sobota, 27 października 2012

InterLokata na medal na 7% w egzotycznym banku


Ależ się namnożyło ofert ostatnio nic tylko zbierać żniwa. Ponieważ oferta Getin jest mimo wszystko trudno dostępna rozejrzymy się gdzieś dalej za ciekawymi lokatami krótkoterminowymi. Takimi jakie lubimy najbardziej czyli na 7% i więcej.

Taką ofertę można znaleźć w kolejnym debiutancie na tym blogu o długiej nazwie Spółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa. Brzmi nieciekawie ale jak to często podkreślałem nie nazwa nas interesuje tylko sama oferta a w tym banku oferta jest naprawdę ciekawa.

Na plan pierwszy wysuwa się tutaj Interlokata na medal. Okres trwania idealny bo 3 miesięczny a oprocentowanie jest stałe więc niestraszne nam tutaj zapowiadane cięcia stóp, które mogą uderzyć w lokaty zmienne. Gwiazdka powinna dotyczyć konta Źródło: sbrz.pl

W powyższej reklamie powinniśmy od razu zobaczyć gwiazdkę i powinna się nam zapalić czerwona lampka alarmująca, że coś tu jest nie tak. Mogę uspokoić - ta gwiazdka jest zbawienna mówi bowiem o oprocentowaniu stałym więc lampkę można zgasić albo zapalić na zielono. Więc jedziemy dalej po tym dziewiczym terenie.

Marketingowcy chyba zaglądają do Getinu bo zapowiedzi są szumne.
W SK banku każdy jest zwycięzcą i sam może zdobyć MEDAL w postaci wysokich odsetek. A wszystko to dzięki atrakcyjnemu oprocentowaniu.

Biorąc pod uwagę fakt, że w Getin lokaty mamy teraz na zaledwie 6,10% gdyż do oferty wróciła zeszłotygodniowa lokata jesienna oferta banku spółdzielczego atrakcyjne jest na pewno. Ale musimy drążyć temat. Czy to lokata bezkarna?

Niestety nie!:( Lokata oferowana jest wyłącznie dla klientów posiadających ror. Zatem zanim ktoś się zdecyduje na założenie tej lokaty powinien zapoznać się z wymaganiami jakie ten ror stawia. Bo w bankach spółdzielczych nie jest tak różowo jak w niektórych bankach komercyjnych.

Reasumując lokata jest ciekawa ale osoby zainteresowane nią i nie bojące się założenia kolejnego konta chociażby na okres 3 miesięcy powinny dopytać o szczegóły konta. Lokata bowiem zawiera wymóg usługi INTERBANK/eKonto24.

Krótki rzut oka na wymagania i opłaty interbanku. 


Warto zajrzeć na cały TOiP Źródło: sbrz.pl


Wszystko wskazuje na to, że jedyną opłatą jest 1 zł za przelew zewnętrzny (w neoBANK jest o połowę mniej). Przy takim układzie założenie takiej lokaty może być opłacalne, warto jednak zajrzeć do tabeli opłat i prowizji i zapoznać się ze wszytkimi szczegółami.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...