poniedziałek, 2 września 2019

1700 zł w VI akcji specjalnej Zgarnij premię z iKontem Biznes w Alior banku


Dziś po raz szósty startuje akcja specjalna w której do znów do zgarnięcia jest rekordowa premia w postaci 1700 zł. To praktycznie powtórka tego co już opisywałem w czerwcu czyli możliwość zgarnięcia dwu premii jednocześnie. 

Tym razem jest to prawdziwa akcja specjalna, a nie podróbka jak to jest w przypadku trwającej wciąż MoneyManii. Jedna premia pochodzi od organizatora, który daje 200 zł, druga premia pochodzi od melonika, który od dawna premiuje konto dla firm w postaci 1500 zł. Widać to od razu na poniższym screenie.


Kto może z tego skorzystać. Według regulaminu z promocji wykluczone są osoby, które posiadały jakikolwiek rachunek firmowy w Aliorze dla danego numeru NIP. To dość zaskakujące, skoro ostatnio mieliśmy karencję w postaci jednego roku.

Tutaj zgarniesz sowitą premię do 1700 zł za akcję specjalną w Alior

Niniejsza akcja specjalna ma potrwać do 15 października 2019 i tym razem nie przewiduję by promocja miała zakończyć się wcześniej więc do tego dnia powyższy link powinien być aktywny. 

Oczywiście w linku rejestracyjnym wyrażamy odpowiednie zgody i zakładamy profil u organizatora tak jak to ma miejsce w przypadku znanych nam akcji specjalnych typu  MoneyMania. Jak zwykle 30 dni mamy na podpisanie umowy o iKonto Biznes, najpóźniej do 14 listopada 2019.

Co trzeba zrobić by zgarnąć premię?


1. Premia od organizatora - 200 zł
Organizator jak zwykle ma śmiesznie łatwe warunki, a w zasadzie nawet nie warunki. Wystarczy tutaj użyć liczby pojedynczej, bowiem wymagany jest tylko jeden przelew i to na malutką kwotę 500 zł

Wymóg banalny, a mimo to mamy na to strasznie dużo czasu bo aż 2 miesiące od momentu otwarcia konta. Ci co lubią czekać na ostatnią chwilę będą mieć zatem czas na dokonanie przelewu do 13 stycznia, pozostali co otworzą konto wcześniej odpowiednio krócej.

O premii organizator poinformuje najpóźniej do 28 lutego 2020. Jak zwykle w przypadku akcji specjalnych mamy 5 dni roboczych na przekazanie swoich danych dla organizatora potrzebnych do wypłaty premii. 


 
2. Premia od banku - do 1500 zł
Druga premia to coś co w Aliorze jest od dawna. Opisywałem ją na PP4 niemal trzy lata temu i mimo upływu czasu nic się tutaj nie zmieniło, chociaż regulamin zaktualizowano. Zapewne zmieni się to wówczas, gdy Alior zniknie z rynku.

Miesięcznie można tutaj zgarnąć 125 zł, łatwo więc policzyć, że całe 1500 zł można zgarnąć po upływie jednego roku. Co trzeba zrobić by zdobyć tę kasę pokazuje poniższa tabela.


Tabela jest jednoznaczna i nie wymaga w zasadzie wyjaśnień z jednym wyjątkiem. W punkcie 5 mamy możliwość zwrotu 10 zł za płatności kartą na kwotę 500 zł. W tym przypadku należy pamiętać, że nie podlegają zwrotowi poniższe transakcje.


Za te płatności bank nie wypłaca premii

Swoją drogą ciekawy jest punkt 4, w którym bank premiuje przelew natychmiastowy. Niemal wszędzie trzeba za tę czynność wnieść dodatkową opłatę, natomiast melonik nagradza to kwotą 10 zł. Szkoda że nie ma tego w żadnym innym banku...

Tutaj zgarniesz sowitą premię do 1700 zł za akcję specjalną w Alior

Czas trwania promocji jest nieokreślony. Na dobrą sprawę to najdłużej trwająca promocja jaką pamiętam spośród licznych jakie tutaj opisuję.
Regulamin promocji Zgarnij premię z iKontem Biznes - 6 edycja
Regulamin promocji 1500 zł dla firm dla posiadaczy iKonto Biznes

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...