piątek, 6 września 2019

400 zł do Allegro RTV Euro AGD empiku lub H&M za kartę w Paribas


Udział w promocji banku wcale nie musi wykluczać udziału w innej promocji w tym samym banku. Wczoraj omawiałem promocję konta z premią w Paribasie w której zgarnąć można 251 zł.

W tym samym banku można dodatkowo zgarnąć inne korzyści. Są to 400 zł do Allegro, RTV Euro AGD, empik lub H&M oraz dodatkowo 5000 punktów w programie Mambonus i 2x więcej w sklepach odzieżowych, obuwniczych, drogeriach i siłowniach. Sporo:)


Paribas raczej rzadko premiuje karty kredytowe, ale jak już to zrobi to konkretnie. Kto może brać w tym udział? Jak wspomniałem na wstępie można mieć tutaj konto, ograniczenie dotyczy jedynie posiadania karty kredytowej. Tej nie można mieć od 18 miesięcy.

Tutaj zgarniesz 400 zł do wybranego sklepu za kartę w Paribas

Jak każda promocja w Paribasie tak i ta jest ograniczona. Bank przewidział tylko 2000 sztuk premiowanych kart i jeśli pula się wyczerpie to promocja może zakończyć przed czasem. Deadline ustawiono zaś na 30 września 2019 czyli tak jak w promocji konta. 

  Co trzeba zrobić by zgarnąć 400 zł?
Promocja jest podzielona na 4 części. W każdym z kolejnych 4 miesięcy można zgarnąć po 100 zł, przy czym jako pierwszy uważa się miesiąc następujący po tym w którym dostaliśmy kartę do ręki. 

Warunek zaś jest taki jakiego można się spodziewać po tego typu akcji - trzeba płacić kartą, czyli żyć na koszt banku co sam robię już od wielu lat:) Dla otrzymania każdej premii należy wydać jednak 1000 zł innymi słowy dostajemy cashback w postaci 10%.


Nagrody będzie można odbierać po zarejestrowaniu się na stronie mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od momentu ich udostępnienia. Udostępnienie zaś nastąpi w ciągu 7 dni roboczych po miesiącu w którym spełniliśmy warunki.

Nagrody w każdym z wymienionych w tytule sklepów można wydać do 31 maja 2020. należy też pamiętać, że do końca kwietnia czyli 30.04.2020 należy posiadać kartę, od maja można ją już zlikwidować i kupić sobie co się nam podoba.

Tutaj zgarniesz 400 zł do wybranego sklepu za kartę w Paribas

Na koniec warto dodać, że płacąc kartą paribasowską zdobywamy zarazem punkty. Każda złotówka to 2 punkty, czyli wydanie 1000 zł to 2000 punktów. Póki co punkty można zbierać do końca roku, ale znając banki od nowego roku cała zabawa zacznie się od nowa.Kogo interesuje zbieranie punktów i wymiana ich na nagrody może sobie zajrzeć do regulaminu nr 2 program lojalnościowy Mam bonus.

1. Regulamin promocji 400 zł na zakupy z kartą Paribas

2. Regulamin promocji - Program lojalnościowy Mam bonus

11 komentarzy:

 1. MUsze wylać gorzkie żale nad jakością usług ToyotaBank. najpierw szopki z założeniem lokaty i wachlowaniem kurierami w ta i drugą stronę po kilka razy. Potem nieszczęsna zmiana sposobu logowania o której powstał nawet artykuł u Samcika (reakcja klientów widoczna w komentarzach na google play) a teraz mam problem taki ze od tygodnia nie moge się zalogować na konto techniczne aby dobrać się do tej lokaty. Nie chce mi się dzwonić nawet bo znając Toykę z chwile bede musiał klepać milion kodów żeby to odblokować . nawet nie wiem czy ja mam zablokowane konto czy nie - raz się tylko tam logowałem i działało. Teraz nie. Wiadomosci im wysyłane zlewają bo odpowiedzi zadnej nie dostaję. Śmieszne to wszystko. Dam sobie spokój, poczekam do czerwca niech mi tą lokatę przeleją i ostatni raz z tym bankiem chcę miec do czynienia. Tak kopany przez prasę Getin pod wzgl obsługi i sprawności załatwiania spraw to lata świetlne przed Toyotą. Obok mille Getin jest dla mnie jednym z najsprawniej działających banków w kontaktach z klientem.
  MM

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trudno się z Tobą nie zgodzić. Mnie dodatkowo irytowały telefony z jakiejś firmy, która każdorazowo po wypłacie większej kwoty z bankomatu sprawdzała czy to ja ją wypłaciłem a po co i na co. Jak odmówiłem odpowiedzi na to pytanie, to kartę mi zablokowano. Takie cyrki były tylko w Toyota bank o czym pisałem swego czasu.
   Nie mam już tutaj konta i jestem zdrowszy. Owszem akcje specjalne do lokat z Agorą były fajne i trwało to długo bo kilka lat, ale odkąd Agora przestała istnieć, przestali premiować stałych klientów i mam z nimi spokój.

   Usuń
  2. Aż sprawdziłem czy mogę dostać się do lokaty i... autoryzacja jakoś u mnie jeszcze działa!
   Tylko łeb mi już pęka od pamiętania tych wszystkich identyfikatorów, pinów, haseł... KK

   Usuń
  3. Toyota premiuje stałych klientów dając lepsze lokaty. Jak mi się kończyła to zadzwonili i zaproponowali 2,55%. Fakt, że jest może teraz trochę upierdliwe to logowanie, ale co miesiąc dostaję od nich 50 zł. za tankowanie. Getin to banda złodziei i oszustów. Trzeba ich kontrolować na każdym kroku, bo jak nie sprawdzisz, to cię oskubią. Po ostatniej reklamacji, którą mi odrzucili, pożegnałem się z nimi na zawsze. Po co mi tracenie czasu i nerwów dla nawet kilku stówek, które nie wiadomo i tak czy dostanę.

   Usuń
  4. Agora juz nie istnieje?

   Usuń
  5. Mam oczywiście na myśli Agora Performance oferującą akcje specjalne. Zakończyła działalność w grudniu ubiegłego roku. Od tamtej pory skończyły się promocje w Toyocie dlatego też zamknąłem tam konto.

   Usuń
 2. No i co? Chyba wczoraj czy przewczoraj pisałem o skutkach ekspansywnej polityki fiskalnej i helocopter money. Do głowy mi jednak nie przyszło ze zobaczę coś takiego po kilku dniach we własnym kraju. szykujcie się na 5-6% inflacji bo tym tylko może się to skończyć. przez 2-3 lata bedzie się żyło super. Co dalej to tylo twórca tej doktryny raczy chyba wiedzieć bo nawet ekonomiści sa lekko przerażeni i otwarcie mówią o dużej inflacji i zarzynaniu przedsiębiorców. Wiec o oszczędaniu w bankach mozna zapomnieć. oczywiście zyskają na tym jedynie budżet i niepracujący. przedsiebiorcy oczywiscie za to zapłacą - i my w kolejce do strzyżenia. Jest jeszcze taki skutek że raty kredytów wzrosną bo przecież stopy tak czy siak trzeba bedzie podnieść. Sytuacja małych przedsiębiorców może byc podbramkowa. Chyba jednak poradzę braciom aby jednak pomyśleli o wyjeździe z kraju na stałe bo tu mały przesiębiorca życia miec nie będzie. O oszczędzaniu to nawet nie myślę bo tu już tylko inwestowanie wchodzi w gę żeby uchronić pieniądze a i tak straty będa.
  MM

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @MM
   masz duzo racji. W mojej okolicy dosłownie wyparowuja małe sklepiki, warsztaty, warzywniaki, usługi. Nastał pomór małego biznesu. Koszty wzrosły, możnaby jeszcze to przełknąć, ale split paymentu to już nie można przeskoczyć , nie mając kapitału do zamrożenia. Branże niskomarżowe kapitału nie mają, więc się zamykają. Pan premier nie rozumie, że biznes realny to nie tabelka w excelu tylko liczy się zachowanie płynnosci. Zabierając od razu 23 % vatu na nawet 180 dni arbitralną decyzją urzędnika, pozbawia się mikro biznesy płynności w obracaniu pieniądzem. Generalnie czegoś takiego nikt z małych nie przetrzyma, a kredytować sie nikt nie bedzie bo kogo z branży niskomarżowej stać na kredyt obrotowy ? Split payment powoduje koncentrację handlu w rękach niemieckich i portugalskich dyskontów - chory pomysł, zresztą niespotykany w swojej bezwzględnosci w europie. Rząd mówił o polonizacji, a postępuje upaństwowienie i jest błedne rozumowanie prowadzenia małego biznesu.

   Usuń
 3. Na KO w Mille bez zmian w okresie trwania i %-cie ;) Dalej 2,7% do 12 października do kwoty 100k. Tylko nadwyżka ponad 100k spadła do 1,1%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czekałeś do północy by to sprawdzić?

   Usuń
  2. "Czekałeś do północy by to sprawdzić?"

   Nie, w weekendy zawsze chodzę spać "ciut później" - a że miałem tel. pod ręką to zajrzałem na nowy regulamin i od razu podzieliłem się tym info na forum ;)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...