czwartek, 5 września 2019

251 zł do zgarnięcia w promocji Skorzystaj z kontem w Paribas


Promocje w Paribasie zmieniają się jak w kalejdoskopie. Prakycznie wszystkie trwają krócej niż rzecze regulamin i zapewne podobnie będzie tym razem. Od dziś bowiem rusza nowa promocja, w której zgarnąć można 251 zł.

To nie jest pomyłka, na końcu mamy złotówkę i premia wynosi dokładnie 251 zł. I nie jest to jakaś premia za produkt wyceniony na tę kwotę. Bank wymyślił sobie, że przeleje nam najpierw stówkę a potem 151 zł gotówce.


Kto może skorzystać z promocji. Kolejny raz karencja wynosi 9 miesięcy, chociaż jak się dowiedziałem bardziej przychylnie bank patrzy na osoby które miały 12 miesięczną przerwę w posiadaniu konta.

Tutaj zgarniesz 251 zł za założenie konta w Paribasie

Promocja ma potrwać w teorii do 30 września 2019. Można jednak spokojnie założyć, że skończy się wcześniej, bowiem bank przewidział tylko 3000 wniosków. Dla porównania w Pekao mamy 10 tysięcy wniosków na promocję.

Co trzeba zrobić by zgarnąć dla siebie kasę? 
Daty złożenia wniosku i założenia konta są jak zwykle różne. Konto powinniśmy założyć najpóźniej do 7 października, bank daje więc aż tydzień na otwarcie konta, jeśli promocja potrwa do końca. 


Premię podzielono na dwie części
1 - 100 zł za przelewy w październiku
Zaczyna się bardzo łatwo. Wystarczy w październiku zrobić tylko dwa przelewy z nowego konta. Nie ma przy tym znaczenia czy zrobimy to naszym kompie, laptopie czy z apki. Ważne by zrobić to w październiku, wtedy premia dotrze do nas w listopadzie.2 - 151 zł za aktywność w listopadzie i grudniu
Drugą część premii można zgarnąć za aktywność na koncie w pozostałe miesiące roku czyli w listopadzie i grudniu. Dla Paribasa hasło aktywność oznacza od niepamiętnych czasów dwie czynności:
 • płatność kartą na 300 zł
 • wpływ na konto na 1000 zł
Jak się można domyślać kasa za to wpłynie na nasze konto w kolejnym miesiącu. I tak jest faktycznie, premię dostaniemy na nowy rok w styczniu. Szybko więc można będzie zamknąć konto by poczekać do następnej promocji.Podsumowując mamy dość fajną akcję z bardzo nietypową kwotą. Ważne jest jednak to, że finalnie dostajemy kasę, z którą możemy zrobić co nam się podoba. To bez wątpienia lepsza opcja niż premia do wybranego sklepu, z którego niekoniecznie chcemy coś sobie wybrać.

Tutaj zgarniesz 251 zł za założenie konta w Paribasie

Ciekaw jestem kiedy zakończy się ta promocja. O planowanym zakończeniu dostaję zawsze info na maila, ale wygląda to tak, że info brzmi - dziś o godzinie xxx Paribas kończy promocję. To trochę za późno by robić z tego przypominajkę...

Regulamin promocji Skorzystaj z kontem w Paribas

4 komentarze:

 1. Czy będzie artykuł jak zamknąć konto w Idea Bank? Od listopada podobno koniec z darmowymi przelewami ekspresowymi,lokata zawrotna spada....podobno wystarczy niezaakceptować zmian i konto zamknięte, tylko nie wiem czy to trzeba zrobić w oddziale czy poprzez pocztę wewnętrzną

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałem po powrocie z urlopu zamknąć konto w Idea bank i opisać to na blogu. Dostałem jednak tyle nowych obowiązków, że wolną chwilę na zamykanie kolejnych znajdę zapewne dopiero w październiku. Wtedy zresztą muszę iść do banku by zamknąć limit w koncie.
   Zła wiadomość jest taka, że w moim mieście IB zamknął obsługę klienta w oddziale od sierpnia...

   Usuń
  2. "Zła wiadomość jest taka, że w moim mieście IB zamknął obsługę klienta w oddziale od sierpnia..."

   Na Bankier.pl coś więcej na ten temat:
   https://www.bankier.pl/wiadomosc/Idea-Bank-likwiduje-obsluge-kasowa-w-placowkach-w-trzech-miastach-7725504.html

   Usuń
 2. Niedawno zamknęłam konto w IB na infolinii powołując się na zmiany w regulaminie których nie akceptuję. Czas na to jest do 17 września o ile dobrze pamiętam.
  Zamykają niemal w trybie natychmiastowym. Na drugi dzień konto było już nieaktywne.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...