niedziela, 8 września 2019

2,70% na KO w Millennium wciąż w ofercie + 200 zł na start


Z bardzo przyjemną regularnością Millennium obstaje przy swoim 2,70% na koncie oszczędnościowym. Nie zliczę który to już raz taka stawka zostaje odnowiona, w każdym razie od dziś mamy nową 16 już edycję tego konta.

Przyznaję, że tym razem nie byłem pewny czy Milek utrzyma stawkę, skoro ostatnim razem wydłużył czas trwania do 100 dni. W piątek przelałem sobie tutaj środki po długiej bo niemal rocznej przerwie, jak się okazuje niepotrzebnie.Tym razem nowa edycja potrwa do 12 października 2019, zaś oprocentowanie gwarantowane jest w dalszym ciągu przez 100 dni od pierwszej wpłaty. Nie ma znaczenia kiedy dokonamy wpłaty, od tego dnia przez 100 dni nasze środki będą oprocentowane na 2,70% do kwoty 100.000 zł.

Tutaj założysz KO w Millennium na powtarzalnej stawce 2,70%

Niepokoją jednak drobne zmiany ostatnim razem były na naszą korzyść, tym razem jest na odwrót. Jak już zauważył TomTom w komentarzu jest jedna różnica w porównaniu do 15 edycji: nadwyżka nad 100k jest oprocentowana niżej bo tylko na 1,1%. Na szczęście ta zmiana jest raczej mało istotna, bowiem jak sądzę każdy z nas nadwyżki ma w innym banku.

Nowi oraz wracający do Millennium mogą jak zwykle zgarnąć dodatkową premię na start. Przypomnę, że 1 października wszyscy obecni klienci Eurobanku mają przejść pod skrzydła Millennium. Wygląda więc na to, że to ich ostatni moment by zarobić na dobrowolnym przejściu, bo po przejęciu nie będą już uważani za nowego klienta.

Niedawno pojawiła się dla nich okazja by zarobić na tym co już jest nieuniknione. Wraca bowiem promocja z 200 zł na start, które niezwykle łatwo jest zgarnąć. Lepiej więc nie sprzedawać swojej skóry za darmo.Kto może z tego skorzystać oprócz klientów Eurobanku? Zasada jest taka jak w każdej promocji u Milka: wystarczy, że nie masz tu dziś konta, a w przeszłości nie zarobiłeś na otwarciu konta 360 zł.

Tutaj zgarniesz 200 zł do Millennium na start 

Promocja ma potrwać do 25 września 2019 czyli na kilka dni przed zniknięciem z rynku Eurobanku. Powyższy link promocyjny może jednak zniknąć wcześniej, bowiem bank tym razem limituje tę ofertę i przewidział tylko 9000 wniosków.
Co trzeba zrobić by zgarnąć 200 zł?
Właściwie to nic. Bank wymaga tylko tego co musi robić każdy posiadacz konta w Millennium czyli:
 • jednego przelewu na 1000 zł
 • jednej płatności kartą na dowolną kwotę
 • instalacji apki Millennium do 30 września 2019
Z tego powodu zamknąłem tutaj konto na miesiąc by wrócić na nową promocję i zgarnąć 200 zł za to co i tak bym zrobił, gdybym nie zamknął konta. Ta zasada się nie zmienia i dalej jest możliwa.

Powyższe banalne wymaganie należy spełnić przez 3 kolejne miesiące w październiku, listopadzie oraz grudniu. Jak się łatwo domyślić premia trafi do nas w kolejnym miesiącu czyli prosto, łatwo oraz przyjemnie.

Tutaj zgarniesz 200 zł do Millennium na start


Regulamin 16 edycji KO w Millennium
Regulamin promocji Rusz po 200 zł w Millennium

28 komentarzy:

 1. Takie jedno pytanie, czy muszę zamknąć stare KO aby przystąpić do nowej promocji? W aplikacji pokazuje mi, że jestem w edycji 14tej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "...czy muszę zamknąć stare KO aby przystąpić do nowej promocji?"

   Nie musisz. Pytanie tylko czy wyzerowałeś w odpowiednim czasie konta w Mille na poczet nowszej promocji?

   Usuń
 2. Polcan pisze: "W piątek przelałem sobie tutaj środki po długiej bo niemal rocznej przerwie, jak się okazuje niepotrzebnie."

  Zrobiłem tak samo, również po około rocznej przerwie - tyle, że kasę na KO przelałem w czwartek - aby w piątek wycofać ją na spokojnie z Mille jeszcze przed weekendem - na poczet nowej promocji.
  Teraz pytanie do Was/Ciebie Polcan. Jeśli moja 15 edycja kończy się dn. 13 grudnia - to ta 16-ta edycja ruszy mi z automatu 14 grudnia? I czy ma znaczenie, że 14-ty nie jest dniem roboczym - bo to weekend?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocję masz do 13 grudnia, więc tego dnia się ona skończy. Jak wyzerujesz konto przed tym dniem, to nie będziesz brać udziału w kolejnej, bo saldo na start będzie wynosić zero.
   Nowa promocja ruszy Ci w momencie wpłaty nowych środków np. 15 stycznia.

   Usuń
  2. Tak, tylko kasę do Mille mam zamiar przelać ok 15 października z kończącej się wtedy mojej promocji na KO w Getinie. Będę wtedy do tego 13-ego uczestniczył w edycji 15ej KO Profit. Czy nie jest tak, że jeśli w Mille na start aktualnej 16-ej edycji miałem 0zł - to z automatu po tej dacie ruszy mi ta 16-ta edycja?

   Usuń
  3. Sam sobie odpowiem ;) Z powodu, że obecna 16-ta edycja jest stosunkowo krótka - ta jak i najprawdopodobniej następna edycja - po prostu mnie ominie :(

   Usuń
  4. Nie martw się na zapas. Do drugiej dekady grudnia mamy zagwarantowane 2,7% a potem będziemy się martwić co dalej.

   Usuń
 3. Mam pytanie jak skorzystać z promocji? Są dwa linki. Na razie wypełniłem wniosek o konto z kartą debetową. Czy mam też wypełnic pierwszy wniosek? Z góry dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są dwa linki: pierwszy dotyczy założenia KO i to jest zwykły link dla każdego, nawet dla tych co zgarnęli premię, ale zamknęli konto i teraz chcą wrócić po fajną stawkę. Pierwszy link jest aktywny stale, bo to stała oferta.
   Drugi link uprawnia do odbioru premii 200 zł i ten link będzie aktywny do końca trwania promocji. Nie musisz wypełniać pierwszego wniosku, jak wypełniłeś drugi, to wszystko już dostaniesz w pakiecie czyli ror wraz z KO i prawo do premii 200 zł (jeśli masz).

   Usuń
 4. Muszę przelać 1000 zł co miesiąc. A jak już przeleję, to mogę od razu te pieniądze wydać lub z powrotem przelać na konto, z którego przelałam? czy muszą być na koncie do zakonczenia promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można od razu. Liczy się fakt ich zaksięgowania na koncie, a nie jak długo tam będą.

   Usuń
  2. Przypomnijcie mi proszę - czy wewnętrzny przelew z konta żony z Millenium na moje konto i odesłanie jej tego 1000 + oczywiście płatność kartą/blikiem załatwia sprawę opłat za konto ?

   Usuń
  3. Z tego co pamiętam to musi być przelew z innego banku.

   Usuń
  4. a wg. mojej wiedzy przelew z innego konta w mille jest dopuszczalny i akceptowany.
   robię tak od początku i nigdy nie płaciłem za obsługę konta.

   Usuń
 5. czy wystarczy przelew na jakiekolwiek konto i dowolnej walucie? Posiadam w Mille kredyt CHF i co miesiąc przelewam CHF na konto techniczne. Czy badany jest wpływ ogólnie na dowolne konto w Mille (w moim przypadku CHF) czy konkretnie musi być na ROR?

  OdpowiedzUsuń
 6. Arek 9 września 2019 07:57
  Tak

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety mylisz się Jerzy.
   "...w przypadku min. 1000 zł wpływów zewnętrznych"

   Usuń
  2. Żeby nie było wątpliwości zapytałem w banku
   Poniżej odpowiedź:
   Potwierdzam, że przelew z innego Konta w naszym Banku, które nie jest związane z Pana rachunkami, liczy się do spełnienia warunku wpływu zewnętrznego .

   I wszystko jasne !

   Usuń
  3. To dobrze, że tak niby jest jak piszesz Arku (choć ja nigdy do końca nie wierzę infoliniom banków ;) Swoją drogą trochę dziwne, że Mille nie trzyma się tego - o czym pisze na swojej stronie oraz zawiera w cenniku. Poniżej cytat z taryfy opłat i prowizji:

   "Opłata nie zostanie pobrana w przypadku minimum jednej płatności kartą do konta lub BLIKIEM oraz łącznych wpływów zewnętrznych na konto min. 1 000 zł w poprzednim miesiącu."

   Usuń
 7. W styczniu 2020 roku powinna zatem wpłynąć na konto nagroda 200 zł. Czy gdy ta nagroda już wpłynie, konto takie warto zamknąć? W jaki sposób zamykamy konto Millennium 360 stopni? Aby było ono nadal bezpłatne należy przecież wpłacać co miesiąc co najmniej 1000 złotych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy warto zamknąć to pytanie indywidualne. Dla mnie to jeden z najlepszych banków w Polsce i mam tutaj konto stale. Jedyne czego można się przyczepić, to konieczność zamykania limitu w koncie raz w roku. Muszę to zrobić jeszcze w tym tygodniu.
   A co do wymogów to poza przelewem na 1000 zł trzeba jeszcze zrobić płatność kartą. Banał do zaakceptowania.
   Jeśli jednak chcesz zamknąć konto to masz dwie opcje, albo w wersji natychmiastowej, albo w wersji miesięcznego wypowiedzenia. Ja w ubiegłym roku wybrałem pierwszą opcję, by szybciej wrócić i zgarnąć 200 zł.

   Usuń
 8. Jak należy rozumieć ten zapis: pierwsze polecenie przelewu wewnętrznego w miesiącu kalendarzowym z Konta Oszczędnościowego Profit jest bezpłatne, a drugie i każde następne jest płatne 7,50 PLN ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po prostu pierwszy przelew z KO jest darmowy jak w każdym banku (poza Pekao), a kolejne płatne.

   Usuń
  2. Polcan, dziękuję za szybką odpowiedź. Skłoniłeś mnie do założenia konta 360 stopni z kontem oszczędnościowym Profit. Powiedz mi jeszcze, do kogo należy zwrócić się po kod w programie Lubię To Polecam.

   Usuń
  3. Możesz oczywiście do mnie. Wystarczy skorzystać z kodu polecenia: 20089256, jeśli miałbyś jakieś problemy pisz na maila marszr1@gmail.com

   Usuń
  4. Polcan, dziękuję. Nie omieszkam napisać :)

   Usuń
 9. Jeśli zamknęłam konto w dniu 30 września ( z miesiacznym wypowiedzeniem) to kiedy mogę wrócić tak, żeby zgarnąć 200 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po pierwsze 200 zł zgarniesz, jeśli nie dostałaś premii za poprzednie założenie konta.
   Jak będzie nowa edycja tej promocji (zakończonej 25 września) to sprawdź jaka będzie definicja nowego klienta. Jeśli znów będzie ona równoważna z datą startu nowej promocji, to śmiało możesz brać w niej udział.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...