środa, 18 września 2019

200 zł w bardzo limitowanej promocji Jesienna premia z Nest bank


Poza nowościami 320 zł w Paribas oraz 200 zł mamy w tym tygodniu jeszcze jedną nowość, którą warto omówić. To 200 zł w Nest bank który wraca po dłuższej przerwie i zapewne znów skończy się przed czasem.

Spośród trzech nowości z tego tygodnia Nest potrwa zdecydowanie najkrócej. Linki gwarantujące udział w promocji będą czynne tylko do końca września, oczywiście pod warunkiem, że akcja nie zostanie skrócona.Jak to w Nest promocja dedykowana jest dla nowych klientów. Nie trzeba patrzeć do regulaminy by odgadnąć kto to może być. Nest jest pod tym względem zatwardziały i ciągle obstaje przyp 24 miesiącach przerwy w posiadaniu konta, więc jeśli nie masz konta od początku września 2017 możesz skorzystać z poniższego linku.

Tutaj zgarniesz 200 zł w Promocji Jesienna premia z Nest

Dostępna pula premiowanych kont jest w Nest zdecydowanie mniejsza aniżeli w innych bankach. Nest przewidział zaledwie 500 sztuk czyli o 6 razy mniej niż Paribas oraz 20 razy mniej niż przykładowo wynosi limit w Pekao. Nic dziwnego, że tutaj promocja kończy się przed czasem.

Co trzeba zrobić by powiększyć swoje premie bankowe o kolejne 200 zł?
O dziwo tym razem warunki nieco się zmieniły w porównaniu z wakacyjną wersją. Rachunek w Nest należy otworzyć najpóźniej do końca października, by od listopada móc spełniać warunki.
Porządne danie na start:)

Warunki listopadowe dla zgarnięcia pierwszej stówki są zaś dwojakie:
 • przelew wynagrodzenia na 2000 zł
 • zrobienie płatności kartą na 500 zł
Jak widać większe jest wymaganie co do wynagrodzenia. Zamiast dotychczasowych 1000 zł teraz bank wymaga dwa razy więcej. Dalej jednak jest to w miarę akceptowalna kwota, bo jak sądzę większość z nas bez problemu dostaje tyle na swoje konto. 

Drugie danie i deser po 50 zł

Następne premie wynoszą już po 50 zł. Wymagania są te same: za przelew wynagrodzenia + płatność kartą na 500 zł dostaniemy 10% cashback w drugim oraz trzecim miesiącu posiadania konta czyli w grudniu i styczniu.

W przeciwieństwie do Aliora, w Nest nie trzeba nic kombinować by mieć za darmo kartę czy konto. Tutaj za darmo jest wszystko wraz z dowolnymi bankomatami w całej Polsce, więc cała premia bez wyjątku trafi na nasze konto.

Tutaj zgarniesz 200 zł w Promocji Jesienna premia z Nest

To jedna z oczekiwanych przeze mnie promocji w której mam zamiar wziąć udział, ale niestety pojawiła się ona za wcześnie. Będę musiał więc wyczekiwać na kolejną edycję w przyszłości.

Moja księgowa już wie, że jak tylko zgarnę premię 300 zł w CA zjawię się u niej z wnioskiem o przekazywanie wynagrodzenia do Nesta:) Nie musiałbym tego robić, gdyby w mojej pracy można było przekazywać wynagrodzenie do dwóch banków, niestety podobno nie jest to możliwe. Poczekam więc na zimową akcję Nesta, oby bez zmiany warunków.

Regulamin promocji Jesienna premia z Nest kontem

8 komentarzy:

 1. I co z tym nowym bankiem? Miał ruszyć dziś:
  https://fintek.pl/powstanie-nowy-bank-bank-lokata-facto-ruszy-19-wrzesnia/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oferty banków mają częste poślizgi, co mogą wyłapać uważni czytelnicy regulaminów. Regulamin podaje zwykle planowane starty ofert, które często są różne od daty publikacji. Staram się na bieżąco publikować nowości, ale choć wiem, że dana oferta ma się ukazać dnia xx to jednak muszę czekać na sygnał startu. A ten często przesuwa się o kilka dni.
   Póki co nowy bank ma w ofercie oferty dla szpitali, dostawców sektora publicznego i samorządów, a to nas raczej nie interesuje.

   Usuń
  2. Juz znana jest oferta:
   2,00% na lokacie 3-miesięcznej, 2,20% na 6-miesięcznej, 2,85% na 12-miesięcznej, 3,00% na 24miesięcznej oraz 4,00% na 60-miesięcznej

   Zadna rewelacja

   Usuń
  3. Dodatkowo gwarancja wloskiego BFG wiec w razie klopotow czeka wycieczka do slonecznej Italii...

   Usuń
 2. Obniżki lokat w IB

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie żadna nowość. Spadły już ponad tydzień temu, a dokładniej 11 września i było to komentowane na forum.

   Usuń
  2. TomTom już wskazał fakt, że Idea bank pochwalił się zyskiem co nazwał 'szokiem'.
   Jest jednak druga, smutna strona medalu, że ów zysk bierze się między innymi z oferowania niższych stawek na lokatach co w raporcie zostało wyraźnie zaznaczone.
   Nic więc dziwnego, że mamy dalsze obniżki, co wiąże się ze wzrostem zysków banku.
   Napisałem już artykuł o epitafium tego banku, bo dla mnie sprawa jest już pozamiatana.

   Usuń
 3. Obniżył też InBank

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...