poniedziałek, 30 września 2019

Kolejna darmowa oferta czyli czy warto brać darmowe pożyczki


Jak widzę tematyka darmowych pożyczek się przyjęła. Nic dziwnego, wszak to darmowa kasa, którą można bezkarnie wykorzystać wedle uznania. W komentarzach pojawiły się nawet głosy, by więcej było takich okazji.

Okazji pożyczek darmowych nie brakuje, są to tylko jednak jednorazówki. Każda kolejna darmowa już nie będzie, więc tylko z tych pierwszych warto korzystać. Dziś będzie mowa o takiej, gdzie RRSO rzecz jasna wynosi 0% inne bowiem nas tutaj nie interesują.Tym razem mamy możliwość wzięcia nieco mniej niż aniżeli omawiany w poprzednim tygodniu Netcredit bo do 2000 zł, ale za to na dłużej. Jak pamiętamy tam mieliśmy maksymalnie 30 dni, tutaj zaś jest to dwa razy dłużej czyli 60 dni.

Tutaj założysz darmową pożyczkę na 2000 zł na dwa miesiące

Klikając w powyższy link od razu pokazuje nam się data końca darmowej pożyczki. Dziś wpisałem 2000 zł więc pokazała mi się data 30 listopada 2019, a więc faktycznie pełne dwa miesiące.

Czy warto brać takie pożyczki. I tak, i nie. Na pewno warto, skoro przez dwa miechy mamy kasę całkowicie za darmo więc możemy ją wykorzystać na co chcemy czy to w sposób klasyczny typu zakupy, remont czy w sposób blogerski czyli kasa na KO by pracowały dla nas odsetki.Nie należy jednak przesadzać z ilością brania takich darmowych pożyczek. Nie warto brać ich jedna po drugiej, bowiem każda pożyczka obniża nam zdolność kredytową. Lepiej zaczekać na zakończenie poprzedniej i to z miesięcznym zapasem, zanim skorzysta się z następnej.

Dlaczego? Bowiem aktualizacja BIKU nie następuje natychmiastowo. Z tego co wiem aktualizacja zwykle trwa około miesiąca, więc przy mojej pożyczce w Netcredit zapewne limit w koncie w Millennium jeszcze się nie wyzerował, stąd dostałem tylko 950 zł. 

Dlatego nie sądzę by warto zasypywać bloga ofertami takich pożyczek. Raczej można się ich spodziewać raz na jakiś czas, szczególnie jeśli do darmowej pożyczki firma doda jakiś ekstra bonus jak ubiegłotygodniowe 100 zł do Biedronki.

Przypominam na koniec, że wszelakie pożyczki powinniśmy bezwzględnie oddawać na czas. Jeśli przelewamy kasę na KO to nie ma problemu, są dostępne w każdej chwili. Lecz jeśli mamy kaprys i kupujemy coś dla siebie musimy zadbać o kasę do zwrotu na czas. I lepiej nie kombinować by była to kasa z wypłaty. 
 
Takie możliwości i propozycje lepiej omijać szerokim łukiem


Nie dajmy się więc nabrać na  hasła reklamowe typu Umożliwiamy późniejszą spłatę pożyczki. Owszem jest taka możliwość, ale bardzo korzystna dla firmy pożyczkowej, ale nie dla nas, wtedy bowiem uruchamiamy słone opłaty, których lepiej unikać.

Tutaj założysz darmową pożyczkę na 2000 zł na dwa miesiące

Podsumowując darmowe pożyczki na pewno brać warto, ale z umiarem i z pełną świadomością, że kasę trzeba oddać w terminie. Najlepiej na swoim smartfonie zrobić sobie przypominajkę o spłacie lub po prostu zlecić przelew z datą przyszłą, dbając zarazem by kasa do spłaty była na koncie.

Regulamin oferty Pieniądze i kropka

5 komentarzy:

 1. W szybkagotowka.pl dają 6000zł na 65 dni. Ale co racja to racja i należy starać się po następną chwilówkę dopiero po spłacie poprzedniej. Tutaj jest możliwość wzięcia 2000zł na dwa miesiące ale czy przypadkiem ta kwota może być obniżona? Tzn staram się o 2000zł a dostaję 900zł? Tak było w Net Kredit gdzie wnioskowałem o 3000zł a dostałem 1300zł? Czy może tutaj jest o ile się staram to tyle dostaję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dopóki nie sprawdzisz to się nie dowiesz, być może ktoś skorzysta i da znać w komentarzach. Ja jak już wspomniałem w tekście wolę brać jedna po drugiej, a nie kilka jednocześnie. Tym bardziej, że mam dwie karty kredytowe. Całę szczęście, że PKZP nie jest nigdzie odnotowywany.

   Usuń
 2. Pożyczka brana tylko po to żeby dać ją na KO nawet na 3%, bez sensu zysk dla nas rzędu kilku złotych nie warty zachodu. Wolę zdecydowanie 100-300zł jakiejś promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ile ludzi tyle pomysłów na zarobek. Był taki czas, że brałem nawet kredyt w BPH, bo tam była możliwość zwrotu po 21 dniach bez podania powodu. Inna sprawa, że wtedy KO były na 7% a kredyt na kilkadziesiąt tys. Dziś ten bank już nie istnieje i nie ma możliwości zgarnięcia takiego nietypowego bonusu.

   Usuń
 3. 01.10.2019 r. lokata zawrotna (do Millennium).
  Oprocentowanie Lokaty jest stałe i wynosi 1,91% w skali roku.
  2. Minimalna kwota Lokaty wynosi 10 000 PLN.
  3. Maksymalna kwota Lokaty wynosi 1 000 000 PLN.
  REGULAMIN TERMINOWEJ LOKATY OSZCZĘDNOŚCIOWEJ LOKATA ZAWROTNA wprowadzony w dniu 12 września 2019 r.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...