sobota, 14 września 2019

400 zł do Leroy Merlin za darmową kartę w Citi z krótszą karencją


Nie każdy ma ochotę na kolejnego żywego smartfona do swojej kolekcji, nawet jeśli to ma być nowy. Sam posiadam 3 działające smartfony, więc przy wyborze nagrody do karty wybrałbym inną opcję.


A tych w Citi nie brakuje. Jedną z nowości jest premia 400 zł do popularnego sklepu Leroy Merlin. Jeśli więc planujecie remonty, które zawsze są kosztowne, to za darmową kartę odnowiona chata może być tańsza o cztery stówki:)
Omawiana dziś promocja jest też bardziej dostępna. Przy telefonie Oppo wymagania były brak karty po 1 stycznia 2017, w przypadku 400 zł do Leroya karencja jest o rok krótsza. Karty nie powinno się mieć po 1 stycznia 2018.

Tutaj zgarniesz 400 zł na remonty do Leroy Merlin za darmową kartę

Promocja ma potrwać do 12 grudnia 2019. Planować więc można remonty już na przyszły rok, bowiem nagroda przyjdzie do nas na podany adres korespondencyjny do końca drugiego miesiąca po spełnieniu warunków.


Jakie to warunki?
Dużo prostsze aniżeli w przypadku telefonu omawianego w poprzednim artykule. Bank wymaga, by wydać dwa razy niższą kwotę kartą. W sumie należy:
 • zalogować się do bankowości jeden raz
 • wydać kartą 2000 zł
Pierwszy punkt omijam, bo to żaden warunek. Tutaj bank mądrze radzi by zrobić to do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym dostaliśmy kartę. 

Moim zdaniem warto zanotować sobie datę kiedy bank generować będzie dla nas pdf z zestawieniem płatności na koszt banku i terminem spłaty bez żadnych dodatkowych odsetek. Ja robię to zawsze 8 dnia kolejnego miesiąca bo taki termin mam w Citi.

Drugi warunek to jedyny konkret. Wynika z niego, że w tej promocji mamy aż 20% cashback za zakupy jakie tylko chcemy. Nie ma bowiem znaczenia co kupimy, mogą to być nawet wstępne materiały do planowanego remontu.Karta w Citi jest darmowa i to jedyna tego typu karta w Polsce w której nie trzeba się martwić ile wydać by być zwolniony z opłaty rocznej co jest typowe dla kredytówek. Tutaj mamy ją za friko wraz z możliwością przedsprzedaży na największe koncerty w Polsce, programem Priceless Special oraz Citi Specials, zniżkami do restauracji.

Co ciekawe mamy tutaj też darmowe powiadomienia o transakcjach. Z mojej kredytówki korzystam nie tylko ja, udostępniam ją też innym ludziom i miło jest dowiedzieć się, że przed chwilą ktoś kupił moją kartą na kwotę podaną w smsie:) W ten sposób można też zwiększać swoje zyski.

Tutaj zgarniesz 400 zł na remonty do Leroy Merlin za darmową kartę

Podsumowując karta w Citi to obowiązek dla każdego wisienkowicza. Jedyny problem to wybór promocji którą chcemy. Jeśli bowiem nie planujesz remontu w najbliższej przyszłości możesz wybrać sobie inną ofertę spośród licznych zebranych jak zwykle na nieprzegapce.

Regulamin promocji 400 zł na karcie podarunkowej do Leroy Merlin

14 komentarzy:

 1. Witam, w nowych sposobach logowania np. getin, idea, alior gdzie można dodac urządzenie/przeglądarkę powiązane w sytuacji gdzie konto w jednym banku ma mąż i żona i logujemy się z tego samego kompa, to np z firefoxie można dodac ją tylko do jednego konta, bo jak dodamy tą samą przeglądarkę jako zaufaną do dwóch kont, to z jednego i tak woła o kod sms przy logowaniu - czyli automatycznie wywala jedną konto z zaufanych... ale wystarczy dodac drugie konto np w Chrome i wtedy jest ok

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "...to np z firefoxie można dodac ją tylko do jednego konta, bo jak dodamy tą samą przeglądarkę jako zaufaną do dwóch kont, to z jednego i tak woła o kod sms przy logowaniu - czyli automatycznie wywala jedną konto z zaufanych"

   To prawda, ale u mnie na Firefoxie tak się dzieje tylko przy IDEI. Przy Getinie można dodać zaufany komp stacjonarny dla każdego z rodziny. Ten problem, o którym piszesz występuje również przy mBanku. Jak ja dodałem komputer do zaufanych - to mój brat już nie może bo nie wyskakuje mu wcale to okienko do dodawania sprzętu i musi wpisywać sms za każdym razem :(

   Usuń
  2. TomTom przy Getin mnozna u ciebie dodać dwa rózne konta na jednym kompie i jednej przeglądarce do zaufanych i nie woła sms-a?

   Usuń
  3. "przy Getin mnozna u ciebie dodać dwa rózne konta na jednym kompie i jednej przeglądarce do zaufanych i nie woła sms-a?"

   Zgadza się. Tak jak pisałem powyżej i dla pewności teraz jeszcze sprawdzałem (na Firefoxie) i nie trzeba podawać sms-ów. Przy Idei już jest problem, o którym Anonimowy pisał w 1-szym komentarzu :(

   Usuń
 2. W Santanderze dodanie kompa jako zaufanego jeszcze nie działa, ale pracują nad tym. Wkrótce będzie taka możliwość.
  Do T-mobile w ogóle nie mogę się teraz zalogować, wywala jakiś błąd połączenia. Nad tym też już pracują.
  Natomiast Pekao nie domaga się niczego, logowanie po staremu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przed chwilą logowałem się do PKO. Nie widzę żadnej różnicy między tym co było dotąd. Standardowe dwuetapowe logowanie wystarcza. Przelewy też poszły jak zwykle.

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie jedynie logowanie do Getin działa zgodnie z nową dyrektywą. Najpierw potwierdzenie przez telefon, a potem nastąpiło dodatnie ustrojstwa do zaufanego. Od teraz loguję się jak zawsze.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie ma premii za konto przekorzystne a warunki spełnione. Zaś reklamacja.

  OdpowiedzUsuń
 6. Tak tekst poleciał w odpowiedzi na reklamację: "Proces wypłaty nagród jest w trakcie, zostanie zakończony do dwóch dni roboczych. Proszę sprawdzić historię rachunku w środę".
  Patałachy, nie mogą ogarnąć tak cepowatej operacji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie dotrzymali postanowień regulaminowych.

   Usuń
 7. Nestbank nie działa appka , wyswietla komunikat, ze sa problemy. Przez internet tez nie dziala. Logowanie niemozliwe. Toyotabank tez mi nie dziala. Pekao dziala tylko appka, przez limit nie mogę wysłać takiej sumy jak w bankowości mobilnej. Jedynie Getin mi dziala bezproblemowo. Banki w kulki grają. Chyba się starzeję, bo mi zależy tylko na tym, abym mógł wysłac przelewy w poniedziałek...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie Pekao działa ale po staremu. Żadnych dodatkowych potwierdzeń nie domagają się. Ale oni są raczej do tyłu.

   Usuń
  2. PKO dalej bez zmian. Tak wczoraj jak i dziś logowanie po staremu i bez żadnych problemów. Z innych banków nie korzystałem jak dotąd, bo nie miałem potrzeby.

   Usuń
 8. apka aliora nie działa :(
  nest ledwo zipie.
  sprawdzane przed chwilą.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...