piątek, 19 października 2012

Lokata dyskotekowo jesienna czyli bliźniaki szybko dorastają


Jesień nie nastraja optymizmem. To czas kiedy robi się szaro buro i ponuro. Za oknem jeszcze mamy babie lato, kolory nabierają barw i nie jest jeszcze źle, ale bankowe oferty już zaczynają gnić. Liście spadają, oprocentowanie lokat też.

Jako pierwszy z wielkich graczy zagrał nasz weteran Getin. Bliźniaki podskakiwały wokół 6,50% oferując raz za razem to lokatę z autkami, to lokatę z klockami a ostatnio lokatę z ciastem urodzinowym. Ale impreza trwała 'tylko' 3 dni, a nie jeden jak wmawiali nam swoje stronie głównej.

Po urodzinach kto pojadł i założył lokatę urodzinową może się cieszyć, bo teraz starszy o roczek malec oferuje o 0,40% mniej a tak kiepsko nie było już dawno. Brat bliżniak oczywiście też schował swoje zabawki i obniżył oprocentowanie tak jak brat. Teraz oferują razem tylko 6,10%.


A więc zaczęło się. Jeszcze nie jest źle jeszcze jest powyżej magicznej liczby 6,00% ale spadek jest znaczny. Lokata jest na 4 miesiące. I wszystkie parametry standardowe. Od tysiąca złotych do miliona można ulokować a termin do namysłu to 14 dni tyle bowiem mamy czasu by wpłacić pieniądze po złożeniu wniosku. Konta oczywiście zakładać nie trzeba.


Ciesz się, że jest gorzej Źródło: getinonline


Czyli wszystko bez zmian tylko to co najważniejsze poleciało w dół. Ale mimo to uśmiech pozostał na getinowskich twarzach. Tutaj dalej mówi się o wysokim zysku reklama mówi 
Przygotuj portfel na duży zysk. W tym roku jesienne zbiory będą obfite dzięki nowej lokacie w getin online.

Zabawne są te przechwałki, są takie nierealne:) Trzeba naprawdę wielkiego wkładu, żeby mieć duży zysk, pytanie kto wkłada setki tysięcy na lokatę? A jeszcze na początku tego roku narzekaliśmy przecież, że lokaty sylwestrowe oferuje tylko 7,88% i tyle samo oferowała magiczna piątka, bo to było za mało. Kto nie pamięta może poczytać sobie tutaj

Dziś nie ma lokat na 7,88%, są za to na 6,10% i oczywiście jest to duży zysk ale zdaniem marketingowców Getin! A to grupa dość szczególna, widzą bowiem świat w innych barwach niż inni.

A coż tam bliźniak wyprawia? Ten szaleje jeszcze bardziej oto jego teksty:
Koniec z szarością i bladymi kolorami! Koniec z nudą! Mocne akcenty i odważne zestawienia gwarantują powodzenie i zysk. Wczuj się w rytm złotych przebojów lat 80. i zapomnij o codziennej gorączce na parkiecie giełdowym. Zainwestuj pewnie swoje pieniądze.


Tańcz jak ci zagramy Źródło: openonlinePrzygotowaliśmy dla Ciebie Lokatę Disco  ze stałym wysokim oprocentowaniem 6,1% w skali roku, zakładaną na okres 4 miesięcy. Wystarczy 500 zł, aby nadać Twoim pieniądzom wysokie tempo obrotu.

Ojojoj. Szał ciał. No tak. Opis miodzio. Uciekaj z giełdy i chodź do nas, będziesz tańczyć tak jak my ci zagramy. Cóż wydaje mi się, że lata 80-te choć miały swoją magię odeszły bezpowrotnie a muzyka disco nie każdemu musi się podobać.  Lepiej chyba wybrać się do innego klubu gdzie grają lepszą muzykę i zapewniają Naszym pieniądzom wyższe tempo obrotu.


Parametrów lokaty podawać oczywiście nie muszę bo to kopia lokaty jesiennej. Sympatyczne te bliźniaki i szybko dojrzewają skoro zabawę w autka zamieniają w zabawę disco:) A mają przecież dopiero dwa latka.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...