

Tutaj zgarniesz 320 zł za założenie Konta na Plus w Paribas

Jak na Paribas przystało oferta jest limitowana więc bardziej poważnie powinniśmy traktować limit ilościowy niż czasowy. Bank przewidział tylko 3000 wniosków, gdyby one się nie wyczerpały przed czasem link ma być maksymalnie aktywny do 6 października.

Po złożeniu wniosku czasu na założenie konta mamy mniej niż w innych bankach. Nie standardowe 30 dni lecz tylko 8 dni do 14 października mamy czas na założenie konta. To dobrze, bo przez to szybciej dostaniemy nagrodę:)

Kolejny raz wersja obrazkowa zawiera błąd

Co trzeba zrobić by zgarnąć nagrodę?
Trzeba przyznać, że Paribas ma jasne i klarowne warunki widoczne powyżej. Warunki wystarczy spełniać w ciągu dwóch przyszłych miesięcy. I tak w październiku należy:
 • otworzyć konto
 • zrobić płatności kartą na 500 zł
Za te dwie czynności dostaniemy w kolejnym miesiącu czyli w listopadzie 150 zł i to w gotówce.

Za czynności wykonane w listopadzie oraz grudniu czeka nas jeszcze wyższa premia wynosząca 170 zł. W tym przypadku należy w obu ostatnich miesiącach:
 • przelać sobie 1000 zł na konto
 • zrobić płatności kartą na 500 zł
Premia jak się łatwo domyślić trafi do nas w kolejnym miesiącu czyli w styczniu przyszłego roku.

Tutaj zgarniesz 320 zł za założenie Konta na Plus w Paribas

Podsumowując jak widzimy jest nieco trudniej, ale w zamian wyższa premię co wydaje się być uczciwym układem. Premia jest całkiem niezła porównując ją do T-mobile, gdzie za wydanie 500 zł dostajemy tylko 25 zł.

Po zgarnięciu premii możemy oczywiście zamknąć konto i poczekać na nową premię po kolejnej odsiadce.

Regulamin promocji 320 zł za Konto na Plus w Paribasie


13 komentarzy:

 1. Polcan w Regulaminie jest 9 miesięcy, a napisałeś:
  cyt:"Kwestia nowego klienta ustabilizowała się tutaj i od dłuższego czasu nie ulega zmianie. Nowy klienta uprawniony do udziału w promocji to taki, który nie miał konta od 12 miesięcy co powoli staje się normą w większości banków."

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie w temacie, ale stał się cud ;) IDEA pokazała zysk, o którym informuje dziś Bankier.pl:
  https://www.bankier.pl/wiadomosc/Zysk-netto-Idea-Banku-w-II-kw-19-wyniosl-1-28-mln-zl-7739198.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla mnie w IB mogą miec zysk i strate, wszystko jedno, oby to miało przełożenie na oproc. Lokat, a jak wiemy nie ma...do tego od wczoraj spece w RPP trąbią o szybkiej obniżce stóp procentowych aby nakręciło to gospodarke racji na drożejącą ropę. Czy te spece nie rozumieją, że my ciułacze nie kupimy mieszkań ? Co do mnie ja po prostu wymienię kase na dolary.

   Usuń
  2. Dokładnie. Lubiłem Idea bank, ale nie wiążę się emocjonalnie z bankami. Nie ma dobrych stawek, trudno - bank idzie do odstrzału, bo niestety pod względem promocji to w tym banku nigdy nie było nic ciekawego.

   Usuń
  3. Obniżka stóp nie jest dramatem. Dramatej jest oczywiscie dla pomnażających pieniądze w bankach, ale obnizka stóp to wymarzony czas dla tych którzy inwestują w obligacje. Nie będzie lepszej okazji do zarobku na tych w miarę bezpiecznych papierach jak obniżka stóp.
   Niskie stopy to ulga dla kredytowiczów jeśli tacy są w rodzinie. Mój brat ma taki i generalnie to niech sobie Glapiński obniża - teraz jestem dość dobrze ustawiony. 45% w obligacjach indeksowanych inflacją, 25% w obligacjach i reszta w bankach. Liczę się z tym że obligacje to inwestycja i możnastracić - zwłaszcza przy tych cenach, ale jeszcze można coś z nich wycisnąć - zwłaszcza jak Glapiński na konfie wygłosi zdecydowany pogląd na rzecz obniżki.
   Mieszkania nie kupię - w tych cenach jest to nieopłacalne. Średnia rentowność z wynajmu to 4,5% wg tego co dziś w prasie napisano. Nie jest to suma powalajaca na kolana a mieszkanie to inwestycja nie bez kłopotów. Obecne oprocentowanie części obligacji mam na poziomie 4.15 % bruto i żałuje ze rok temu nie kupiłem wiecej.
   MM

   Usuń
  4. MM napisz coś więcej . Teraz kupując zarobię na tym jak obniżą stopy ? Wogóle sie w tym nie orientuję.

   Usuń
  5. Na prnews.pl jest fajny tekst o obligacjach. Niestety te najciekawsze - indeksowane inflacją są jak dla mnie na zbyt długie okresy 4 i 10 lat:

   https://prnews.pl/ochrone-przed-inflacja-znajdujemy-w-obligacjach-445692

   Usuń
  6. Obniżka stóp oznacza wyższe ceny obligacji stałoprocentowych - zwłaszcza o długim okresie do wykupu (np 10 latek). Tylko nie mylić tych obligacji z detalicznymi kupowanymi w PKO bo te nie sa obligacja rynkową i nie ma innej ceny jak nominalna (100zł)
   Kupując np fundusz obligacji długoterminowych skarbowych (a nie korporacyjnych) musisz wsłuchiwać się w głosy płynące z RPP i patrzeć jak zachowują się obligacje skarbowe Niemiec i USA bo nasze poruszają się w parze z nimi (z reguły). Nie oznacza to że zarobisz. Rynek wycenia przyszłe zdarzenia z dużym wyprzedzeniem jak tylko upewni się co do pewności ich zaistnienia. I właśnie nie problem w sluchaniu Glapinskiego tylko we wpasowaniu się w rynek i nadążanie ze zmianami. jeśłi się boisz typowego funduszu obligacyjnego to kup sobie jakiś uniwersalny krótkoterminowy na drugim poziomie ryzyka i tam raczej trudno stracić pieniądze a przy tym co się dzieje w bankach to raczej zarobisz niż stracisz. Natomiast problemem jest zaawansowanie wycen obligacji które już są ekstremalnie drogie. Może byc duża przecena (nawet dzis po posiedzeniu FED) więc ja nie biorę odpowiedzialności za to co zrobisz ;-) Raczej powinno się myśleć o zakupie akcji zgodnie z regułą wyprzedzenia przyszłych zdarzeń. I tak akcje najczęściej zaczynaja rosnąć już na pół roku przed osiągnieciem dołka PKB - tak w POlsce zwykle bywało. Czy tak bedzie i tym razem - nikt nie da gwarancji.
   KOrporacyjnych nie ruszam bo dla mnie to czarna magia - nie potrafię wyczuć kiedy będzie drożał a kiedy tracił. To cos pomiedzy akcją a obligacją skarbową. Wyjątkowo wredny stwór.
   TomTOM - te obligacje mozna sprzedać - oczywiscie z określonymi konsekwencjami. 10 - latki są fajne bo reinwestują od razu odsetki więc saldo ci się powiększa i odsetki od razu są indeksowane inflacją i nie trzeba znów czekać z tym pierwszym okresem na stałym oprocentowaniu. No , ale jak kto woli. 10-latki to może rzeczywiście troche długi termin, ale przy cenach rynkowych 10 latek to jest rewelacja choć może zdarzyć się rok kiedy bedziemy mieli jakieś 2% ledwo.
   MM

   Usuń
 3. co za cyrki dzieją się w volkswagen Bank ?od dwu dni nie można się zalogować

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taki sam cyrk miałam w T-mobile ale już się wyprostowało. Hasło zresetowane, jest nowe i teraz działa.

   Usuń
 4. Wersja obrazkowa 2 Etapu nie pokrywa się z wersją opisową. Dla uzyskania II nagrody (170 zł) należy m.in. wykonać obrót kartą (min.500 zł) zarówno w XI, jak i XII. Nagroda zgodnie z regulaminem wypłacana w styczniu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To już kolejny raz tak się dzieje w Paribasie. Oczywiście ważna jest wersja podana w regulaminie, a nie na obrazku. Dzięki za czujność, naniosłem poprawki do artykułu.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...