poniedziałek, 26 czerwca 2017

100/50 zł premii za założenie lokaty na 2,25% w Toyota bankDziś rusza kolejna akcja specjalna legendarnej już Toyota bank. Znów można założyć w miarę atrakcyjną lokatę jak na dziś wraz z dodatkową premią. Co ważniejsze jak zwykle znów mogą to zrobić nie tylko nowi klienci, ale także posiadacze kont.

Akcja potrwa co prawda do 10 lipca 2017, warto jednak mieć na uwadze, że termin zapisów do klubu korzyści to 30 czerwca 2017, a więc tylko do piątku. Dzięki temu można zdobyć 300 zł na start za samą rejestrację.


Nowa fajna akcja lokaty z premią w Toyota bank

Klub korzyści prezentowałem tutaj i nie wyglądał on zbyt ciekawie. Ale Toyota potrafi zaskakiwać aktywnych klientów i nigdy nie wiadomo co ciekawego się tutaj pojawi. Sam już założyłem wiele lokat z premią i ostatecznie zarejestrowałem się w klubie.

Kto może skorzystać z akcji? 
 • obecny klient to taki dotyczy tutaj osób, które założyły lokatę z premią w akcji z Agorą, było ich w sumie 10 i szczegółowo wymienia je regulamin na stronie 3. 
 • nowy klient dla Toyoty to taki, który tak jak w ostatniej, lutowej akcji specjalnej nie miał tutaj konta od 1 stycznia 2016
Szkoda że tylko Toyota bank nagradza ciągle nie tylko nowych...


Link będzie ważny do 10 lipca 2017, ale jak wspomniałem warto zarejestrować się do piątku by mieć więcej:) Jak zwykle przy rejestracji zostawiamy nasz mail dla organizatora. Jednak faktycznie uruchomienie promocji rozpoczyna się dopiero w momencie wysłania wniosku z linku jaki przyjdzie na nasz mail.

1) 100 zł dla nowego klienta
Obecnie promowana jest lokata na 160 dni, a więc czas trwania jest identyczny jak poprzednio, zmieniła się jednak stawka. Dziś oferuje ona 2,25% co jest średnio ciekawe, ale bonus znacznie podwyższa to oprocentowanie i czyni ofertę godną uwagi. 


Jak zwykle wymagane minimum na lokacie to 5000 zł. Można i więcej przy czym max to 13.000 zł, ze względu na średnią stawkę ja wpłacam minimalną kwotę, zaś resztę wolę trzymać na lepiej oprocentowanym koncie.

Aby otrzymać premię należy lokatę założyć do 3 sierpnia 2017 i utrzymać przez 90 dni. Po spełnieniu tych dwóch warunków otrzymujemy prawo do 100 zł. Oczywiście nie warto jej zamykać po 3 miesiącach, bo wówczas tracimy prawo do odsetek.


2) 50 zł dla obecnego klienta
Kto już zakładał tutaj lokaty ma okazję na założenie kolejnej za co dostanie 50 zł bonusu. Parametry są identyczne jak wyżej, różnica jest tylko w bonusie:
 • stawka: 2,25%
 • bonus: 50 zł 
 • termin założenia: 3 sierpnia 2017
 • czas: 160 dni (dla odsetek)
 • czas: 90 dni (dla premii)
 • min: 5.000 zł
 • max: 13.000 zł 
 • wymaganie dodatkowe: rejestracja w klubie korzyści
Bez względu na to czy jest się nowym czy nie, warto zakładać lokatę na minimalną kwotę. Swoją drogę zastanawia mnie co z klientami, którzy założyli już 10 takich lokat, a pamiętam z komentarzy, że niektórzy z was zakładali tutaj lokat na max. Wysłałem zapytanie do banku, czy takie osoby mogą założyć lokatę nr 11 i zgarnąć za to bonus.

Uwaga:
Jak zwykle obecny klient musi powiększyć saldo o 5000 zł i utrzymać je przez minimum 30 dni. Saldo jest liczone względem wczorajszego dnia tj. 25 czerwca 2017. Jeśli więc komuś kończy się lokata w lipcu, to musi ją przechować chociażby na koncie by nie stracić prawa do premii. 

Dla mnie akurat nie gra roli bowiem kolejna lokata kończy mi się we wrześniu. Sprawdźcie jednak jak to jest w Waszym przypadku, by przez przypadek nie stracić prawa do premii.

Jest jeszcze jedna uwaga: w promocji mamy tę samą lokatę co poprzednio. Każda lokata w Toyota bank ma limit wynoszący 10 lokat. Niestety kto wykorzystał wszystkie, nie może skorzystać z tej oferty.

Ważne terminy w nowej akcji

3) 300 punktów na start
Trzecim bonusem jest 300 punktów na start, które po uzbieraniu 1000 punktów można zamienić na kolejne 50 zł. Sam program Toyoty opisałem szczegółowo w artykule Gwarantowane nagrody w nowej akcji bank z premią?

Rejestracja nic nie kosztuje, a bardzo możliwe, że uda się niebawem zdobyć dodatkowe 50 zł. Punkty zwykle nie przepadają więc jak nie w tym roku, to być może w przyszłym będą jakieś ciekawe akcje. W każdym razie wygląda to na pewno ciekawiej aniżeli klub Raiffeisena.

UWAGA:
rejestracja w klubie jest konieczna do otrzymania premii czy to 100 zł czy też 50 zł. Lepiej to jednak zrobić jeszcze w czerwcu by dostać 300 punktów na start. Kto tego nie zrobi nie dostanie punktów za rejestrację.

Link do rejestracji w akcji specjalnej Toyoty: lokata z premią

Jak widać Toyota dotrzymuje słowa, że będzie regularnie nagradzać swoich klientów. A dzięki tej lokacie będziemy mieć dalej dwie lokaty co zwalnia nas z opłaty za konto:)

Regulamin nowej promocji lokata 160 dni z premią w Toyota bank

32 komentarze:

 1. Premia jest wypłacana tylko przy otworzeniu płatnego konta? Czy wystarczy tylko otworzyć lokatę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Toyocie chyba nie da się zakładać lokat bez konta. Te zaś kosztuje 2,49 zł miesięcznie, chyba że wyrobisz kartą 400 zł.
   Mimo tego i tak się to opłaca. Bonus jest na tyle częsty, że rekompensuje opłatę. Nie pamiętam już ile takich lokat z premią już założyłem, ale powoli zbliżam się do 10.

   Usuń
 2. Na innej stronie wyczytałem, że obecny klient musi utrzymać wyższe saldo niż na dzień 25.06. przez min. 30 dni - to jest ew. zagrożenie jak ktoś założy lokatę 1.07 (a ja tak planuje z pieniędzy z kont w WBK), a inny plan depozytowy skończy mu się np. w połowie lipca. Wtedy środki powinien utrzymać do końca lipca na koncie, albo odnowić lokatę.

  To teraz będę szukał, gdzie mogę zarejestrować się w tym głupim jak na razie programie korzyści.

  Pozdrawiam
  TomL

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo istotny punkt, który już dodałem do artykułu bo jakoś mi umknął. Jest taki zapis w regulaminie w punkcie II.1.a.vi

   Dzięki za zwrócenie uwagi, bo to ważne dla obecnych klientów. Trzeba sprawdzić, czy komuś nie kończy się lokata w terminie 30 dni od założenia nowej promocyjnej co zresztą uwypukliłem w tekście.
   Dzięki TomL.

   Usuń
 3. Najbliższe dwie lokaty kończą mi się w Toyocie 27.07. Rozumiem, że musiałbym kwotę z tych dwóch lokat utrzymać przez 30 dni? Czy termin, w którym założę lokatę na 5tyś ma znaczenie? tzn. do kiedy musiałbym utrzymać saldo, jeżeli założyłbym lokatę np 1 lipca, a do kiedy, jeżeli założyłbym ją 27 lipca? i jak to jest liczone ?
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak założysz 1 lipca nową lokatę, aby dostać premię, a lokaty kończą Ci się 27.07 to utrzymaj środki na koncie przez 3 dni do 30 lipca (ew. do 31.07 - bo nie wiem jak oni w tej Toyocie dokładnie to policzą - niby strata przez 4 dni, ale szkoda stracić premię - chyba, że Toyota ma jakieś krótkie lokaty jak Idea, nawet słabo oprocentowane, ale nie wiem, a przez ten token to nie cierpię się tam logować).

   Pozdrawiam
   TomL

   Usuń
  2. Toyota ma lokatę jednodniową i gdy mi brakowało w styczniu kilku dni codziennie się logowałem by ją zakładać.
   Ja już wolę token Toyoty ale szybko śmigającą bankowość bo tu masz klik i już wszystko jest załadowane. Jedno logowanie do Toyoty to czasowo odpowiednik pięciu logowań do Idea bank w moim przypadku.
   Token trzymam cały czas w ich pudełku w specjalnej wkładce więc jest zawsze w zasięgu ręki. Jest trochę upierdliwe, ale tak rzadko używane, że da się przeżyć.

   Usuń
 4. Widzę, że zaczynamy ... OLEWAĆ usługi WBK

  OdpowiedzUsuń
 5. Cześć Polcan! W artykule o akcji z rejestracją dodałeś na dole odnośnik: "*Aktualizacja godz 11:30:
  Dostałem informację, że 300 punktów na start obowiązuje dla rejestracji dokonanych do 14 czerwca 2017."
  To jak to w końcu jest? Te 300 punktów na start można dostać do końca, czy też do 14 czerwca tego roku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak było. Teraz jest nowa promcja i przedłuźono przyznanie punktów do końca miesiąca

   Usuń
 6. Tymczasem usługi bankowe reklamują 3%

  OdpowiedzUsuń
 7. W artykule zabrakło informacji, że wciąż obowiązuje limit ilościowy na lokaty, więc raczej mało kto z aktualnych klientów może skorzystać z promocji bo większość ma limit wykorzystany....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety masz rację. Zadałem pytanie Toyocie czy klient, który założył 10 lokat w poprzedniej edycji, gdy stawka była jeszcze 2,50% i otrzymałem odpowiedź negatywną.
   Trochę to bez sensu skoro obowiązuje nowa stawka 2,25%. Niestety tak sobie to wymyślili włodarze Toyoty.
   Informacja dodana do artykułu.

   Usuń
 8. Ktoś jest dobry z matematyki i powie mi jaka wychodzi finalnie stawka gdy uwzględnić 100 zł bonusu? W DB daja teraz 3% na lokacie i 2,55 % na KO więc Toyota raczej słabo wypada...

  OdpowiedzUsuń
 9. Czyli jeżeli aktualnie mam 10 lokat plan depozytowy (7 założonych w kwietniu na 2,50% oraz 3 założone w maju na 2,25%) oraz jedną depozyt plus to nie spełniam warunków promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje mi się, że już nie. Najlepiej jednak zapytać organizatora, który przyznaje premię.
   Jak zwykle mail podany jest w regulaminie: lokata1@bankzpremia.pl

   Usuń
  2. Dzięki za informację. Napisałem wiadomość na podany e-mail.
   Jak dostanę informację to poinformuję co mi odpisali.

   Usuń
  3. Otrzymałem właśnie taką odpowiedź: "Liczba 10 lokat łącznie jest nieprzekraczalna, w związku z tym nie może zostać Pan uczestnikiem tej Promocji".

   Lipa straszna.

   Usuń
  4. Dokładnie. Powinni z racji nowej akcji specjalnej i w ramach dbania o klienta jak to określają pozwolić na chociażby jedną lokatę z premią...

   Usuń
  5. Uważam, że powinno to być ujęte w regulaminie, tak trudno było dodać zdanie o wykluczeniu dotychczasowych klientów z "pełną obsadą lokatową"? Po co ludzie mają dopytywać...

   Usuń
 10. A stan konta do tego salda też się liczy? Jak wydałem następnego dnia coś kartą, to mi obniżyło saldo i niby wypadam z promocji? Chyba nie co.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczy się, dlatego jeśli wykonujesz płatności kartą, to warto wpłacić ekstra 400 zł na wydatki by uniknąć opłaty. Tak robiłem, gdy nie byłem zwolniony z opłaty za konto.

   W twoim przypadku powinieneś przelać nieco środków tak, by saldo wyrównać, bowiem bank zwykle bierze pod uwagę średniomiesięczne saldo.

   Usuń
  2. No właśnie o to mi chodzi, czy to średniomiesięczne czy jakie jest brane. Bo jak codziennie, to już powinno być po ptokach, bo nawet jak 1zł się wydało, to spadło ;) Ale chyba tak glupio tego nie zrobili.

   Usuń
 11. Polcan potrzebuję pomocy, dzisiaj jako "stary" klient założyłem lokatę w promocji "Lokata 160 dni z premią" w TB. Lokatę na 5000 k założyłem przez panel promocyjny, wypełniając wszelkie dane, a następnie po przekierowaniu na stronę banku. Niestety lokata została założona na 2% mimo, że wczoraj w wiadomości SMS z banku dostałem informację, że obniżenie oprocentowania nie będzie dotyczyć uczestników tej promocji. Możesz mi powiedzieć gdzie w ogóle reklamować ten problem, na stronie banku czy na stronie organizatora bo być może biorąc pod uwagę oprocentowanie to nawet nie jestem pewny czy zostałem w ogóle objęty ta promocją?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najlepiej tu i tu jednocześnie. Też dostałem tego smsa, a dziś robię przelew do toyoty na lokatę. Po południu dam znać czy u mnie jest podobnie.

   Usuń
 12. Toyota Bank ma kłopoty z dostarczeniem umów dla nowych klientów poprzez firmę kurierską TNT , której system operacyjny został zainfekowany wirusem. Problem może potrwać nawet do 2 tygodni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. AgoraPerformance.pl4 lipca 2017 14:36

   Drogi Uczestniku Promocji "Lokata 160 dni z premią dla uczestników Klubu Korzyści".

   Informujemy, że z uwagi na wciąż trwające problemy techniczne po ataku hackerskim na współpracującą z Toyota Bankiem firmę kurierską TNT, umowy mogą zostać dostarczone do Państwa z opóźnieniem.

   Prosimy o cierpliwość. Gwarantujemy, że opóźnienie w dostarczeniu umowy nie będzie miało wpływu na spełnienie przez Ciebie warunków Promocji.
   Przepraszamy za utrudnienia.

   Usuń
 13. Założyłem dziś lokatę, ale pokazuje, że 2%, a nie 2,25%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. AgoraPerformance.pl4 lipca 2017 14:35

   W związku ze zmianą Tabeli Oprocentowania dla Klientów Indywidualnych od dnia 4 lipca 2017 r. zakładając w Systemie Bankowości Elektronicznej lokatę Plan Depozytowy na 160 dni będzie widoczne obniżone oprocentowanie.

   Uczestnicy Promocji "Lokata 160 dni z premią dla Uczestników Klubu Korzyści" mają zagwarantowane oprocentowanie w wysokości 2,25%. Następnego dnia roboczego po założeniu lokaty Klienci będą mieli podwyższone oprocentowanie do wysokości 2,25%. Odsetki zostaną naliczone za cały okres trwania lokaty zgodnie z warunkami Promocji.

   Usuń
 14. Które zgody muszą być zaznaczone przy zapisywaniu się do klubu korzyści?

  OdpowiedzUsuń
 15. 5tys przelałem i miałem właśnie założyć ten Plan Dep 160D, ale skoro piszecie, że obecne lokaty sumują się z wcześniejszymi, to ja niestety mam już 10 i kicha... - nawet nie próbuję i przelewam kasę do DB :(

  OdpowiedzUsuń
 16. Ze względu na wcześniej założone lokaty zwolniony jestem z opłaty 2,49 za konto. Jednak Toyota pobiera ją na początku miesiąca, żeby zwrócić ją dopiero po kilkunastu dniach.
  Jak ten ruch na rachunku interpretowany będzie w świetle zapisu w Regulaminie obecnej promocji:
  "do dnia 3.08.2017 roku zwiększyć Saldo depozytów posiadanych w Banku na dzień 25.06.2017 roku (tj. kwoty środków pieniężnych zgromadzonych na wszystkich kontach i wszystkich lokatach w Banku we wskazanym dniu) poprzez założenie co najmniej jednej lokaty Plan Depozytowy na 160 dni na kwotę minimum 5000 zł"
  Dokładniej chodzi mi o to, że w dniu badania konta (25.06.2017) na moim rachunku było 2,49. Jednak dzisiaj, gdy zakładam wymaganą lokatę, saldo rachunku jest niższe = 0, ponieważ 1-go lipca Toyota pobrała opłatę, którą zwróci dopiero około 21.07.2017
  Powinienem przed założeniem lokaty dopłacić te 2,49 którym żongluje Toyota?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...