piątek, 27 września 2019

300 zł do zgarnięcia w nowej promocji Konto Pełne Zieleni dającej 2000 nowych drzew


Jeszcze nie zakończyła się promocja z możliwością zgarnięcia 320 zł opisanych niedawno, a już rusza nowa w której możemy zwiększyć nasze finanse o 300 zł. Mowa rzecz jasna o najaktywniejszym banku w tym roku czyli Paribasie.

Nowa promocja jest dość nietypowa nosi bowiem nazwę Konto Pełne Zieleni. Do wiosny jeszcze daleko bo dopiero zaczyna się jesień, ale bank za każde założone konto obiecuje posadzić jedno drzewo, a tych nigdy dość:)
Zasady dotyczące nowego klienta są takie same jak od dłuższego czasu, a więc brak konta u Francuzów od 9 miesięcy. To z pewnością jednej z najkrótszych okresów karencji jaki obecnie mamy w bankach.

Tutaj zgarniesz 300 zł w gotówce za darmowe konto w Paribasie

Promocja ma potrwać maksymalnie do 20 października 2019, chociaż jak na Paribasa przystało akcja jest limitowana co jest regułą. Tym razem limit wniosków ustawiono na 2000 sztuk, więc taka maksymalna ilość drzew zostanie posadzona.


Co trzeba zrobić by zdobyć 300 zł?
Warunki są podobne do trwającej promocji z 320 zł, ale tutaj są o wiele prostsze. Pierwsze 100 zł możemy dostać jeśli w listopadzie:
 • otworzymy konto
 • przelejemy nań 1000 zł
 • wykonamy zakupy na 300 zł
Ostatni punkt zawiera warunek, by owe 300 zł wydać używając karty minimum 5 razy. Nie wystarczy więc wykonać zakupy jednorazowo by mieć spokój. Karty należy użyć pięciokrotnie tak by suma zakupionych towarów czy usług wyniosła 300 zł.

Druga premia w wysokości 200 zł zostanie przyznana jeśli w grudniu powtórzymy dwa ostanie punkty z warunków listopadowych. Innymi słowy należy przelać sobie 1000 zł oraz dokonać płatności na 300 zł używając karty 5x.

Nietypowy w tej promocji jest fakt zachęcanie przez Paribasa do wspierania trzech  Fundacji: Dziko, Jeziurkowo oraz Sedzimira opisane one są na promocyjnej stronie do której link znajduje się w niniejszym artykule wyżej oraz niżej. Oczywiście można, ale nie trzeba tego robić. Szczegółowa tabelka znajduje się poniżej.Nagrody zostaną wypłacone jak zwykle z miesięcznym poślizgiem. Jak spełnimy warunki w listopadzie, to kasa dojdzie tam gdzie zadecydujemy w grudniu. To samo dotyczy drugiej części promocji: warunki grudniowe premiowane będą w styczniu.

Tutaj zgarniesz 300 zł w gotówce za darmowe konto w Paribasie

Podsumowując w równolegle trwającej promocji by zyskać 320 zł musimy wydać aż 1500 zł w ciągu 3 miesięcy. Teraz dla 300 zł musimy zrobić zakupy zaledwie na 600 zł. Oferta wygląda więc na ciekawszą, mimo iż zgarnąć można 20 zł mniej.

Regulamin promocji przelew dla przyrody

15 komentarzy:

 1. Sprawdźcie swoje konta w CA. Nie mam włączonej usługi płatnych smsów, a mimo to system pobrał mi 3 zł za coś takiego 18 września. Reklamacja złożona, przy czym rezygnacja z tej usługi podobno też kosztuje 1 zł. Zdaniem pracownika banku to błąd systemu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polcan, gdzie Ty widzisz na swojej stronie wyłączoną usługę? Bo ja za cholerę nie widzę.
   Serwis tekstowy jest zakładany automatycznie o czym niczego nieświadomy klient zakładający konto nie ma pojęcia.
   Nie da się tego wyłączyć w bankowości internetowej ani mobilnej.
   Wyłączono mi tę przyjemność na infolinii. Za wyłączenie należy się opłata 1 zł ale konsultant od razu napisał reklamację i anulował opłatę za wyłącznie 1 zł. Ta złotówka jest już na moim koncie i pewnie ją "zdejmą" pod koniec miesiąca albo czegoś nie rozumiem i nawet nie chcę tego drążyć.

   Usuń
  2. Nie szukałem. Jak widzę jakąś opłatę, a to nie pierwszy raz się zdarza w tym banku, to dzwonię z tym do swojej konsultantki, która zakładała mi konto, a ona składa reklamacje. Tak było już kilkakrotnie i za każdym razem bank zwracał pieniądze. Tak będzie zapewne i tym razem. Wiem, że usługę mam wyłączoną, bo jak przychodzi kasa od pracodawcy, to nie mam powiadomienia smsowego z banku, a mimo to opłata została pobrana.
   O wynagrodzeniu od pracodawcy wiem z maili jakie automatycznie dostaję rano w dniu gdy jest przelew. Dziś dostałem info o przelewie od pracodawcy, więc się zalogowałem do CA i stąd zobaczyłem w historii te nieoczekiwane 3 zł (ale i premię 250 zł za polecanie:)

   Usuń
  3. Czy serwis tekstowy i płatne SMS-y to jeden kit?

   Usuń
  4. Komunikaty sms w ramach serwisu tekstowego CA24 to to samo. Aby jeszcze bardziej otumanić klienta bank nie może używać jednoznacznych określeń. Wszystko ma być zagmatwane, niezrozumiałe dla przeciętnego klienta i mega ogłupiające wszak na to liczą i na tym zarabiają.

   Usuń
  5. Na pewno nie jest to zabawa dla niezorganizowanych, niegramotnych i sklerotycznych roztrzepańców jakim ja bez wątpienia jestem.
   Dlatego mam rozpiskę w pamięci zewnętrznej bez której nie żyję, znaczy się w drogocennym kajeciku.

   Usuń
 2. Polcan sprawdziłes może czy przelewając z konta oszczędnościowego na stronie m.pekao24 czy jest prowizja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie miałem takiej potrzeby i szybko się na to nie zanosi, bo jak będę potrzebować kasę to najpierw będę opróżniać Millennium oraz wubeki.

   Usuń
  2. A nie wypłacasz odsetek ?

   Usuń
  3. A właśnie, dzięki za przypomnienie. Jutro jest dzień zerowania odsetek, więc wszystkie banki typu pekao, wubeki, aliory trzeba zerować bo wszystko przepełnione po brzegi. Dzięki za przypominajkę.
   A swoją drogę system powinien pokazać czy pobiera opłatę czy nie. W Pekao jeszcze nie robiłem przelewu, ale w każdym innym banku jest info: opłata za przelew - 0 zł.

   Usuń
  4. Dziś wypłaciłem odsetki z KO za pomocą emulatora i system nie pobrał żadnej opłaty:)

   Usuń
  5. Czyli przez apke. Więc dlaczego miała by być prowizja ?

   Usuń
  6. Apkę na kompa mieli wyłączyć, ale póki co jeszcze działa. Oby jak najdłużej.

   Usuń
 3. Kiedy trzeba wyzerować konto w Millenium, żeby się załapać na promocję KO 2,7% (jeśli będzie taki procent nadal)?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...